Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

Muti

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
evet hocam safe mod a almayıda denedim sonuç aynı

metalcore

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar Cercube youtube uygulamasından müzik import ettiğimde müzik açılmıyor ve 'Bu parça şu anda ülkenizde veya bölgenizde mağazada bulunmuyor' hatası veriyor.Hangi videoyu denediysem aynı sorunu verdi, ilgilenebilir misin

MehmetYldirm

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşlar telefon bugün tweakler kurulu olduğu halde hiç biri aktif değildi ne yaptımsa respring yapamadım bende telefonu kapatıp açmak zorunda kaldım ve doğal olarak jailbreak gitti.. şimdi ignition fun ve iosninja da unc0ver aktif değil genel bir problem mi var alternatif indirebileceğim bir yer var mı yada ?

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
cydia da yeni güncellenen tweakler değişiklikler kısmında gözükmüyor, mesela bir repo bir sürü tweakini güncelledi fakat bir kaçı değişiklikler kısmında gözüküyor çoğu gözükmüyor. Kuzenimde de aynı sorun var. Bunu yaşayan farkeden var mı? bir çözüm yolu? (Kendi yüklediğim tweakler dahil değil)

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar telefon bugün tweakler kurulu olduğu halde hiç biri aktif değildi ne yaptımsa respring yapamadım bende telefonu kapatıp açmak zorunda kaldım ve doğal olarak jailbreak gitti.. şimdi ignition fun ve iosninja da unc0ver aktif değil genel bir problem mi var alternatif indirebileceğim bir yer var mı yada ?
Apple’ın sıkıntısı çoğu sitede imzalı değil ama (appvalley orijinal sitesi) sitesi imzalanıyor bazen Twitter’larında söylüyorlar

Eğer PC varsa 3utools ile kolayca yapabilirsin 3u.com dan indir telefonu bağla ve güven de sonra 3utoolsdan sağ üstte jailbreake bas ve sürümünü seç ve bekle uygulama gelecektir telefonunuza

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

Emirhanbey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Beyler bayanlar aynı konu var ise şimdiden özür dilerim. iphone 6+ kullanıyorum ios 12.4 unc0ver jailbreak aracısı ile bilgisayar telefon farketmeksizin jailbreaklıyorum fakat 1 gün dayanmıyor ya. sabah yüklesem akşam telefon donuyor hard reset atmak zorunda kalıyorum g0blinden 12.4 e geçtim ama g0blin en azından şarjı yiyordu. Bu şarjı yemese bile hiç durmuyor hadi uygulama sürekli telefonda kalsa tamam ama her gün her gün ipayı mı yükleyeceğim ben zaten son zamanlarda fix yiyip duruyor. Yanlış yaptığım bir şey mi var ? telefon mu eskidi ? hiçbir tweak açık olmasa bile aynı donuyor sonra hard reset atıyorum bıktım gerçekten. Özledik eski semi olmayan jailbreaki. Youmlarınız için şimdiden teşekkür ederim. :(

Cihaziphone 6 plusSürüm12.4

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Beyler bayanlar aynı konu var ise şimdiden özür dilerim. iphone 6+ kullanıyorum ios 12.4 unc0ver jailbreak aracısı ile bilgisayar telefon farketmeksizin jailbreaklıyorum fakat 1 gün dayanmıyor ya. sabah yüklesem akşam telefon donuyor hard reset atmak zorunda kalıyorum g0blinden 12.4 e geçtim ama g0blin en azından şarjı yiyordu. Bu şarjı yemese bile hiç durmuyor hadi uygulama sürekli telefonda kalsa tamam ama her gün her gün ipayı mı yükleyeceğim ben zaten son zamanlarda fix yiyip duruyor. Yanlış yaptığım bir şey mi var ? telefon mu eskidi ? hiçbir tweak açık olmasa bile aynı donuyor sonra hard reset atıyorum bıktım gerçekten. Özledik eski semi olmayan jailbreaki. Youmlarınız için şimdiden teşekkür ederim. :(

Cihaziphone 6 plusSürüm12.4
reprovision ile uc0ver imzalıyor musun

Burki7

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Sunucularda problem var tüm linkler kilit bazıları yüklüyor ama imzalamıyor.3utools ta problemli.Bugün itibariyle jb yapamadım telefonuma.

darkhopess

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar merhaba, Iphone 6 (12.4.1) kullanıyorum. Telefon şu an Unc0ver Jailbreak yapılı halde. Yaklaşık 1 veya 1 buçuk haftadır bir şebeke sorunu çıkartıyor. Turkcell ile görüştüm ve sistemlerinde şebeke sorununun gözüktüğünü belirttiler, sim kartı kaynaklı olabilir diye sinyal gönderdiler. Gerekenleri yaptım, telefonu kapatıp 1-2 dk bekleyip öyle açtım. Sorun ortadan kalktı, daha sonra Turkcell’i de arayıp sordum hatta, bir sorun olmadığını belirttiler. Tekrar Jailbreak yaptım ve sorun yine karşıma çıktı. Turkcell’i aradığımda yine şebeke sorununun olduğunu görüntülediler. Anlayacağınız sorun Jailbreak kaynaklı ve tam olarak sebebinin ne olduğunu anlayamıyorum. Şebekeye etki edecek ne olabilir sizce? Yardımlarınızı ve cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Burki7

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Dostlar ben jb yapıyorum yükleme yapıyor ve her zamanki gibi baştan başlatıyor.Fakat watusi yüklememiş çalışmıyor bunu nasıl çözebilirim.Neyden kaynaklı birde yüklerken bi kaç defa şöyle bir hata aldım.

Ekli dosyalar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Dostlar ben jb yapıyorum yükleme yapıyor ve her zamanki gibi baştan başlatıyor.Fakat watusi yüklememiş çalışmıyor bunu nasıl çözebilirim.Neyden kaynaklı birde yüklerken bi kaç defa şöyle bir hata aldım.
Cihazı kapatıp açın ve biraz bekledikten sonra jb işlemini yapın.

Burki7

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Cihazı kapatıp açın ve biraz bekledikten sonra jb işlemini yapın.
Denedim ama eskisi gibi randımanlı yükleme yapmıyor baştan başlatıyor bir de doldurmuyor çabuk yüklemeyi.Jb reset mi atsam nasıl olutordu o ayarlardan tam olarak.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Denedim ama eskisi gibi randımanlı yükleme yapmıyor baştan başlatıyor bir de doldurmuyor çabuk yüklemeyi.Jb reset mi atsam nasıl olutordu o ayarlardan tam olarak.
Uncover Ayarlardan Restore rootfs sekmesini açıp restore yapın
Yüklü tweaklar silinir. !

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Evet onu yaptım dediğin buysa,sonra cydia girip ikisini tekrar yüklemek istedim.Yine bi tekrar denemeler bi yapsam bilemedim.
Yüklemeye çalıştığınız tweaklar Cydia ya zarar veriyor. Tekrar restore yapın ve tweakları yüklemeyin.
Sorun yine devam ederse cihazı dfu mod da tam restore yapın.

Tips
Tips
Üst Alt