Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Impactor çalışmıyor. Güncellenmesi gerekiyor. TweakBox çalışmıyor fakat Ignition'ın çalışması gerek.

Satan22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Aynen bu hatayı alıyorum bilgisi olan yok mu ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yuksridaki adresten indirebilirsin

nihat1515

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
bende uncover ı yükleyemiyorum hata veriyor telefondan indirince de hata alıyorum profillerde görünmüyor.

Mirror2 den deneyin. İmpactor güncellendi sorun yok yeni sürümde.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Satan22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bilgisayardan yüklemeye çalıştığımda da impactor değişik bir hata veriyor update apple ıd falan yazıyor

Yukaridaki adresten indirebilirsin

byzancio

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu gönderdiğiniz linklerin hiç birinden jailbreak yapamadım başka bir çözümü olan varmıdır ? uygulama yükleniyor fakat profilde çıkmıyo o yüzdenugulamaya giremiyorum

arasal

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Aynı hata bende de var çözüm için takip ediyorum.

Deli14

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Dostlar bir çözümü yok mu Uncover hiçbiryerden yüklenmiyor Impactorda çalışmıoyr ?

kralmali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

arkadaşlar yukarıda Xcode indirip uncover ipa sini kendiniz İOS App Signer ile imzalayıp yine Xcode ile telefonunuza yükleyebilirsiniz.

tabi macOS işletim sistemli bir bilgisayara sahip olmanız gerek hackintosh ile de yapabilirsiniz.

adım adım anlatmış.

kendim başarılı bir şekilde yaptım.

Deli14

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

arkadaşlar yukarıda Xcode indirip uncover ipa sini kendiniz İOS App Signer ile imzalayıp yine Xcode ile telefonunuza yükleyebilirsiniz.

tabi macOS işletim sistemli bir bilgisayara sahip olmanız gerek hackintosh ile de yapabilirsiniz.

adım adım anlatmış.

kendim başarılı bir şekilde yaptım.
Dostum nasıl yapılacağını bi anlatırmısın

kralmali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
verdiğim linkte adam detaylı resimli anlatıyor zaten. yalnız windows üzerinde yapamazsın macOS işletim sistemli bilgisayara sahip olman gerek.

Kadirkuru55

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
verdiğim linkte adam detaylı resimli anlatıyor zaten. yalnız windows üzerinde yapamazsın macOS işletim sistemli bilgisayara sahip olman gerek.
MacOS yoksa ne yapıcaz?

vlkblc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
ben de aynı problemden muzdaribim şu anda. apple'ın sunucular tarafından bir hamlesinin olduğunu okudum yabancı bir forumda ama detaylı bilgi bulamadım onunla ilgili de. sorunun ne olduğuna dair bilgisi olan birileri var mıdır acaba?
Bendede aynı durum var, tweakbox ile unc0ver jailbreak yapmıştım doğrulma hatası verdi, silip ignitiondan indirdim 24 saate içinde tekrar doğrulama istedi, suan online hiçbir siteden indiremiyorum, ipa indirip atsak yinemi aynı olur deneyen varmı. Cihaz a12 12.2

emrebaskoylu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Windows bilgisayarınıza 3utools programını kurup, flash&jb sekmesinden İOS sürümünüze ait olan jailbreak aracını seçip sağlıklı bir jailbreak yapabilirsiniz. 10 dk önce aynı şekilde İOS12 Uncover JB yaptım.

byzancio

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Windows bilgisayarınıza 3utools programını kurup, flash&jb sekmesinden İOS sürümünüze ait olan jailbreak aracını seçip sağlıklı bir jailbreak yapabilirsiniz. 10 dk önce aynı şekilde İOS12 Uncover JB yaptım.
Denendi çalışıyor çok teşekkürler.

CAGRI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
İnstallation internal error verdi olmadı

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iosninja.io dan imzalandı unc0ver indirdim oldu

Tips
Tips
Üst Alt