Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

burcinkarabacak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
selamlar,

sabah sabah iş çıkardım başıma. cydia tweakler çöplük gibi oldu sıfırlayıp tekrar teker teker istediğim tweakleri kurayım dedim. batchomatic ile remove all tweak yaptım. sonra 5.2.0 yüklemek için bağlantı yapmaya çalıştım ama telefon artık ne hücresele ne de wifiye bağlanmıyor. ağ ayarlarını sıfırladım nafile fayda etmedi. sıfırlamak istemiyorum 2 yıldır hiç dokunmadan kullandığım için tüm resimlerim vs duruyor.

elimde mac pc var yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa sevinirim. isterse uzaktan da bağlanabilir.

şuan ne olur ne olmaz diye itunes yedek alıyorum.

saygılarımla

hdnmz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Ben 10 gündür uğraşıyorum denemediğim yöntem kalmadı aynı. Ve forumdada çözümünü bilen yok biraz daha uğraşacağım çözemezsem güncelleme yapacağım oysa zaten jailbreakli telefonum ama ne aktif edebiliyorum nede kaldırabiliyorum reklamdan sonra hata veriyor 1/31 de kalıyor
Bendede ayni sıkıntı vardı uncoveri silip imza ile ilgili deneme yapayim demiştim telefonu reboot yaptim ne jailbreak yapabildim nede silebildim 3utools jailbreak failed diyordu önceden yüklü olduğu için telefonu 3utools ile erase all data dedim sonra tekrar jailbreak yapmayi denedim oldu iphone Se ios 13.4.1 sürümündeyim

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Cydia da sorun mu var arkadaşlar ? Dünden beri açıyorum ama bir türlü güncellemesini tamamlayamıyor. Crack repo falan eklide değil üstelik.

emirdagli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
AltSigner yardımıyla uncover'ı yükledim cihaza fakat jailbreak butonuna tıkladığımda 1/31'de takılı kalıyor ve rebel adlı reklam tarzı bir şey ekrana çıkıyor onu kapatıyorum jailbreak completed diyor ama an error occured yazıyor altında bu hatanın kaynağı nedir?
Ekli dosyayı görüntüle 17400
Düzenleme: AltSigner'dan install butonuna basmadan imzalayıp 3uTools'tan kurulum yapınca sorun ortadan kalkıyormuş aynı hatayı alanlar varsa konudaki alternatif kurulumlarda mevcut olduğunu gördüm oraya bakabilirsiniz.

ayni hatayi bende veriyo 3utools ile yükledim unc0veri acdim jailbreak basinca rebel reklamina geciyo ???

onur0909

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba arkadaşlar.lütfen bilen bir arkadaşımız tarif edebilirmi?ıphone 11 telefonum sürümü 13.1.1 buna jailbreak yapmak istiyorum.windos pc yok.macbook var.nasıl yapabilirim kısaca tarif etseniz anlarım arkadaşlar.
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar yardımcı olmanızı bekliyorum lütfen

Son düzenleme:

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Merhaba arkadaşlar.lütfen bilen bir arkadaşımız tarif edebilirmi?ıphone 11 telefonum sürümü 13.1.1 buna jailbreak yapmak istiyorum.windos pc yok.macbook var.nasıl yapabilirim kısaca tarif etseniz anlarım arkadaşlar.
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar yardımcı olmanızı bekliyorum lütfen
Dostum forumda ilk sayfada bu konuda anlatımı mevcut. Gene de kendi unc0ver'in sitesinde anlatım mevcut buyur.

onur0909

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Çok teşekkür ederim.forumda ilk sayfaya baktım ama orda windows için diyor.bende macbook var macbookla ıphone 11 jailbreak yapmak istiyorum.sürüm.13.1.1

sseven

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar merhaba günlerdir deniyorum olmuyor fotumdada bulamadım. Uncover ile jb yaptıktan sonra telefon kapandı açıldı ve hem cydia hemde uncover pasif duruma geçti giremiyorum. Uncoverı sildim. Tekrar yüklemeye çalıştım indiriliyor fakat yüklenmiyor. Daha sonrasında uçak moduna alarak vs. Unvover yüklendi fakat hala giriş yapamıyorum uncover tıkladığım anda ana ekrana atıyor. Sürüm 13.5 şuan 13.5.1 e güncellemek istemiyorum jail nasıl yapabilirim bilen biri anlatabilirse çok sevinirim.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merhaba günlerdir deniyorum olmuyor fotumdada bulamadım. Uncover ile jb yaptıktan sonra telefon kapandı açıldı ve hem cydia hemde uncover pasif duruma geçti giremiyorum. Uncoverı sildim. Tekrar yüklemeye çalıştım indiriliyor fakat yüklenmiyor. Daha sonrasında uçak moduna alarak vs. Unvover yüklendi fakat hala giriş yapamıyorum uncover tıkladığım anda ana ekrana atıyor. Sürüm 13.5 şuan 13.5.1 e güncellemek istemiyorum jail nasıl yapabilirim bilen biri anlatabilirse çok sevinirim.
Pc de Altsigner ile imzalayıp 3utools ile yükleyin

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Çok teşekkür ederim.forumda ilk sayfaya baktım ama orda windows için diyor.bende macbook var macbookla ıphone 11 jailbreak yapmak istiyorum.sürüm.13.1.1

Burda mevcut konuya bakabilirsiniz

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Unc0ver ipasını unc0ver.dev sitesinden indirin ve Alstore ile yükleyin

Not: cihaz ve Altstore aynı Wi-Fi de olması lazım
Hocam Altstore kullanamam çünkü Windows 8.1 kullanıyorum. Altsigner ile imzalayıp 3UTools ile kurdum ama nafile.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hardcodex

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
13.6.2 jaılbreak olmuyormu desteklenmeyen dıyor ya bı bılgınız varmı

champyon

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bendede ayni sıkıntı vardı uncoveri silip imza ile ilgili deneme yapayim demiştim telefonu reboot yaptim ne jailbreak yapabildim nede silebildim 3utools jailbreak failed diyordu önceden yüklü olduğu için telefonu 3utools ile erase all data dedim sonra tekrar jailbreak yapmayi denedim oldu iphone Se ios 13.4.1 sürümündeyim
Akşam deneyeceğim erase all data nerde yazıyor bu arada baksam bulurum ama aklımda olsun

Tekila

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

13.5.1 için uncover yükleniyor bu videoda.. Doğrumu?

denizarca

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
herkes şöyle böyle demiş ama 3u tools dışında bişey indirmenize gerek yok 3u tools içinde jailbreak kısmı var oraya girip run jailbreak diyorsunuz o kendisi herşeyi indirip 3-4 dk içinde kuruyor telefonu usb ile laptoba bağlayın yeterli yok imza şu bu hiç gerek yok şifrenizi falanda istemiyor bu kadar basit
iphone 7 13,3,1 şimdi yaptım jailbreak ve kullanıyorum

emirdagli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
herkes şöyle böyle demiş ama 3u tools dışında bişey indirmenize gerek yok 3u tools içinde jailbreak kısmı var oraya girip run jailbreak diyorsunuz o kendisi herşeyi indirip 3-4 dk içinde kuruyor telefonu usb ile laptoba bağlayın yeterli yok imza şu bu hiç gerek yok şifrenizi falanda istemiyor bu kadar basit

yüklemesine yüklüyo uncoveri ama rebel reklaminda takili kaliyo... digerlerindeki gibi

bu rebel de ne yapal lazim???

Son düzenleme:

Mehmetaliunver

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
kardesim ya dedigin gibi bayadir yapamıyordum jb yi 3u tools la dedigin gibi run dedim gerisini kendi halletti

champyon

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
yaptım oda olmadı hala rebel reklamında kalıyor çok kişi bu sorunu yaşamış anladığım kadarıyla çözümü yok 15 gündür uğraşıyorum

mkagan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
ios 13.5.1 xs max için mac üzerinden nasıl jailbreak yapabilirim ? windows kullanmıyorum ?

Tips
Tips
Üst Alt