Neler yeni

Unc0ver Ipa Aracını Shortcuts ile Son Sürüme Güncelleme

Sertug

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu işlem Shortcuts ve ReProvision kullanarak bilgisayara ihtiyaç duymadan ipa aracını son sürüme günceller.

Öncelikle cihazınızda Shortcuts uygulaması ve ReProvision tweak’i yüklü olmalıdır.

Shortcuts Uygulaması:
ReProvision Tweak’i: ReProvision - Cydia Ext3nder alternatifi

1. ReProvision tweak’inden Troubleshooting>Manage Certificates>Remove Active Certificates yolunu izleyerek kayıtlı sertifikaları kaldırın.
9808
2. Aşağıdakileri kapatın
  • Siri
  • Ekran Kilidi
  • Touch ID/Face ID
  • iPhone’u Bul
3. Aşağıdaki linkten Unc0ver shortcut’ını indirin.

9809
4. Shortcuts uygulamasını açarak indirdiğiniz kısayola tıklayın ve ReProvision otomatik açılana kadar bekleyin.
9810

5. ReProvision açıldıktan sonra sizi aşağıdaki gibi bir ekran karşılayacak. Install butonuna tıklayıp yüklemesini bekleyin
9897

6. Telefonu yeniden başlatarak jailbreak’i etkinleştirin.

@mantikafasi ve @murat'a teşekkürler.

Reddit Orijinal Konu:

Son düzenleme:

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu işlem Shortcuts ve ReProvision kullanarak bilgisayara ihtiyaç duymadan ipa aracını son sürüme günceller.

Öncelikle cihazınızda Shortcuts uygulaması ve ReProvision tweak’i yüklü olmalıdır.

Shortcuts Uygulaması:
ReProvision Tweak’i: ReProvision - Cydia Ext3nder alternatifi

1. ReProvision tweak’inden Troubleshooting>Manage Certificates>Remove Active Certificates yolunu izleyerek kayıtlı sertifikaları kaldırın.

2. Aşağıdakileri kapatın
  • Siri
  • Ekran Kilidi
  • Touch ID/Face ID
  • iPhone’u Bul
3. Aşağıdaki linkten Unc0ver shortcut’ını indirin.

4. Shortcuts uygulamasını açarak indirdiğiniz kısayola tıklayın. Açılan ReProvision ekranında install diyerek işlemin bitmesini bekleyin.

5. Telefonu yeniden başlatarak jailbreak’i etkinleştirin.

@mantikafasi ve @murat’a teşekkürler.
4lüyü kapatmaya gerek yok ben kapatmadan kullanıyorum direk ve her seferinde revoke yapmaya da gerek yok diye biliyorum çünkü uzun zamandır böyle güncelliyorum revoke etmeme gerek kalmadı hiç

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sertug

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
4lüyü kapatmaya gerek yok ben kapatmadan kullanıyorum direk ve her seferinde revoke yapmaya da gerek yok diye biliyorum çünkü uzun zamandır böyle güncelliyorum revoke etmeme gerek kalmadı hiç

Hocam Reddit'te geliştirici hesabı olmayan hesapların iki hesapla sınırlı olduğu o yüzden kaldırılması gerektiği yazmış. 4'lüyü de ne olur ne olmaz, kapatılması gerekir diye düşündüğüm için yazdım.

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Dediklerinizi aynen uyguladım. Sorun da yaşamadım. Bundan sonra kendisi mi halledecek her şeyi; benim bir şeyler yapmam gerekecek mi?

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Dediklerinizi aynen uyguladım. Sorun da yaşamadım. Bundan sonra kendisi mi halledecek her şeyi; benim bir şeyler yapmam gerekecek mi?

Sadece shortcuta basacaksınız bir de sizi ReProvision tweakine Atıcak 1 kere de installa başka birşeye gerek yok

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@Sertug unc0ver reprovision kestirmesi 2.2.1 sürümünü indiriyor. Konu içi kontrolünü yaparmısın.

Shortcuts ile unc0ver kestirmesini kullanarak güncelleme yapan arkadaşlar şu an için güncelleme yapmasın.

Son düzenleme:

Sertug

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@Sertug unc0ver reprovision kestirmesi 2.2.1 sürümünü indiriyor. Konu içi kontrolünü yaparmısın.

Shortcuts ile unc0ver kestirmesini kullanarak güncelleme yapan arkadaşlar şu an için güncelleme yapmasın.

Reddit’teki konuda bir güncelleme yapılmamış. Yapılırsa düzeltmeyi yapacağım şu an deneyenler 2.2.1 sürümünü görürse kurmasın

Edit: Yeni link eklendi, son sürüme güncellemede sıkıntı yok

Edit2: İlk shortcut’ı kullananlar aşağıdaki gibi 5 yazan yeri silip 1 yazarsa sorunsuzca yeni sürümü kuracak

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Merhaba, ben 11.4 jb kullanıyorum tel değişikliği yaptım. Ben de uygulamalı mıyım bunu, bende işe yarar mı?

Sertug

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar iOS 12 ve Unc0ver için sadece başlıkta da belirtildiği gibi.

Tips
Tips
Üst Alt