Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar merhaba ios 12.1.2 unc0ver jailbreakli iphone 6s kullanıyorum malum jailbreak gitti bu sürüm ve bu cihaza bilgisayarlı yada bilgisayarsız tekrar unc0ver jailbreak yapabileceğim bir yöntem var mı?
Az önce altstore denedim your device must be running ios 12.2 or later to imstall altsore hatası aldım
Bilgisayarınız varsa bence direkt iOS 13.7 geçip checkra1n ile jailbreak yapın. Bir çok uygulama/tweak o sürümü desteklemiyor artık 12.2 ve üzerini destekliyor. 13.7'de kafanız rahat olur en güncel en iyi özellikleri kullanmış olursunuz hatta biraz daha beklerseniz 14'te bile jailbreak yapabilirsiniz.

Leventcak01

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5C
Bilgisayarınız varsa bence direkt iOS 13.7 geçip checkra1n ile jailbreak yapın. Bir çok uygulama/tweak o sürümü desteklemiyor artık 12.2 ve üzerini destekliyor. 13.7'de kafanız rahat olur en güncel en iyi özellikleri kullanmış olursunuz hatta biraz daha beklerseniz 14'te bile jailbreak yapabilirsiniz.
Teşekkürler indirmeye başladım bile ayrıca 12.1.3ipad air 2 de var bu cihazda aynı durumda onuda güncellesem checkra1n yapabilirmiyim

Leventcak01

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5C
Arkadaşlar merhaba 12.1.3 sürüm ipad air 2 için unc0ver jailbreak yapabiliyor muyum?Konu başlığında ios 11.0-13.5 sürümler için var olduğu yazıyor fakat ben altstoredan denerken 12.2 ye güncellememi istedi ben mi biyerlerde hata yapıyorum yoksa bu cihaz ve bu sürüm için jailbreak yok mu?

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar merhaba 12.1.3 sürüm ipad air 2 için unc0ver jailbreak yapabiliyor muyum?Konu başlığında ios 11.0-13.5 sürümler için var olduğu yazıyor fakat ben altstoredan denerken 12.2 ye güncellememi istedi ben mi biyerlerde hata yapıyorum yoksa bu cihaz ve bu sürüm için jailbreak yok mu?
12.2 altında AltStore kullanamazsınız. Yani unc0ver'ı farklı yollarla yüklemeniz gerek. Websitesi, 3utools vs.

Skayn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
unc0ver için ücretli imzayı nereden temin edebilirim ? Eskiden forumda konusu vardı bulamadım.

manisa451907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
yukarıdaki küba'dan bilgisayarsız jailbreak işlemini yaptım, teşekkürler dostum çok yardımcı oldun..

merenkisa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar merhaba, ios 13.5 uncover jailbreak kullanıyorum, apple watch serie 3 alacağım ancak sitesinde şöyle bir yazı var,

Apple Watch için iOS 14 veya daha yeni bir iOS sürümü yüklü iPhone 6s veya daha yeni bir iPhone modeli gerekir.

jailbreak gitmemesi adına telefonu güncellemek istemiyorum, ios 13.5 üzerindeyken saati kullanabileceğim bir tweak var mıdır?

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
arkadaşlar merhaba, ios 13.5 uncover jailbreak kullanıyorum, apple watch serie 3 alacağım ancak sitesinde şöyle bir yazı var,

Apple Watch için iOS 14 veya daha yeni bir iOS sürümü yüklü iPhone 6s veya daha yeni bir iPhone modeli gerekir.

jailbreak gitmemesi adına telefonu güncellemek istemiyorum, ios 13.5 üzerindeyken saati kullanabileceğim bir tweak var mıdır?
Tam olarak bilmiyorum yanlış olmasın ama iOS 13.5'te de kullanabiliyorsunuz fakat Apple Watch iOS 14'teki bir takım özelliklerden mahrum kalıyorsunuz.

teneke_kupa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Değerli arkadaşlar jb işlemlerinden uzun bir süredir uzak kaldım. Şu an cihaz 13.4.1 sürüm de, Jb için tavsiyeniz nedir.

Yükseltme ihtimalim var mı ?
Yükselteyim mi ?
Şu an için tavsiye ettiğiniz stabil hangi sürüm var ?
Yoksa mevcut olana jb mi uygulayayım ?

Aydınlatırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Değerli arkadaşlar jb işlemlerinden uzun bir süredir uzak kaldım. Şu an cihaz 13.4.1 sürüm de, Jb için tavsiyeniz nedir.

Yükseltme ihtimalim var mı ?
Yükselteyim mi ?
Şu an için tavsiye ettiğiniz stabil hangi sürüm var ?
Yoksa mevcut olana jb mi uygulayayım ?

Aydınlatırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler
Yükseltebileceğiniz sürüm iOS 14.0.2'dir. Eğer hemen jailbreak yapmak istiyorsanız, elinizdeki cihaz iPhone 6s/6s+ ise ve bilgisayarınız da varsa jailbreak yapabilmek için güncellemenizi öneririm eğer iPhone 7 varsa elinizde birkaç hafta boyunca beklemeniz gerek. 8 ya da üzeri ise güncellemeyin direkt unc0ver ile telefonunuzdan jailbreak yapın. Bilgisayarınız yoksa da güncellemeyin unc0ver ile jailbreak yapın.

teneke_kupa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Yükseltebileceğiniz sürüm iOS 14.0.2'dir. Eğer hemen jailbreak yapmak istiyorsanız, elinizdeki cihaz iPhone 6s/6s+ ise ve bilgisayarınız da varsa jailbreak yapabilmek için güncellemenizi öneririm eğer iPhone 7 varsa elinizde birkaç hafta boyunca beklemeniz gerek. 8 ya da üzeri ise güncellemeyin direkt unc0ver ile telefonunuzdan jailbreak yapın. Bilgisayarınız yoksa da güncellemeyin unc0ver ile jailbreak yapın.
Bilgi için çok teşekkürler. Cihaz 6s plus.
Pc var, dediğiniz gibi güncelleyip Jb işlemlerini halledeyim o halde.

Fewa97

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar ıphone 7plus’ım var. İos 14.0.1 sürümü için jb ne zaman gelir? ya da başka yerden jb yapabilir miyim?

adgu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhaba arkadaşlar, spotify müzik dinlerken biliyorsunuz bir bildirim geldiğinde bildirim sesi aktif oluyor ve dinlenilen müzik sesi geçici olarak kısılıyor, bildirim kaybolduğunda tekrar dinlenilen müzik sesi eski yüksekliğe geliyor. Fakat bende bildirim geldiğinde ses kısılıyor ve öyle kalıyor. bildirim kayboluyor ses kısık, tekrar sesi aç tuşuyla sesi yükseltmem gerekiyor. bu TV+ da, youtube da ve spotifyda böyle. Bunu nasıl çözebiliriz?

elmor

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar, küçük kızımın iphone 5S i var, sürümü 12.4.6, kızım video star yüklemek istiyor, fakat her ay para ödemek zorunda kalıyoruz, bu cihazı jailbreak yapıp videostar pro uygulamasının kısıtlamasız versiyonunu yükleyebilir miyiz? Yardımcı olursanız sevinirim...

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Merhaba arkadaşlar, küçük kızımın iphone 5S i var, sürümü 12.4.6, kızım video star yüklemek istiyor, fakat her ay para ödemek zorunda kalıyoruz, bu cihazı jailbreak yapıp videostar pro uygulamasının kısıtlamasız versiyonunu yükleyebilir miyiz? Yardımcı olursanız sevinirim...
Hocam sizin için denedim programı kurdum oluyor. Bunlarda fotosu.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

horizon

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar dostlar. Son zamanlarda unc0ver ile jalbreak yapamıyorum. Sonunda jailbreaking yapılmış gibi görünüp "an error occurred while installing a package from local apt" uyarısı alıyorum ve cydia yüklenmemiş oluyor. Restore rootfs defalarca kez denedim yinede sürekli aynı uyarıyı alıyorum lütfen yardım edermisiniz ?

Tips
Tips
Üst Alt