Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Selam, checkra1n 14.5 destek var gorunuyor. gecelim dfu modda temiz kurulumla 14.5 e? (iPhone 6s 12.4 jb var)
imzanızı alın 14.4.2 de olur 14.5 de olur geçebilirsiniz sonra. eger sıkıldım uygulama desteği yok derseniz 14.3 e neden geçmediniz? açık varken keşke yükseltseydiniz.

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
imzanızı alın 14.4.2 de olur 14.5 de olur geçebilirsiniz sonra. eger sıkıldım uygulama desteği yok derseniz 14.3 e neden geçmediniz? açık varken keşke yükseltseydiniz.
acikcasi sikilmadim uygulama destegi konusunda pek telefonu kullanmadigim icin dert etmedim. 12.4 den ve chimeradan memnundum iki gun once libhooker guncelledim rocketbootstrap hatasi vermeye basladi. 14.5 guncellemesini cok ovduklerinden gecmeyi dusunuyorum. dedigim gibi su siralar cihazimi arama disinda pek kullanmiyorum o yuzden gecicem 14.5 e.

Son düzenleme:

senkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
acikcasi sikilmadim uygulama destegi konusunda pek telefonu kullanmadigim icin dert etmedim. 12.4 den ve chimeradan memnundum iki gun once libhooker guncelledim rocketbootstrap hatasi vermeye basladi. 14.5 guncellemesini cok ovduklerinden gecmeyi dusunuyorum. dedigim gibi su siralar cihazimi arama disinda pek kullanmiyorum o yuzden gecicem 14.5 e.
bendede aynısını yaptı 12.1 de bende unc0ver a geçtim chimeradan 14.5 i de merak ediyorum ama gelin gideni aratır diye geçmeye çekiniyorum iphone 7 için

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
bendede aynısını yaptı 12.1 de bende unc0ver a geçtim chimeradan 14.5 i de merak ediyorum ama gelin gideni aratır diye geçmeye çekiniyorum iphone 7 için

Acikcasi 12.4 den cok daha keyifli 14.5 batarya performansi cok iyiymis. %60 bataryayla dfu modda temiz kurulum yaptim cihaz acildi kullandigim uygulamalari yukledim hesaplarima girdim telefon ayarlarini vs yaptim biraz spotify da takildim derken 1 saat 28 dk ekran suresi olmus %19 sarj gitmis sadece

andaceyi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Merhaba,

Uncover'ı yüklemeye çalışırken 26. Adımda "An er

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
cihazı yeniden başlatınca yangından mal kaçırır gibi uncovere dalmayın :) biraz kendine gelsin cihaz. açık uygulamaları kapatın. 2 dk sonra uncover açın. az bekleyin uncover ekranında 1 dk sonra jailbreak tuşuna basın. olur. iyi forumlar.

Burakb2

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Pc siz yapmak mümkün mü acaba hiç bir bilgim yok jb konusunda

senkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Pc siz yapmak mümkün mü acaba hiç bir bilgim yok jb konusunda
cihaz ne hangi işletim sistemini kullanıyorsun ve hangi programla jailbreak yapmak istiyorsun?

Sfa23

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@admin @murat @efsane

Merhabalar az önce 3utool ile unc0ver ipayı çok basit(!) bir şekilde telefona yüklemeyi başardım.

Telefon iPhone 7 14.2 | Windows 10 x64

1. 3utool'u indirip kurdum.
2. 3utool ve iphone bağlantısını yaptım.
3. 3utool> ToolBox > IPA Signature
3.1 IPA Signature > Add IPA Files > unc0ver_Release_6.1.1.ipa
3.2 IPA Singnature > Sing with Apple ID > Add Apple ID > Apple hesabı bilgileri ile giriş > Start Signing
4. 3utools > iDevice > Sol taraftaki kullanıcı adınızı tıklayıp > Apps > Import & Install ipa > İmzalanmış unc0ver_Release_6.1.1.ipa

ipa dosyası yüklendikten sonra telefonda ana ekrana unc0ver uygulaması geliyor, profillerden uygulamaya güven dedikten sonra uygulamayı aiıp Jailbreak işlemini başlata bilirsiniz, işlemin bitmesini bekleyin telefon yeniden başlatılıyor ve Cydia ve Substitue ana ekranda.

Tebrikler Jailbreak işlemi başarılı.

Telefonda JB yokken ilk jailbreakte işe yaramıyor sanırım. Çünkü 3utools ile unc0ver i telefona atarken "Appsync" yüklü değil hatası veriyor. JB yapmadan Appsync yüklemenin de bir yolu yok. Haksız mıyım?

Ozgur2234

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar PC’siz uncover indirebileceğim bi yer var mı ya çoğu yeri denedim yüklemiyor yani yükleniyor ama pasif duruma geçiyor

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar PC’siz uncover indirebileceğim bi yer var mı ya çoğu yeri denedim yüklemiyor yani yükleniyor ama pasif duruma geçiyor
Pc siz çok zor olsa da zaten imza süreleri çok kısa oluyor en sağlıklısı altstore ile yüklemek bu yöntemde imza durduk yere silinmiyor 7 gün süresi var 1-2 gün kala yeniden yapıyorsunuz

Ozgur2234

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tek seferde yapma gibi imkanımız yok mu böyle hep uğraşacak mıyız kalıcı yok mu
Mesaj düzenlendi:

Pc siz çok zor olsa da zaten imza süreleri çok kısa oluyor en sağlıklısı altstore ile yüklemek bu yöntemde imza durduk yere silinmiyor 7 gün süresi var 1-2 gün kala yeniden yapıyorsunuz

?

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Tek seferde yapma gibi imkanımız yok mu böyle hep uğraşacak mıyız kalıcı yok mu
Mesaj düzenlendi:

?
Malesef Apple bu tür işleri engelliyor ondan dolayı altstore Cydia impactör gibi araçlar çıkıyor zaten

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
selamlar. pcsiz yıllık ipa isteyen benimle veya yönetimle iletişime geçebilirsiniz.

Enes-Furkan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Unc0ver veya taurine den haber var mı 14.4 için ? @pwn20wd son 2 aydır sadece 2 tane twit attı, çok yavaş ilerliyor keşke 13.5 den geçmeseydim 14.4 e , aylardır jb siz kaldık kuruduk :)

SaianSS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
imzalı indirebileceğim bir yer var mı? Yada developer hesabı satıyor musunuz?

qua111

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Unc0ver da face id çalışıyor mu acaba checkra1n de çalışmıyor ya unc0verda da aynı sorun var mı

Tips
Tips
Üst Alt