Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

berkcompany

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar telefonum iphone 6 ve sürüm 12.3.1 uygulama unsportted hatası veriyor unc0ver 12.3.1 e destek vermiyor mu ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhabalar telefonum iphone 6 ve sürüm 12.3.1 uygulama unsportted hatası veriyor unc0ver 12.3.1 e destek vermiyor mu ?
Bulunduğunuz sürüme jb yayınlanmadı. Yayınlanacak olan jb aracını bekleyin.

berkcompany

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Teşekkür ederim peki haber varmı hiç 12.3.1 jbsi hakkında

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Uncover telefona indirdim. Jb yapmiyor. Respiring ekranında takili kaliyor. Jb yamadan uncover da ayarlarda degisiklik yapmamiz gerekiyor muydu. Cydia reprovision kurulu su an.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Uncover telefona indirdim. Jb yapmiyor. Respiring ekranında takili kaliyor. Jb yamadan uncover da ayarlarda degisiklik yapmamiz gerekiyor muydu. Cydia reprovision kurulu su an.
Uncover Ayarlardan reload daemons sekmesini kapatıp tekrar jb yapın

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cydia dan son kurduğunuz son tweakı kaldırın ve Uncover Ayarlardan load tweaks etkinleştirip tekrar jb yapın.
load tweaks yapinca yine olmadi. Zannedersem tum twrakleri silip yeniden mi kurmam lazim. Kisa yoldan tum tweakleri nasil silerim bir yolu var mi.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
load tweaks yapinca yine olmadi. Zannedersem tum twrakleri silip yeniden mi kurmam lazim. Kisa yoldan tum tweakleri nasil silerim bir yolu var mi.
Uncover Ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yapın işlemi 3-4kez tekrarlayın ve tekrar jb yapın

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Uncover Ayarlardan reinstal cydia ve reset cydia chache sekmelerini açın tekrar jb yapın
Malesef yine olmadi. Sizi de ugrastirdim kisira bakmayin. Son kez hangi uncover ayarlarini ne yapacagmi topluca yazarsaniz sevinirim. Olmazsa vazgeçeceğim artik.

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Hocam Hayirli Aksamlar : ) ben bu Relaod Daemons kapatib da yaptim JB ,hic bi Porblem yok hersey calisiyo.. bana kisa anlatsan ne ise yariyor bu
benim anladigim kadar system de hata olursa Reload Daemons tamir etmeye calisiyo systemi :S ^^

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hocam Hayirli Aksamlar : ) ben bu Relaod Daemons kapatib da yaptim JB ,hic bi Porblem yok hersey calisiyo.. bana kisa anlatsan ne ise yariyor bu
benim anladigim kadar system de hata olursa Reload Daemons tamir etmeye calisiyo systemi :S ^^

Satan22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İmpactor xcodec 7.3 hatasi veriyor baska sekil yukleme imkanimiz varmi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kadirkuru55

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar telefonda jailbreak yüklüydü az önce hata verdi bende tekrar jb yapacaktım fakat şuan jb yapamıyorum bilgisayardan impactor ile denedim hata verdi update apple ıd gibi hataydı telefondan yüklemeye çalışıyorum ignition indiriyor boş duruyor twekbox da indirmiyor ne yapabilirim bilgisi olan var mı ?

klavyelikumanda

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar telefonda jailbreak yüklüydü az önce hata verdi bende tekrar jb yapacaktım fakat şuan jb yapamıyorum bilgisayardan impactor ile denedim hata verdi update apple ıd gibi hataydı telefondan yüklemeye çalışıyorum ignition indiriyor boş duruyor twekbox da indirmiyor ne yapabilirim bilgisi olan var mı ?

ben de aynı problemden muzdaribim şu anda. apple'ın sunucular tarafından bir hamlesinin olduğunu okudum yabancı bir forumda ama detaylı bilgi bulamadım onunla ilgili de. sorunun ne olduğuna dair bilgisi olan birileri var mıdır acaba?

kralmali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bende uncover ı yükleyemiyorum hata veriyor telefondan indirince de hata alıyorum profillerde görünmüyor.

Kadirkuru55

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bilgisayardan yüklemeye çalıştığımda da impactor değişik bir hata veriyor update apple ıd falan yazıyor

Tips
Tips
Üst Alt