Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
IMG_0001.PNG

Az önce 13.3.1 e geçiş yaptım Cydia yükledim Checkra1n ile her şey tamam ama Cydia yüklenmiyor bu hatayı veriyor

Ne yapmalıyım

Deli14

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hala düzelmedi mi imza muhabbetleri. Ne güzel jailbreak var nerdeyse bütün cihazlara ama yükleyemiyoruz 😂

gazelle

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhaba bende 6S ios 13.3.1 var jailbreak yüklemek istiyorum ama acemiyim ve hala daha anlayamadım yüklenip yüklenmediğini lütfen bana yardımcı olabilir misiniz.
konuları okudum ama kafam çok karıştı bi kaç kez indirip yüklemeyi denedim ama beceremedim.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
merhaba bende 6S ios 13.3.1 var jailbreak yüklemek istiyorum ama acemiyim ve hala daha anlayamadım yüklenip yüklenmediğini lütfen bana yardımcı olabilir misiniz.
konuları okudum ama kafam çok karıştı bi kaç kez indirip yüklemeyi denedim ama beceremedim.
Konu linkin de bulunan checkra1n ile jb yapabilirsin.

honest

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
altstore ile yaptığım 13. 3 jailbreak telefonu kapatıp açarsam jailbreak gidermi tekrar kurulurmu

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
altstore ile yaptığım 13. 3 jailbreak telefonu kapatıp açarsam jailbreak gidermi tekrar kurulurmu
CihaZı her kapatışınızda tekrar Jailbreak aktif etmeniz gerekiyor

serkanzl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iPad'ım iOS 13.3 unc0ver jailbreak yapmak istediğim de RootFS hatasını alıyorum. Saklama alanına baktığımda da mevcut olan yazılımı göremiyorum. Güncelleme ekranına girdiğimde de mevcut hatayı almaktayım. Cihazı da bir kaç kez formatladım ama hatayı çözememekteyim.

Ekli dosyalar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
iPad'ım iOS 13.3 unc0ver jailbreak yapmak istediğim de RootFS hatasını alıyorum. Saklama alanına baktığımda da mevcut olan yazılımı göremiyorum. Güncelleme ekranına girdiğimde de mevcut hatayı almaktayım. Cihazı da bir kaç kez formatladım ama hatayı çözememekteyim.
Konu linkinin ilk mesajında ota sorunu çözümünü uygulayın.

serkanzl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Siz adamsınız. Şuan güncelleme iniyor indirip sileceğim daha sonrasında jb ye devam mı?

oozhnt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
13.3.1 sürümüne uyumlu olur mu yoksa sürümü es geçerler mi

oozhnt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Açık bulunursa uyarlanabilir ama şuan bir açık yok.
Checkra1n ile unc0ver hangi açıkları kullanıyorlar? Hangisi daha verimli? Uygulamaların jb’yi görmemesi için hangisi daha iyi çalışıyor (checkra1n pubg işe yaramamıştı) ? Bilgilendirebilir misiniz merak etmekteyim

nihat1515

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
iphone se 13.3 JB Yapılamıyor sanırım. destekleyen cihazları görebileceğimiz link varmı ?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
iphone se 13.3 JB Yapılamıyor sanırım. destekleyen cihazları görebileceğimiz link varmı ?

Unc0ver 4.3.1 ile sorunsuz Jailbreak yapabilirsin

Not : IOS 13.3'e kadar geçerli... yada Checkra1n Jailbreak ile IOS 12.3-13.4 arası Jailbreak yapabilirsin...

nihat1515

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
TEŞEKKÜRLER. online adres biliyormusunuz. mac ve win 10 yok da.

alpersengun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba arkadaşlar. İphone 5s im var . Sürümü 11.3.1 . Skoda aracımdaki carplay'i kullanabilmek için telefonumu jailberak yapmam gerekiyormuş fakat jailbreak hakkında hiç bilgim yok . yardımcı olursanız sevinirim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar. İphone 5s im var . Sürümü 11.3.1 . Skoda aracımdaki carplay'i kullanabilmek için telefonumu jailberak yapmam gerekiyormuş fakat jailbreak hakkında hiç bilgim yok . yardımcı olursanız sevinirim
Mesajınız taşınmıştır, konuyu inceleyin.

efekaan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam cihazım 5s sürüm 12.4.4 unc0ver jailbreakı bilgisayardan yapmaya çalışınca altserver'e icloudumu giriyorum fakat 2fa olduğu için bir şey yapamıyorum, 3utools da iDevice Unjailbroken diyor, telefondan tweakbox cokernutx vs. direkt yükleyince de unsupported diyor yine bir işe yaramıyor. Şuan bootra1n iniyor onu bekliyorum sizce bu hataların çözümü var mıdır yoksa bootra1n'yi kurayım mı?

Edit: bootra1n rufus ile yazdırılırken başarısız diyor.

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hocam cihazım 5s sürüm 12.4.4 unc0ver jailbreakı bilgisayardan yapmaya çalışınca altserver'e icloudumu giriyorum fakat 2fa olduğu için bir şey yapamıyorum, 3utools da iDevice Unjailbroken diyor, telefondan tweakbox cokernutx vs. direkt yükleyince de unsupported diyor yine bir işe yaramıyor. Şuan bootra1n iniyor onu bekliyorum sizce bu hataların çözümü var mıdır yoksa bootra1n'yi kurayım mı?

Edit: bootra1n rufus ile yazdırılırken başarısız diyor.
Checkra1n ile jb yapabilirsiniz.

Tips
Tips
Üst Alt