Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

escape72

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar telefonum iphone 8 ios 12.1 unc0ver jb yüklü sizce telefonu ios 13.5 yüklesem mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar telefonum iphone 8 ios 12.1 unc0ver jb yüklü sizce telefonu ios 13.5 yüklesem mi?

Seni o sürümde tutan ne var . Hiç durma , yeni yenidir . Geç 13.5 e , ben 12.4 den geçtim artısı var eksisi yok ...

BunyaminCerrah

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
jailbreak yaparken altstore şimdi de hata veriyor cihazda find not altserver diye neden ?

merciful_boy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Dedim bakayım telefonu kapatıp açınca ne olacak sonuç jailbreak gitti uncovera girilmiyor girecek gibi oluyor ama atıyor

BunyaminCerrah

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
jailbreak sonunda oldu ama indirdiğim uygulamaları göremiyorum ayarlarda neden ? ve repo nedir ne işe yarar anlatacak var mı ?

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Jailbreak icin link varmi begler PC yok suan no jailbreak no party

merciful_boy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
İlk defa jailbreak yaptım o da 1 gün sürdü hevesimiz kursağımızda kaldı teşekkürler forum adminleri

ismlcyrl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İlk defa jailbreak yaptım o da 1 gün sürdü hevesimiz kursağımızda kaldı teşekkürler forum adminleri

Sana önerim 13.5 ipsw dosyasını indirip temiz bir kurulum yap sonra jb yapmayı dene. Sürekli bu şekilde yaparım bir sorun yaşamam dostum

merciful_boy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Sana önerim 13.5 ipsw dosyasını indirip temiz bir kurulum yap sonra jb yapmayı dene. Sürekli bu şekilde yaparım bir sorun yaşamam dostum
Kardeşim PC m yok yoksa bende biryerleri mi yırtmam

merciful_boy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
ReProvision la ne alakası var ki. Bende uncover imzasına 306 gün daha var gösteriyprdu 1 gün gitmedi

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
bulamadım çok karmaşık bana anlatamaz mısınız ?
repo: tweaklerin barindigi ureticilerin kurdugu depo gibi bi sey mesela watusi for whatsapp kurcaksaniz bunun reposunu cydiaya eklemeniz lazim yani kaynagini indirmeniz lazim

BunyaminCerrah

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
repo: tweaklerin barindigi ureticilerin kurdugu depo gibi bi sey mesela watusi for whatsapp kurcaksaniz bunun reposunu cydiaya eklemeniz lazim yani kaynagini indirmeniz lazim
yani cydia arama yerinde aradığım şeyler eski o yüzden gözükmüyor inse bile çalışmıyor doğru mu ? repo içinde link verebilir misiniz ve nasıl kullanacağım

yigitmira

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Developer hesabı nasıl alabilirim
Mesaj düzenlendi:

nezaman dev hesabı alsam hep cihaz değiştirdim 4 kere filan oldu herhalde yeni cihaz içinse tekrar satınalmam gerekiyor
Nasıl aldın

bekom

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Merhabalar ;
Altsinger ile unc0ver I imzalatıp yükledim imza süresi nedir yada ReProvision yüklemelimiyim?

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar ;
Altsinger ile unc0ver I imzalatıp yükledim imza süresi nedir yada ReProvision yüklemelimiyim?
Sanirsam ReProvision ile Altsinger imzalaya biliyorsun,böylelikle PC gerek kalmiyor,,emin deyilim ama bi denemen gerek..
Süresi yok heran patlayabilir

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
a
yani cydia arama yerinde aradığım şeyler eski o yüzden gözükmüyor inse bile çalışmıyor doğru mu ? repo içinde link verebilir misiniz ve nasıl kullanacağım
aradığınız tweakın adını örnek zeppelin tweak repo yazın google reposu çıkacaktır

F46

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bütün direktifleri gerçekleştirdiğime eminim ancak uncover jailbreak completed hatası veriyor :( yardımcı olabilir misiniz

Petbardak44

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yahu hem jailbreak yapamadık hem banka uygulamarı vs hata veriyor Yaşar yaşamaza döndük

Tips
Tips
Üst Alt