Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

hurkan1905

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İos 12.3 telefonum şuanda geri yüklemede yapamıyorum imzaları kapalı tahmini ne zaman çıkar 12.3 jailbreak

Yunusefe27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Beyler unc0ver 3.2.0 çıkmış nerden indirebiliriz ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Az önce Unc0ver 3.2.1 sürümüne güncellendi.

1. Yazım hataları düzeltildi.
  2. uikittools güncellendi.
  3. Büyük sorun yaratmayan bazı önbellek hataları gizlendi.

Mesaj düzenlendi:

denendi, bir sorun ile karşılaşılmadı.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Sürüm: 12.1.1 B3
Cihaz: 6 Plus

Uzun zamandır forumu takip edemiyordum. Uncover’da telefon sabah kendini resetliyor diyorlardı bu sorun hala devam ediyor mu?

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus

Uzun zamandır forumu takip edemiyordum. Uncover’da telefon sabah kendini resetliyor diyorlardı bu sorun hala devam ediyor mu?
Evet bende oluyordu chimera geçtim şuanda üç gündür kapanma felan yok

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Unc0ver hangi sürümü?
Hiç kurmadım sadece geçen ay görmüştüm bu tür sorunları stabil olmasını en azından kapanma sorunu gidene kadar bekliyordum. Bu yüzden sormak istedim.
Mesaj düzenlendi:

Evet bende oluyordu chimera geçtim şuanda üç gündür kapanma felan yok
Bilgisayar olmadan kurabiliyor muyum?

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Hiç kurmadım sadece geçen ay görmüştüm bu tür sorunları stabil olmasını en azından kapanma sorunu gidene kadar bekliyordum. Bu yüzden sormak istedim.
Mesaj düzenlendi:

Bilgisayar olmadan kurabiliyor muyum?
Kurabilirsinde şimdilik son sürüm de sileo gelmiyor onun için chimera 1.0.6 ipa yüklemen lazım PC olmadan o sürümü yükleyemesin

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11

final surumunden sonra o hata giderildi.

ferhat35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba sürümüm 12.2 cihazım 6s plus ama unsupported diyor neyden kaynaklı acaba

ferhat35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Şu an destekli sürümlere downgrade yapmak mümkün mü?

hllcnsy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar ben bu aracı program ile jailbreak yapıyorum 2 aydır.Fakat jailbreak yaptıktan bir kaç gün sonra cydia dan atmaya başlıyor tekrardan program aracı ile kaldırıp tekrar dan jailbreak yapıyorum bu sürekli böyle döngü içerisin de, önceden yaptığımız da ben hiç böyle sorun ile karşılaşmazdım (ios7-8 zamanları) şimdi neden böyle oluyor bir fikri olan var mı ? Ben yanlış bir şey mi yapıyorum ? Unc0ver bunu kullanarak yaptım hep jailbreaki

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@hllcnsy cihazınıza yüklediğiniz unc0ver ipa 1 haftalık sertifika süresi vardır. Yani 6 günde bir ipanın tekrar silinip yüklenmesi veya reprovision tweakı ile 6 günde bir cihaz üzerinden imzalanması gerekir.

DolapdereliSabri

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar Uzun Zamandır JB Atmadım en son İphone 4 e atmıştım şimdi 7 plus var Yazılım sürümü 12.2 JB varmı şuan 12.2 için burada aklımı karıştıran 12.1.2 yazılmış sürüm birde A12 ne demek ? :)

mrtcnck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar Uzun Zamandır JB Atmadım en son İphone 4 e atmıştım şimdi 7 plus var Yazılım sürümü 12.2 JB varmı şuan 12.2 için burada aklımı karıştıran 12.1.2 yazılmış sürüm birde A12 ne demek ? :)
şuan 12.1.2 sürüme kadar var a12 cihazlar xr xs

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar 5S cihazıma Uncover 3.2.1 kurdum ancak Jailbreak butonuna ne zaman bassam offset yazdıktan sonra sürekli cihaz kendine restart atıyor. Bu sorunu nasıl çözeceğim? Uncover 3.2.0’da bu sorun yoktu bu arada.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Arkadaşlar 5S cihazıma Uncover 3.2.1 kurdum ancak Jailbreak butonuna ne zaman bassam offset yazdıktan sonra sürekli cihaz kendine restart atıyor. Bu sorunu nasıl çözeceğim? Uncover 3.2.0’da bu sorun yoktu bu arada.

Sürüm düşürebilirsiniz, ya da farklı exploit deneyin. Ayarlar kısmının alt taraflarında göreceksiniz exploitleri.

free34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iphone 11.1.2 jb yapmak istiyorum, cydia impactor çalıştırınca hata veriyor , winspool.drv gibi birşey yazıyor, direk telefon üzerinden jb imkanı var mı

Tips
Tips
Üst Alt