Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

captainblack

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba ios 11.3.1 jailbreaklı cihazı ios 12.1.2 ye yükseltebiliyor muyuz?

captainblack

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Cydia üzerinde 22 adet güncelleme var bunları yüklerken hata verip atıyor. Attığında da cydia siliniyor. Telefonu restart edip yeniden Electra ile jailb. Yapıyorum. Bu sefer de safe modda kalıyor. Terminaldenbaglanip cydiayi tekrar getiriyorum fakat hep ayni döngü.

11.3.1 firmware ile restore yapabiliyor muyum. ? Yada nasıl kurtulacağım bu döngüden yardım edebilecek varsa sevinirim.

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşlar oğlumun telefon jailbreak gitmiş tekrar yapmaya çalışıyorum resimdeki hatayı alıyorum sürekli bütün parola gerektiren uygulamalardan çıkış yaptım nafile

Ekli dosyalar

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Arkadaşlar oğlumun telefon jailbreak gitmiş tekrar yapmaya çalışıyorum resimdeki hatayı alıyorum sürekli bütün parola gerektiren uygulamalardan çıkış yaptım nafile
OTA güncellemesi yüklenmiş cihaza... daha doğrusu bir yandan JB işlemi yapılmış öbür yandan OTA güncelleme yükleniyormuş

deepdarkx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Beyler unc0ver güncellemesi çıkmış 3.1.0
Son çıkan sürümü deneyen varmı? Bu sürüm ios 11 için mi yoksa 12 için çıkan sürümlerin devamı mı? En son 12 için b51 çıktı sanırsam. Niye sürümün adı 3.1.0 oldu ondan sordum.

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Son çıkan sürümü deneyen varmı? Bu sürüm ios 11 için mi yoksa 12 için çıkan sürümlerin devamı mı? En son 12 için b51 çıktı sanırsam. Niye sürümün adı 3.1.0 oldu ondan sordum.
v3.1.2 çıktı onunla iOS 12.1.1 Jb yaptım sıkıntı yok dahada hızlanmış geldi. Birçok iyileştirilme yapılmış.

karus99

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar daha önce 11.3.1 Electra jb ile telefonu mu kullanıyordum. Sıfırladığım için yeniden jb yapacağım yeniden Electra ile mi yapmalıyım yoksa yeni araç çıktı mı acaba

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar daha önce 11.3.1 Electra jb ile telefonu mu kullanıyordum. Sıfırladığım için yeniden jb yapacağım yeniden Electra ile mi yapmalıyım yoksa yeni araç çıktı mı acaba
Sileo kullanacam dersen Electra ile devam et, Cydia kullanacaksan unc0ver ile devam et. Artık farklı mecralar olmaya başladı.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sileo yu tam takip edemedim acaba siz hangisini önerirsiniz ?
Ben Sileo kullanıyorum aşşşşşırı memnunum. Ama 11’de electra ilk cydia yüklüyor, güncellemeler ile Sileo geliyordu. Bazı sorunlar çıkarabiliyor diyorlar. Onları araştırarak vs hallederim diyorsam ona geç. (Son electra güncellemesinde direk Sileo geliyor mu bilmiyorum)

ztrkomer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaşlar bende şuan chimera ile sileo yüklü mesela cydia yıda kurmak istesem kurabilirmiyim ikisi bir arada oluyormu acaba ! i7 12.1.1

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
arkadaşlar bende şuan chimera ile sileo yüklü mesela cydia yıda kurmak istesem kurabilirmiyim ikisi bir arada oluyormu acaba ! i7 12.1.1
Evet kullanılıyordu, şimdilik ne durumda bilmiyorum bu konu bir göz at

karus99

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Sileo yu tam takip edemedim acaba siz hangisini önerirsiniz ?
Telefonu sıfırladım şimdi baştan jb yapacağım acaba sileoda tweak satın alırken hangi ödeme şekilleri var. Sileo kurayım diyorum ama daha önce denemediğim için bilmiyorum.

AzimHaso

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Telefonu sıfırladım şimdi baştan jb yapacağım acaba sileoda tweak satın alırken hangi ödeme şekilleri var. Sileo kurayım diyorum ama daha önce denemediğim için bilmiyorum.
Buyuk ihtimalle Paypalle odense yapiyorsun , Sileo kullaniyorum kendim ve daha tweak satin almadim

Sent from my iPhone using Tapatalk

karus99

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Buyuk ihtimalle Paypalle odense yapiyorsun , Sileo kullaniyorum kendim ve daha tweak satin almadim

Sent from my iPhone using Tapatalk
Teşekkürler cevap için bütün tweakler var mı peki sileoda

karus99

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Ben Sileo kullanıyorum aşşşşşırı memnunum. Ama 11’de electra ilk cydia yüklüyor, güncellemeler ile Sileo geliyordu. Bazı sorunlar çıkarabiliyor diyorlar. Onları araştırarak vs hallederim diyorsam ona geç. (Son electra güncellemesinde direk Sileo geliyor mu bilmiyorum)
Sen hangi sürümdesin ve hangi araç ile jb yaptın ?

Tips
Tips
Üst Alt