Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

Porti61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Unc0ver ios 12 de 12.4.8 kadar destek veriyordu. Bu yeni güncellemede 11-14.3 arası tüm sürümler yazıyor. İos 12 nin son sürümü olan 12.5.1'e destek veriyor mu? Bilgisi olan var mı?

Sadikoglu08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Unc0ver ios 12 de 12.4.8 kadar destek veriyordu. Bu yeni güncellemede 11-14.3 arası tüm sürümler yazıyor. İos 12 nin son sürümü olan 12.5.1'e destek veriyor mu? Bilgisi olan var mı?
11 ile 14.3 arası hepsini kapsıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Evet

bycash

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 12 Mini
9/30 sorununu çözdüm ben 2 gün uğraş sonucunda. Altstore ile yükleyince sorun çözdüldü. Altstore ile profile invalid hatası alıyordum 2 gündür, yapmadığım şey kalmamıştı

korsan36

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Şöyle bir göz attım, bir ton insan alternatif yükleme yöntemi yazmış.
Arkadaşlar 2016 Yılından bu yana JB'li iPhone kullanan biri olarak net şunu söyleyebilirim ki DEV hesabına katılın.
Uçuk kaçık fiyatlar değil. Talep edilen ücret 1 aylık kahve parası. Kimse inkar etmesin bunu. Tam 12 ay kafan rahat abi. Yok şarj bitti mi? Yok yeni imza için hangi program kullanacağım vs. vs.
Hem forumada katkı oluyor. Bir çoğumuz bu forum olmasa ne istediğimiz tweake ulaşabilecektik nede karşılaştığımız sorunların üstesinden bu kadar kolay gelebilecektik.
DEV candır, katılın. Pişman olmazsınız.
İşte budur :))))
Bugün ben de DEV gibi oldum :) hem destek olduk siteye hem de mis gibi ipa mı almış oldum. Arkadaşlar uğraşmayın ıvır zıvır sitelerle, alın tertemiz kafanız rahat bir şekilde keyfini sürün. İlgilenen kardeşlerime teşekkür ederim.

caldion78

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadşlar merhaba cihazım 11 promax 14.2 sürüm. Jailbreakli. Şuan cihazda sıkıntı yaşıyorum. Cihaz hiç bir şekilde mesajlara giremiyorum. Rehbere girip birini bulup aramak istediğimde cihaz tepki vermiyor.. Twaeklerden olduğunu düşünmüyorum çünkü Safe mode da aynı şekilde. Sorunu çösemedim. Bileniniz var mı neden yapıyor olabilir. Unc0ver 6.01 ile jailbreakli.

bycash

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 12 Mini
dev hesabın faydaları neler acaba sitede yeniyim, konu varmı bununla ilgili

glrean

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bende dev ile ilgili bilgi alabilir miyim hocam. iyi akşamlar

Nexima00

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Dev hesabına geçmek istiyorum, bu konuda bilgi talep ediyorum

cheaster33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Dev hesabı için tweak satın alma gibi paypaldan ödeme açılsa daha iyi olur bence

JBTR007

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
bende almak istiyorum,nedir ne işe yarar banada bilgi verirmisiniz
Unc0ver ipa imzaliyorlar 1 senelik 140TL
Bu sayede altstore gibi cöp programmlara gerek kalmiyor ,cihazin acib kaptigin zaman ve 7 günlük süre de yok ,unc0ver Update cikinca direk yeni ipa imzalayib paylasiyprlar ,)

Tips
Tips
Üst Alt