Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

aqhmet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar cihazim iphne 11 13.1.3 sizce hangi jb yi yapmaliyim rehber de verebilirseniz lütfen

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@aqhmet
Doğru konudasın ve bu konudan Jailbreak yapabilirsin cihaZına...

aqhmet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Uygulamaya özgü parola alın...
2 yönlü dogrulamasi kapali bir apple id buldum arkadasimdan onu giriyorum
Tamam Sekmesine tıkladıktan sonra telefondan profili dogruluyorum.Telefona gelen UO uygulaması açılmıyor

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@aqhmet

AltStore aracında zaman zaman sorunlar oluşabilir...

Google den her hangi bir Safari linki bulun , unc0ver 4.0.3 veya 4.1.1 indirin direk Jailbreak yapmaya çalışının...

Lütfen konuyu baştan aşağı okuyun...

duckwinduck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkadaşlar ios 13.3.1 iPhone 8plus telefonda ekteki hatayı alıyorum 13.3.1 için geçerli değil mi acaba
A9-A11 için daha destek eklenmedi
Yakın zamanda eklenicek.
Edit:Sürümün 13.3.1 olduğunu görmememişim
13.1.1 sürümüne Uncover aracıyla jailbreak yapamazsın
Checkra1n kullanabilirsin.

Son düzenleme:

CasiTaLL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Beyler selamın aleyküm cydia impactor sorunları başladığından beri 3utools vb. uygulamalarda sıkıntı çektiğimizden beri vaktim olmadı ve doğru düzgün jailbreak kullanamadım uncover uygulamasını silmiştim.Şuan telefonumu güncellemek istiyorum fakat telefonumda cydia,terminal ve filza uygulaması yüklü taktir edersiniz ki çalışmıyorlar.Yani kalıntı gibi birşey oldu spotilite ve cercube gibi çok basit birkaç tweak yüklemiştim nasıl bir yol izlemeliyim telefon üzerinden güncellemelerde kapanmış itunes den geri mi yüklemeliyim yoksa itunes den güncelle dersem kalıntı kalmadan daha rahat mı güncelleme yapmış olurum.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Beyler selamın aleyküm cydia impactor sorunları başladığından beri 3utools vb. uygulamalarda sıkıntı çektiğimizden beri vaktim olmadı ve doğru düzgün jailbreak kullanamadım uncover uygulamasını silmiştim.Şuan telefonumu güncellemek istiyorum fakat telefonumda cydia,terminal ve filza uygulaması yüklü taktir edersiniz ki çalışmıyorlar.Yani kalıntı gibi birşey oldu spotilite ve cercube gibi çok basit birkaç tweak yüklemiştim nasıl bir yol izlemeliyim telefon üzerinden güncellemelerde kapanmış itunes den geri mi yüklemeliyim yoksa itunes den güncelle dersem kalıntı kalmadan daha rahat mı güncelleme yapmış olurum.
Temiz kurulum istiyorsanız, ipsw dosyasını indirin. dfu mode alıp, geri yükle işlemi gerçekleştirin.

CasiTaLL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Temiz kurulum istiyorsanız, ipsw dosyasını indirin. dfu mode alıp, geri yükle işlemi gerçekleştirin.
teşekkürler peki restore işleminde silinen bir belge dosya resim vb. birşey oluyormu güncelle desem ne gibi sıkıntılar olur ?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
teşekkürler peki restore işleminde silinen bir belge dosya resim vb. birşey oluyormu güncelle desem ne gibi sıkıntılar olur ?
Restore Sıfırlamak anlamına geliyor. Güncelleme yaptığınızda açılmama durumu olursa tekrar dediğim işlemi gerçekleştireceksiniz. Jailbreak kullanmayacaksanız Dfu önemlidir.

CasiTaLL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Restore Sıfırlamak anlamına geliyor. Güncelleme yaptığınızda açılmama durumu olursa tekrar dediğim işlemi gerçekleştireceksiniz. Jailbreak kullanmayacaksanız Dfu önemlidir.
Peki şuan sağlıklı bir şekilde uncover tekrar yükleyip uygulama içerisinden RestoreRootFS ile tekrar silebileceğim bir uygulama yokmu

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Peki şuan sağlıklı bir şekilde uncover tekrar yükleyip uygulama içerisinden RestoreRootFS ile tekrar silebileceğim bir uygulama yokmu
Restorerootfs işlemini gerçekleştirin. cydia kalktıktan sonra güncelleme işlemini deneyin. Cihazınız güncelleme yaptığınız zaman açılmazsa dfu mode alıp geri yükleme yaparsınız iyi forumlar.

CasiTaLL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Restorerootfs işlemini gerçekleştirin. cydia kalktıktan sonra güncelleme işlemini deneyin. Cihazınız güncelleme yaptığınız zaman açılmazsa dfu mode alıp geri yükleme yaparsınız iyi forumlar.
teşekkürler iyi forumlar

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar ios 13.3.1 iPhone 8plus telefonda ekteki hatayı alıyorum 13.3.1 için geçerli değil mi acaba
unc0ver 13.3 e kadar destek veriyor.13.3.1 için unc0ver ile jb yapamazsınız.onun için checkra1n kullanmalısınız.

urufu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Checkra1n JB'sinden nasıl geçiş yapabilirim Tweakler gitmeden?

Düzenleme: Alt kısımlarda soruma cevap aldım teşekkürler.

Bilgisayarsız olarak unc0ver geçmek isteyenlert "AppCake" yükleyip oradan "unc0ver" indirerek de Jailbreak yapabilirler.

Son düzenleme:

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Sizce Checkra1n de kalayım mı ? yoksa unc0ver'a geçiş yapayım mı ? siz hangisini yaparsınız benim yerim de olsanız.
Cİhaz 8 plus 13.3

Tips
Tips
Üst Alt