Neler yeni

Unc0ver ipa sını telefona yükleyemiyorum.

ustad0006

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
3uTools üzerinden atmaya çalıştıgımda fotograftaki şekilde kalıyor. impactor xcode hatası veriyor ve revoke certificates çalışmıyor. Ne yapmamı önerirsiniz.

Not: Konudan alakasız ama nasıl oldu bilmiyorum telefonum 12.2 yken 12.4 e güncellenmiş ve şu anda appstoredan telefonuma hiçbir uygulamayı kurulmuyor ve güncellenmiyor.

Cihaz
SE
Sürüm
12.4

Ekli dosyalar

karaserhat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Benim versiyonum 12.4' tü durum aynı. Hala çözüm bulamadım.

ustad0006

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
uygulamaları güncelleyemedigim için unc0veri yeniden kurmak istedim elimde patladı ya ne güzelde takılıyordum jbyle :hmmm:

karaserhat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bende appstoredaki sorunu görünce unc0ver imza süresini uzatmak için repovision üzerinden işlem yapmak istedim, sonra unc0ver kendiliğinden silindi. Bugün telefon kilitlenince restart etmek zorunda kaldım jb gitti. 3310 kullanıyorum resmen. Telefondan soğudum.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar 3utools ile denemeye devam edin.bende de 12.4 kullanırken aynı oluyordu.ama biraz denemeden sonra yükleniyordu.3utools versiyonlarını değiştirip deneyin.maleaef su an 3utoolstan başka sağlıklı bir yol yok UO için.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

karaserhat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Doğru söylüyorsun bende daha önce jb için 3utools kullanıyordum 12.4.1 geliyor sonra 12.4' e geçiyordu.

ustad0006

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Arkadaşlar 3utools ile denemeye devam edin.bende de 12.4 kullanırken aynı oluyordu.ama biraz denemeden sonra yükleniyordu.3utools versiyonlarını değiştirip deneyin.maleaef su an 3utoolstan başka sağlıklı bir yol yok UO için.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bi 10 dakikadır falan deniyorum sürekli degişiklik olmadı. acaba telefonu restore etsem appstore problemi devam edermi

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
AltStore ile deneyebilirsiniz (Geçtiğimiz günlerde Windows için de bir patchi yayınlanmıştı diye biliyorum). Veya onun dışında, macOS yüklü bir bilgisayarınız, Hackintosh veya bir VM'iniz varsa iOS App Signer + Xcode ile de yükleyebilirsiniz.

ustad0006

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
telefonu ayarlardan sıfırlayıp tekrar yedekten yükledigimde bütün problemlerim çözüldü 3utools çalışıyor, appstoredan uygulama indirebiliyorum ve önceden konusunu açtıgım pil saglıgı problemimde çözüldü ilginç bi şekilde. konuyla ilgilenen arkadaşlar teşekkürler.

karaserhat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
telefonu ayarlardan sıfırlayıp tekrar yedekten yükledigimde bütün problemlerim çözüldü 3utools çalışıyor, appstoredan uygulama indirebiliyorum ve önceden konusunu açtıgım pil saglıgı problemimde çözüldü ilginç bi şekilde. konuyla ilgilenen arkadaşlar teşekkürler.
Tweakler ne durumda?

ustad0006

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
eğer hala sorun devam ediyorsa sende bi dene istersen sürüm kaybetmekten iyidir. icloud yedeklemende varsa ipalar hepsi gelir muhtemelen

neosoul

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Benimde sorunlar ayni uncover yok uygulana yukleyip guncelleyemiyorum telefonun direk sifirlayinca duzeliyormu ?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Benimde sorunlar ayni uncover yok uygulana yukleyip guncelleyemiyorum telefonun direk sifirlayinca duzeliyormu ?
Unc0ver ipasını burdan yüklemeyi deneyin...

AppStore sorunu için “ tüm ayarları” silsen yeter “İÇERİK” değil

neosoul

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Unc0ver ipasını burdan yüklemeyi deneyin...

AppStore sorunu için “ tüm ayarları” silsen yeter “İÇERİK” değil
malesef iki yontemide denedim Ama sonuç aynı tamamen sıfırlama yapıcam

neosoul

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
telefon nu sıfırladım yedekten kurdum 3utools ile uncover yuklendi

Tips
Tips
Üst Alt