Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

cesurcoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merahaba Arkadaşlar iOS 12.1.4 kullanıyorum telefonum bi ara jailbreak ile yaptığım değişikler Safe moda girip çıktığından sonra gitmişti sonra daha kullanamadım ancak demin uncoveri silip tekrar yükledim yaptığım değişikler geri geldi fakat cydai girmiyor telefon önerileriniz varmı yeniyim de

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merahaba Arkadaşlar iOS 12.1.4 kullanıyorum telefonum bi ara jailbreak ile yaptığım değişikler Safe moda girip çıktığından sonra gitmişti sonra daha kullanamadım ancak demin uncoveri silip tekrar yükledim yaptığım değişikler geri geldi fakat cydai girmiyor telefon önerileriniz varmı yeniyim de
Uncover Ayarlardan reinstal cydia ve reset cydia chache sekmelerini açıp tekrar jb yapın

cesurcoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Uncover Ayarlardan reinstal cydia ve reset cydia chache sekmelerini açıp tekrar jb yapın
Teşekkürler oldu yardımınız için çöm teşekkürler iyiki bu forumdayım büyük bir aileyiz önerebilceğiniz tweak varmı tamamen telefonu değiştirmek istiyorum da

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Teşekkürler oldu yardımınız için çöm teşekkürler iyiki bu forumdayım büyük bir aileyiz önerebilceğiniz tweak varmı tamamen telefonu değiştirmek istiyorum da
Konu linkinden tweakları inceleyin, sürüm ve cihaz uyumluluğuna dikkat ederek yükleyin.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hocam özelden mesaj atma şansım varmı bişeyler sormam gerek sürekli konu açmaktayım
Sorularınız için konu linkini kullanabilirsiniz.

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Merhabalar. Jb yaptığım zaman mail uygulaması çalışmıyor. Başka hiç bir problem yok. Mailler yenilenmiyor bir türlü. Yeni tweakte kurmadım.
Mesaj düzenlendi:

Merhabalar. Jb yaptığım zaman mail uygulaması çalışmıyor. Başka hiç bir problem yok. Mailler yenilenmiyor bir türlü. Yeni tweakte kurmadım.
Banka uygulamalarınada giremiyorum artık. Onlarada eskiden giriyordum. Maillerde ve banka uygulamalarında internet yok hatası alıyorum.

Ekli dosyalar

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Mesaj düzenlendi:

Banka uygulamalarınada giremiyorum artık. Onlarada eskiden giriyordum. Maillerde ve banka uygulamalarında internet yok hatası alıyorum.
Ekran görüntüleri neden ayrı sekmelerde acaba ?

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max

Ekli dosyalar

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
12.4 ios uncover jailbreak kullanıyorum. Telefonumu kapatıp açıp jailbreaki yenilediğimde sıkıntısız Apple store kullanıyorum uygulamalarım güncelleniyor. Fakat bir süre sonra mesela 1 gün sonra apple store giriyorum ve yeni bir uygulama seçiyorum indir seçiyorum dönüp duruyor fakat kurmuyor. kurulu olan uygulamalarda güncellenmiyor. Bunun sebebi nedir acaba önceden bu sıkıntı yoktu yeni olmaya başladı.

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
12.4 ios uncover jailbreak kullanıyorum. Telefonumu kapatıp açıp jailbreaki yenilediğimde sıkıntısız Apple store kullanıyorum uygulamalarım güncelleniyor. Fakat bir süre sonra mesela 1 gün sonra apple store giriyorum ve yeni bir uygulama seçiyorum indir seçiyorum dönüp duruyor fakat kurmuyor. kurulu olan uygulamalarda güncellenmiyor. Bunun sebebi nedir acaba önceden bu sıkıntı yoktu yeni olmaya başladı.
Bendede bu sorun oldu ve bendede yeni oldu. Cydiada 1-2 gün önce önemli güncellemer var demişti. Güncelledim bu hatalar çıkmaya başladı.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Facebook çöküyor5-10 dk kullandıktan sonra. Unsub denedim aynı. Çözüm?
uyumsuz Tweak kullandığın için çöküyor olabilir, Öneri olarak Facebook sürümü düşürerek biraz daha izlenim gerçekleeştirebilirsiniz.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Unc0ver aracını nereden kuruyorsunuz?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hayır kurulu değil yakın zaman da yeni bir tweak de kurmadım. Fazla tweak de kullanmıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Jailprotect güncel değil bildiğim kadarıyla. Tamamıyla kaldırıp Unsub ile deneyin isterseniz.

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Jailprotect güncel değil bildiğim kadarıyla. Tamamıyla kaldırıp Unsub ile deneyin isterseniz.
Birşey daha farkettim güncellemeleri yapabilmek için telefonu kapatıp açtım şuan jailbreak aktif değil ve AppStore da hala güncellemeler yapılamıyor. Jailbreak aktif edersem bir süre güncellemeler oluyor sonra orada da devredışı kalıyor. (Bu arada jailprotect kaldırdım)

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Restorerootfs ile uncover jailbreak kaldırdım telefonu kapattım açtım. Appstore dan hala uygulama kurulumu ve güncellemesi olmuyordu. Ayarlarda sistemi sıfırladım uygulamaları ve verileri sildim yeni kurulum yaptım. Şuan Appstore'dan uygulamaları yükleyebiliyorum sorunum sanırım düzeldi. Artık tekrar jailbreak yükleyebilirim.

Tosbega

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Restorerootfs ile uncover jailbreak kaldırdım telefonu kapattım açtım. Appstore dan hala uygulama kurulumu ve güncellemesi olmuyordu. Ayarlarda sistemi sıfırladım uygulamaları ve verileri sildim yeni kurulum yaptım. Şuan Appstore'dan uygulamaları yükleyebiliyorum sorunum sanırım düzeldi. Artık tekrar jailbreak yükleyebilirim.
Bende de oldu şöyle çözdüm appadmin uygulama eski sürüm yükleme tweak vardı appstore hiç güncelleme ve uygulama indirmiyor sildim tekrar jb yaptım oldu o uyumlu değil sanırım

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

marjibey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
arkadaslar selam. forumda ve jailbreakta yeniyim yanlis yere konu actiysam kusuruma bakmayin. bu hatayi aliyorum cydiada nasil cozebilirizAA51588A-D9A2-4D73-B742-05FDA8BCDFBD.png

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Merhaba, konusu burası mı bilmiyorum. Arattım bulamadım. imovie (12.4 jb) indiremiyorum. ios13 olmanız lazım diyor. Bunu çözebilmiş biri var mıdır acaba?

Tips
Tips
Üst Alt