Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
arkadaşlar sorunları lütfen doğru başlık altında yapalım biz burada yeni gelişmelerden haberdar olmak için bildirimlere bakıp geliyoruz.

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
siyah imlec baya bi dönüyor sonra reset atiyo :(
Respring ekranında kalıyorsun forumda respring döngüsü diye araştırırsan bulabilirsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

memet47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Respring ekranında kalıyorsun forumda respring döngüsü diye araştırırsan bulabilirsin

sorun çözüldü usta emeğine sağlık :)

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Electra ekibi yakında A12 cihazlarıda destekleyen jailbreaki yayınlayacaklarmış güzel haber A12 kullanıcıları için

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
şubattan > mayıs ayına kadar sabırla sauiriki bekledik ama adam yatırdı... "en kısa süre-yakında" zaman dilimi jailbreak dünyasında belirsiz bir zaman dilimi olarak görülmeye başlandı )))

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Nasıl yapılacak videosu da yayınlandımı iphone xs max yazmıyor açıklamada sadece xs belirtilmiş

Deli14

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Beyler şimdi bu 12.1.4 sürümü XsMax cihazını 3.0.1 sürümü ile kullanamazmıyız A12 cihazlarını ssh desteği falan yazmış tam anlamadım biri açıklayabilir mi ?

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Beyler şimdi bu 12.1.4 sürümü XsMax cihazını 3.0.1 sürümü ile kullanamazmıyız A12 cihazlarını ssh desteği falan yazmış tam anlamadım biri açıklayabilir mi ?
Unc0ver için a12 desteği yok tek seçenek chimera

finchello

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sizin sürüm şuan chimera için de desteklenmemektedir malesef.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Konu başlığına uymayan yorumlar silinir...

JailbreakTR

umtymnss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar telefonuma jailbreak yapmıiştım şarzı bitip kapanınca jailbreak in gittiğini gördüm uncover a girip tekrar jailbreak yaptım hatasız tek seferde oldu her telefon kapandığında bunu uygulamam mı gerekicek yoksa bi çozümü varmı?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar telefonuma jailbreak yapmıiştım şarzı bitip kapanınca jailbreak in gittiğini gördüm uncover a girip tekrar jailbreak yaptım hatasız tek seferde oldu her telefon kapandığında bunu uygulamam mı gerekicek yoksa bi çozümü varmı?
Kullanılan jailbreak ; tethered jailbreak dır yani cihaz her kapanıp açıldığında yeniden jb yapman gerekiyor.

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar iphone xsmax 12.1.2 cihazım var chimera jailbreak. bugün kameram açılmamaya başladı bununla ilgili bir sorun mu var kamera tweakimi yüklemem lazım kamera açılıyor ama siyah gösteriyor

Tapatalk kullanarak iPhone XS MAX aracılığıyla gönderildi

omergers1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
arkadaşlar iphone xsmax 12.1.2 cihazım var chimera jailbreak. bugün kameram açılmamaya başladı bununla ilgili bir sorun mu var kamera tweakimi yüklemem lazım kamera açılıyor ama siyah gösteriyor

Tapatalk kullanarak iPhone XS MAX aracılığıyla gönderildi
Yüklediğin bir tweak yüzünden olabilir yada reboot edip tekrar jailbreak yapmayı dene

Sent from my iPhone using Tapatalk

AzimHaso

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yüklediğin bir tweak yüzünden olabilir yada reboot edip tekrar jailbreak yapmayı dene

Bende’de aynisi oldu , Hard reset yap duzelir daha sonra tekrar Jailbreak ;)

Bioprotect yukledigimde oldu

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@mr.bjk unsub tweakını yükleyin ve ayarlarından kamerayı devre dışı bırakın.

Tips
Tips
Üst Alt