Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Bilgisayar yoksa o zaman bu moda da alamazsınız, daha jailbreak yapamadığınız için bilgisayarsız da restore edemezsiniz. Ayarlar'dan sıfırlamak da sorun olur mu bilemiyorum (Daha JB olmadığı için), ama en iyisi bir bilgisayar üzerinden restore etmek.

hsyn.cente

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bilgisayar yoksa o zaman bu moda da alamazsınız, daha jailbreak yapamadığınız için bilgisayarsız da restore edemezsiniz. Ayarlar'dan sıfırlamak da sorun olur mu bilemiyorum (Daha JB olmadığı için), ama en iyisi bir bilgisayar üzerinden restore etmek.
İlla bilgisayar lazım diyorsunuz yani telefonu 0 lasam düzelmez mi

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Daha önce Eger hiç telefonu jb yapmadıysanız tüm ayarları ve içerikleri sıfırla deyip yedeksiz yeni bir ı phone olarak ayarlayın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Dediğim gibi, Ayarlar'dan sıfırlamak soruna yol açabilir mi emin değilim. Sonuçta JB başarılı olmamış olsa da 10. aşamaya kadar bazı sistem dosyalarında değişiklik yapılmış da olabilir.
Ben sizin yerinizde olsam riske atmayıp bir bilgisayar bulurdum, ama yine de deneyebilirsiniz. Eğer sisteme dokunulmamışsa sorunsuz sıfırlanması lazım telefonun.

hsyn.cente

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Dediğim gibi, Ayarlar'dan sıfırlamak soruna yol açabilir mi emin değilim. Sonuçta JB başarılı olmamış olsa da 10. aşamaya kadar bazı sistem dosyalarında değişiklik yapılmış da olabilir.
Ben sizin yerinizde olsam riske atmayıp bir bilgisayar bulurdum, ama yine de deneyebilirsiniz. Eğer sisteme dokunulmamışsa sorunsuz sıfırlanması lazım telefonun.
Bilgisayar bulmam zor düzslmesini beklicem artık

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bilgisayar bulmam zor düzslmesini beklicem artık
Daha önce jb yapmışsanız telefona içerik sıfırlaması yapmayın arkadaşın dediği gibi sıkıntı çıkarması çok muhtemeldir.

hsyn.cente

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Daha önce jb yapmışsanız telefona içerik sıfırlaması yapmayın arkadaşın dediği gibi sıkıntı çıkarması çok muhtemeldir.

Daha önce jailbreak yapamadım hep hata verdi jailbreak yapmaya çalışırken güncellemeyi indirip silmen lazım dediler arkşlar.Güncellemeye girince de güncelleme istendi yazıyor sadece

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@hsyn.cente
Şimdi senin bu durumda başka çaren olmadığı için... “Tüm içerik ve Ayarları” sil.. yeni bir kurulum yap... WiFi ile değil mobil hat üzerinden aktif et ve etkinleştirmek için geçtiğin bölümlerde güncelleme sorulur onuda KAPAT veya VAZGEÇ diye devam et..

Not: WİFİ’ye kesin bağlama...

Sonra Unc0ver indir bir yerden ve Jailbreak işlemini yap.. ilk işlem 2 dk sürebilir bırak 1/31 de kalsın elleme o işlemi yapar arkaplanda sonra cihaz açılıp kapanacak ve sen tekrar aynı işlemi yapacaksın...

-Siri kapalı ve Uçak modunda olsun cihaz Jailbreak yaparken-

Sonra buraya yaz durumu

hsyn.cente

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@hsyn.cente
Şimdi senin bu durumda başka çaren olmadığı için... “Tüm içerik ve Ayarları” sil.. yeni bir kurulum yap... WiFi ile değil mobil hat üzerinden aktif et ve etkinleştirmek için geçtiğin bölümlerde güncelleme sorulur onuda KAPAT veya VAZGEÇ diye devam et..

Not: WİFİ’ye kesin bağlama...

Sonra Unc0ver indir bir yerden ve Jailbreak işlemini yap.. ilk işlem 2 dk sürebilir bırak 1/31 de kalsın elleme o işlemi yapar arkaplanda sonra cihaz açılıp kapanacak ve sen tekrar aynı işlemi yapacaksın...

-Siri kapalı ve Uçak modunda olsun cihaz Jailbreak yaparken-

Sonra buraya yaz durumu
Jailbreak %10 a kadar geldi hata verdi bazı sistem dosyalarını değiştirmiş olabilir o yüzdem sıfırlamaya korkuyorum açıkçası

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Unc0ver 3.6.0 yayınlandı.

selametsamli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar imza muhabbetine çözüm bulunabildi mi impactor çalışmıyor tweakboxdan da yüklenmiyor garip bir şekilde.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Dediklerini yaptım telefonu sıfırlayıp güncellemeyi indirip sildim şimdide bu hatayı alıyorum jailbreak yapamıyorum yardım edin
Bu hata Jailbreak aracından geliyormuş...
Sabır et ve yeni aracı bekle...

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Unc0ver 3.6.0 ile deneyin

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
3.6.0 ve 3.6.1 var, yukarıda 4.6.0 yazmışım :)

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Unc0ver 3.6.1 Sürümü 5s & 6 Modellerinde çalışmamaktadir Kullanmak isteyen kullanıcılar 3.5.6 sürümü ile devam edebilirler..

hsyn.cente

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Unc0ver 3.6.1 aracı 5s ve 6 cihazlarda hata veriyor. Bu cihazlar 3.5.6 versiyon Unc0ver aracı kullanmaya devam edebilir.
Bilgisayarsız 3.5.6 uncover ile jeailbreak yapabilir miyim yardım eder misin lütfen
Mesaj düzenlendi:

Unc0ver 3.6.1 Sürümü 5s & 6 Modellerinde çalışmamaktadir Kullanmak isteyen kullanıcılar 3.5.6 sürümü ile devam edebilirler..
3.5.6 sürümünü nerden indirebilirim telefonuma ben de bilgisayar yok yardım edin lütfen

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bilgisayarsız 3.5.6 uncover ile jeailbreak yapabilir miyim yardım eder misin lütfen
Mesaj düzenlendi:

3.5.6 sürümünü nerden indirebilirim telefonuma ben de bilgisayar yok yardım edin lütfen
Burayı deneyin.

Tips
Tips
Üst Alt