Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar Bir Kaç Repo Var Ekliyorum Sabah Kalkıyom Bakıyom Kendi Kendine Cydiadan Silinmiş Tekrar Eklemeye Çalışıyorum Bu Seferde Aşağıdaki Hatayı Veriyor?Sorun Benden Kaynaklımı Yoksa Çoğunuzdada Böylemi Misal Hack Reposunu Deniyom Eklenmiyor Ama Ara Sıra Ekleniyor!!

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

selametsamli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Unc0ver kuramayanlar için bu site kullanılabilir. İmpactor ve tweakboxtan kuramamıştım.

asmdncer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar. jb yüklü iken bi ara telefon reset attı. ardından unc0ver ı yeniden yükledim fakat hala uygulamaya girdikten 1-2 sn sonra uygulamadan atıyor. ne yapmam gerek? (iki kez denedim olmadı)

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Merhabalar. jb yüklü iken bi ara telefon reset attı. ardından unc0ver ı yeniden yükledim fakat hala uygulamaya girdikten 1-2 sn sonra uygulamadan atıyor. ne yapmam gerek? (iki kez denedim olmadı)
Kaldırıp tekrar yükleyin.

asmdncer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kaldırıp tekrar yükleyin.
iki kez kaldırıp impactor üzerinden yükledim yine olmadı..
Mesaj düzenlendi:

Benim gibi birkaç kez deneyip jb yapamayan arkadaşlar 3uTools programı ile tekrar uncover ı kurabilir. Şayet benim çözümüm bu şekilde oldu..

Son düzenleme:

Niko

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Unc0ver 3.6.3’ü İphone 6s üzerinde deneyen oldu mu? Çalışıyor mu?

hsyn.cente

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Unc0ver 3.6.3’ü İphone 6s üzerinde deneyen oldu mu? Çalışıyor mu?
3.6.3 iPhone 6 da çalışıyor 6se de çalışır bence çalışmazsa da bir üst sürümünü indirirsin
Mesaj düzenlendi:

3.6.3 iPhone 6 da çalışıyor 6se de çalışır bence çalışmazsa da bir üst sürümünü indirirsin
Ama sana tavsiyem 3.5.6 uncover sürümü ile jailbreak yapman ben onla rahat yaptım

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar güncelleyemeyenlere geçmiş olsun 12.4 imzasını kaldırdı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar Uncover 3.5.6 İle Çok Daha Kolay Jailbreak Yapıyordum Bu 3.6.3 Çok Uğraştırıyor 3.5.6 İle Jailbreak yapmaya Devam Edebilirmiyim Yoksa Sorunmu Yaratır Gerçi Bir Türlü Bir Yerden Bulup Yükleyemiyorum Tweakbox Çalışmıyor Nerden Yüklerim Bilgisayarsız Bilgisi Olan Arkadaşlar Yardım Edebilirmi?Tweakbox Benzeri Bir Yer Varmı 3.5.6 Sürüm Uncoveri Yükleyebileceğim??

Gülümse Kaderine

JailStar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar Uncover 3.5.6 İle Çok Daha Kolay Jailbreak Yapıyordum Bu 3.6.3 Çok Uğraştırıyor 3.5.6 İle Jailbreak yapmaya Devam Edebilirmiyim Yoksa Sorunmu Yaratır Gerçi Bir Türlü Bir Yerden Bulup Yükleyemiyorum Tweakbox Çalışmıyor Nerden Yüklerim Bilgisayarsız Bilgisi Olan Arkadaşlar Yardım Edebilirmi?Tweakbox Benzeri Bir Yer Varmı 3.5.6 Sürüm Uncoveri Yükleyebileceğim??

Gülümse Kaderine
Aynen tweakbox çalışmıyor

fayigit

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
iphone 8 plus unc0ver 3.6.0 ile tek seferde ve sorunsuz jb yapıyorum

hsyn.cente

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

Gülümse Kaderine
3.5.6 bende çok aradım bulamadım chimera ile jailbreak yaptım bilgisayar olmadığı için

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
iphone 8 plus unc0ver 3.6.0 ile tek seferde ve sorunsuz jb yapıyorum

Kardeşim beni Bi Konuda Aydınlatırmısın Bu Uncover ipalatıyla bir kere jailbreak yaptıkmı bundan sonra sürekli kapatıp aynı versiyon ile jail yapmak doğru olanmı yoksa sürekli en son sürüm ilemi yapalım 3.5.6 ile çok kolay yapıyordum son sürüm ile çok uğraştırıyor be dersin?

Gülümse Kaderine

berlin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Telefon res attı şimdi uncover açılmıyor girince atıyor. Silince de tekrardan indirilmiyor. Aynı problemi yaşayanlar var mı

fayigit

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Kardeşim beni Bi Konuda Aydınlatırmısın Bu Uncover ipalatıyla bir kere jailbreak yaptıkmı bundan sonra sürekli kapatıp aynı versiyon ile jail yapmak doğru olanmı yoksa sürekli en son sürüm ilemi yapalım 3.5.6 ile çok kolay yapıyordum son sürüm ile çok uğraştırıyor be dersin?

Gülümse Kaderine
en güzeli telefonunda stabil olarak kullandığın versiyon bence. ben patlatana kadar öyle kullanıyorum. güncelleyin unc0ver son ipa kurmaya gerek yok

hayalettttt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
İphone se kullanıyorum 12.3.1 versiyon ama benim telefona yüklediğim zaman uygulamayı açınca unsopperted (desteklenmeyen ) yazıyor benim telefona uyumlu olan versiyonu varmı

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İphone se kullanıyorum 12.3.1 versiyon ama benim telefona yüklediğim zaman uygulamayı açınca unsopperted (desteklenmeyen ) yazıyor benim telefona uyumlu olan versiyonu varmı
12.4 vardı imzası kapalı suan icin uyumlu imzalı sürüm yok

hayalettttt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
12.4 vardı imzası kapalı suan icin uyumlu imzalı sürüm yok
yanlış anladın galiba benim telefonun versiyonu 12.3.1 jail brek yapamıyorum unc0ver son sürümünü kurdum daha doğrusu çoğu versiyonunu denedim ama hepsinde uygulamayı açtığımda desteklenmeyen yazıyor yani jb yapamıyorum

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
yanlış anladın galiba benim telefonun versiyonu 12.3.1 jail brek yapamıyorum unc0ver son sürümünü kurdum daha doğrusu çoğu versiyonunu denedim ama hepsinde uygulamayı açtığımda desteklenmeyen yazıyor yani jb yapamıyorum
12.3 ve 12.3.1 sürümüne jailbreak çıkmadı o yüzden bu hatayı alıyorsun 12.4 sürümüne var

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Telefon res attı şimdi uncover açılmıyor girince atıyor. Silince de tekrardan indirilmiyor. Aynı problemi yaşayanlar var mı
Sorunu hallettiniz mi acaba ?
Ben de profili ve uygulamayı silmek zorunda kaldım ve şuan yükleme yapamıyorum

Kralyzxx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bende de aynı sorun mevcut Unc0ver 'i yüklüyorum ama dogrulama yapsamda uygulamayı açmadan atıyor....

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bende de aynı sorun mevcut Unc0ver 'i yüklüyorum ama dogrulama yapsamda uygulamayı açmadan atıyor....
Forumda arama yaparsanız o konu hakkında çözüm bulursubuz

Tips
Tips
Üst Alt