Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
Hocam cihaz iPad Pro 10.5 12.4 yazılım uncower aracı ile jb atamiyom sorun nedir anlamadım 1/30 da kaliyo exploit yazıyo yeniden basliyo cihaz wifi kapattım Siri kapattım uçak moda aldım yine ayni

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hocam cihaz iPad Pro 10.5 12.4 yazılım uncower aracı ile jb atamiyom sorun nedir anlamadım 1/30 da kaliyo exploit yazıyo yeniden basliyo cihaz wifi kapattım Siri kapattım uçak moda aldım yine ayni
Uncover 3.5.6 sürümünü yükleyin ve tekrar deneyin.

thelord

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar Merhaba,
Önce 12,4 için jeailbreak çıktığını duyunca sevindim hemen uygulamaya geçmek istedim forumda anlatılanları çok iyi okudum konulara baktım ama sanıyorum ben bu işi yapamayacağım.
aşağıdaki resimdeki ekran görüntüsüne kadar ulaştım orada zaten benim telefonun bilgileri var. Programa tıklayınca program yüklemeye başlıyorken reset atıyor telefon ve yine aynı noktaya dönüyor. Her hangi bir hatada vermiyor. Ama sanırım olmuyor. İlk defa jailbreak yapacak biri olarak. İtiraf ediyorum yapamadım.

Kocaeli / İzmit'te olan arkadaş varsa bana canlı canlı yardımcı olabilir mi? Ücretli dahi olabilir sorun yok.

Bu aşamadan sonra programın üzerine tıklayıp kaldır deyince sanırım kaldırır.

Saygı ve sevgilerimle.

14287

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar Merhaba,
Önce 12,4 için jeailbreak çıktığını duyunca sevindim hemen uygulamaya geçmek istedim forumda anlatılanları çok iyi okudum konulara baktım ama sanıyorum ben bu işi yapamayacağım.
aşağıdaki resimdeki ekran görüntüsüne kadar ulaştım orada zaten benim telefonun bilgileri var. Programa tıklayınca program yüklemeye başlıyorken reset atıyor telefon ve yine aynı noktaya dönüyor. Her hangi bir hatada vermiyor. Ama sanırım olmuyor. İlk defa jailbreak yapacak biri olarak. İtiraf ediyorum yapamadım.

Kocaeli / İzmit'te olan arkadaş varsa bana canlı canlı yardımcı olabilir mi? Ücretli dahi olabilir sorun yok.

Saygı ve sevgilerimle.

Ekli dosyayı görüntüle 14287
Ozelden mesaj at yardimci olayim para falan istemez

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar Merhaba,

Saygı ve sevgilerimle.

Ekli dosyayı görüntüle 14287
Cihazı uçak moduna alın arkaplandaki uygulamaları kapatın. Unc0ver ı açın 2 dakika ekranda beklesin daha sonra unc0ver ı kapatın tekrar açın ve jailbreak e basın bekleyin

thelord

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba
Söylediğiniz gibi yaptım ama yine aynı resetleme işlemi yapıyor.

thelord

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
3.6.1 versiyonu ile deneyin
Merhaba Sayın Yöneticim,
Forumda 3,61 diye aratıyorum fakat sonuç çıkmıyor. Download linki veya ilgili sayfası konusunda yardımcı olabilir misiniz?
İlgi ve sabrınız için teşekkür ederim.
Mesaj düzenlendi:

En son denememde aşağıda ekran görüntüsünü paylaştığım gibi hatalar oldu ve telefon kilitlendi. :(
Yeniden başlattım. Bu duruma siriyi kapattım ucakmoduna aldım dediğiniz gibi biraz bekledim ve o şekilde oldu.

14288
Mesaj düzenlendi:

Neyse arkadaşlar herkese çok teşekkür ederim. Yaşadığım sorunlar ile artık telefon şebeke görmemeye başladı.
Bende itunes' e daha önce almış olduğum yedeği telefonuma geri yüklerim dedim. Kablo ile itunes geri yükleme yaparken maelsef son versiyonu yükleyerek telefonu geri alıyor. Yeni yazılımı şuanda yüklüyor ve sonrasında veri yedeğini geri alacak. Doğal olarak benim jailbreak maceram burada son buldu. Umarım bari sağlıklı bir şekilde yedeği geri alır.

Yardım etmek isteyen ve değerli fikirlerini sunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
Saygı ve sevgilerimle.

Son düzenleme:

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba Sayın Yöneticim,
Forumda 3,61 diye aratıyorum fakat sonuç çıkmıyor. Download linki veya ilgili sayfası konusunda yardımcı olabilir misiniz?
İlgi ve sabrınız için teşekkür ederim.
Mesaj düzenlendi:

En son denememde aşağıda ekran görüntüsünü paylaştığım gibi hatalar oldu ve telefon kilitlendi. :(
Yeniden başlattım. Bu duruma siriyi kapattım ucakmoduna aldım dediğiniz gibi biraz bekledim ve o şekilde oldu.

Ekli dosyayı görüntüle 14288
Mesaj düzenlendi:

Neyse arkadaşlar herkese çok teşekkür ederim. Yaşadığım sorunlar ile artık telefon şebeke görmemeye başladı.
Bende itunes' e daha önce almış olduğum yedeği telefonuma geri yüklerim dedim. Kablo ile itunes geri yükleme yaparken maelsef son versiyonu yükleyerek telefonu geri alıyor. Yeni yazılımı şuanda yüklüyor ve sonrasında veri yedeğini geri alacak. Doğal olarak benim jailbreak maceram burada son buldu. Umarım bari sağlıklı bir şekilde yedeği geri alır.

Yardım etmek isteyen ve değerli fikirlerini sunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
Saygı ve sevgilerimle.
keske jb yapıp succession ile tam restore yapsaydınız şebeke sorunu bendede olmustu sürüm kaybetmemiştim succession ile bulundugum sürüme restore etmiştim sorun çözülmüştü geçmiş olsun iş işten geçmiş

yoruk68

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Arkadaşlar ipohone xr 12.3.1 bilgisayarsız jailbreak yapabilirmiyim

selo46048

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
İphone xr 12.2 ye jailbreak yapabiliyormuyuz?

salihbyk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
12.4 imzalar kapanmış gözümüz aydın güncellesem mi diye düşündüm baktım ki kapalı artık 12.1.1 de jb li olarak 13 ü bekliyecez umarım hızlı bir şekilde gelir

asmdncer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
şebeke hatası değil de hücresel ağı kayboldu geri gelmiyor. Bu hatayı alan var mı? wifide sıkıntı yok

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
şebeke hatası değil de hücresel ağı kayboldu geri gelmiyor. Bu hatayı alan var mı? wifide sıkıntı yok
Jb devre dışı iken sorun devam ediyormu.
Yüklemiş olduğunuz hücresel bağlantı düzenleyici tweak kaynaklı olmadığına emin olun.
Ağ ayarlarını sıfırlamayı deneyin.
Cihazı uçak moduna alıp tekrar normal mod a almayı deneyin,
Sim kartı çıkartıp tekrar takın( mümkünse başka bir hat takarak kontrol edin.

asmdncer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Jb devre dışı iken sorun devam ediyormu.
Yüklemiş olduğunuz hücresel bağlantı düzenleyici tweak kaynaklı olmadığına emin olun.
Ağ ayarlarını sıfırlamayı deneyin.
Cihazı uçak moduna alıp tekrar normal mod a almayı deneyin,
Sim kartı çıkartıp tekrar takın( mümkünse başka bir hat takarak kontrol edin.
çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için hallettim :)

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
a12 sahipleri hazırlanın geliyor bu akşam adamsın pwn

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Mesaj düzenlendi:

twitter yıkılıyor :)
geliyor :alkış:
Mesaj düzenlendi:

Çıktı hadi geçmiş olsun

Son düzenleme:

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yes adamlar çalışıyor

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Pac bypass olmadan şu işi başardı ya bu adam saygıyı hak ediyor geç oldu belki ama coolstar apışıp kaldı :) artık ios 13 için çalışmaya başlarlar oda belki 6 ay sonra gelir

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Pac bypass olmadan şu işi başardı ya bu adam saygıyı hak ediyor geç oldu belki ama coolstar apışıp kaldı :) artık ios 13 için çalışmaya başlarlar oda belki 6 ay sonra gelir
Aynen kardeş adam çalışıyor sonuna kadar hak ediyor

orhanbey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
pac bypass ne oluyor twitterda bununla ilgili gif meme görmüştüm anlamadığımdan olaya yabancı kaldım:D

Tips
Tips
Üst Alt