Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

ForgeMaster

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
3tools ile Electra kuruyor eskiden olduğundan olabilir belki, iTunes ve 3tools’un son sürümleri yüklü ama yine Electra kuruyor.Başka nasıl kurabilirim ? Terminal vs,ayrıca Electra cydia’sını da kaldırmam lazım hiçbir Tweak kurulmuyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
3tools ile Electra kuruyor eskiden olduğundan olabilir belki, iTunes ve 3tools’un son sürümleri yüklü ama yine Electra kuruyor.Başka nasıl kurabilirim ? Terminal vs,ayrıca Electra cydia’sını da kaldırmam lazım hiçbir Tweak kurulmuyor.

Electra ile jb yapın reprovision kurun unc0ver ipasını indirip reprovision ile imzalayın unc0verdan restore rootfs yapın tüm tweakler gider ve unc0verdan jb yapın

nobelnet1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İpa link kırılmış hocam? Nerden yükleyebilirm?
Mesaj düzenlendi:

uncoveri indirdim. ama cpp71 hatası alıyorum impactorda ? Bunu nasıl çözebilirim

Son düzenleme:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
İpa link kırılmış hocam? Nerden yükleyebilirm?
Mesaj düzenlendi:

uncoveri indirdim. ama cpp71 hatası alıyorum impactorda ? Bunu nasıl çözebilirim
Cydia impactor çalışmıyor -şimdilik-

dravdan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
3u.com dan son sürümü indirdiğinize emin misiniz silip tekrar 3u.com dan indirmeyi deneyin

Hepsini denedim ve olmadı.
Muhtemelen başka bir bilgisayarda bakmam gerekecek.
Çünkü şirket bilgisayarında firewall ve fortinet vs nedeniyle birşeyler engelleniyor olmalı, yoksa normal şartlarda 3utools da 12.4 jailbreak i görebilmem lazım.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
unc0ver iOS 12.4.1 sürümünü artık destekliyor. (A12 dahil)

mehmetcankurall

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ama tweakbox gibi yerlerde sürüm 3.7 fakat yeni unc0ver güncellemesi 3.8 kardeşim nasıl desteklemiyor adam 12.4.1 de destekliyor diyor ?

caneryc34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İmzalamalar açıldı unc0ver çalışıyor
bir size mi açıldı hocam :) cydia impactor halen aynı hatayı veriyor şuan.
2 gündür arıyorum unc0ver v3.8 (12.4.1 için) nasıl yükleyebilirim diye online yada imzalı hiç bir yerde bulamıyorum niye çıktı ozaman yükleyemiyorsak. yardımcı olacak varmıdır bu konu hakkında?
Mesaj düzenlendi:

sitesinde v3,8 b-1 son versiyon varmış yeni eklenmiş. telefona kurdum ancak unsupported diyor.
cihaz 5s 64bit 12.4.1 sorun nedir niçin desteklemiyor diyor

Son düzenleme:

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
bir size mi açıldı hocam :) cydia impactor halen aynı hatayı veriyor şuan.
2 gündür arıyorum unc0ver v3.8 (12.4.1 için) nasıl yükleyebilirim diye online yada imzalı hiç bir yerde bulamıyorum niye çıktı ozaman yükleyemiyorsak. yardımcı olacak varmıdır bu konu hakkında?
Mesaj düzenlendi:

sitesinde v3,8 b-1 son versiyon varmış yeni eklenmiş. telefona kurdum ancak unsupported diyor.
cihaz 5s 64bit 12.4.1 sorun nedir niçin desteklemiyor diyor
iOS 12.4.1 sadece A12 cihazlar için destek eklenmiş gibi görülüyor

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
cvp için teşekkürler. 5S A12 olmuyor mu acaba?
A12 telefonların işlemcisidir bu işlemci iPhone X üstünde vardır (iPhone x dahil değil) iPhone 5s de A8 olması lazım internetten ulaşabilirsiniz bu bilgilere

caneryc34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
A12 telefonların işlemcisidir bu işlemci iPhone X üstünde vardır (iPhone x dahil değil) iPhone 5s de A8 olması lazım internetten ulaşabilirsiniz bu bilgilere
ulaşamadım malesef cvp için teşekkür ederim. o halde bu yayınlanan unc0ver v3.8 b-01 sadece A12 içindir değil mi?

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar Burdaki İşlem Doğrumu Sizce Deneyebilecek Varmı Youtubeda Baya Takipçisi Var Bu Kişinin

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar Burdaki İşlem Doğrumu Sizce Deneyebilecek Varmı Youtubeda Baya Takipçisi Var Bu Kişinin

Hayır gerçek değil gerçek unc0ver sitesi idir diğer sitelere inanmayınız

abuj

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Herkese selamlar. Çok araştırmama rağmen ne yazık ki olumlu bir sonuç alamadım. Cihazım iPhone Xs yazılımı 12.3.1 (yani A12) ancak jailbreak yapamadım. İnternette anlatılan neredeyse tüm yolları denedim ve sonuç alamadım.

1- iPhone Xs yazılımı 12.3.1 (yani A12) jailbreak yapılıyor mu?

2- A12 cihazlar için 12.4 yazılımında jailbreak yapılıyor. Benim 12.3.1’den güncel olan yazılım 13.3 olmasına rağmen yine de telefona 12.4 versiyonunu yüklemenin bir yolu var mıdır?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Herkese selamlar. Çok araştırmama rağmen ne yazık ki olumlu bir sonuç alamadım. Cihazım iPhone Xs yazılımı 12.3.1 (yani A12) ancak jailbreak yapamadım. İnternette anlatılan neredeyse tüm yolları denedim ve sonuç alamadım.

1- iPhone Xs yazılımı 12.3.1 (yani A12) jailbreak yapılıyor mu?

2- A12 cihazlar için 12.4 yazılımında jailbreak yapılıyor. Benim 12.3.1’den güncel olan yazılım 13.3 olmasına rağmen yine de telefona 12.4 versiyonunu yüklemenin bir yolu var mıdır?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
1. bulunduğun sürüme jb yok (12.3.1)
2. evet A12 cihazlar 12.4 ve 12.4.1 sürümleri jb yapılıyor.
13.3 sürümünde olan bir cihazı 12.4 sürümüne düşüremezsin.

abuj

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Telefonumun versiyonu 12.3.1
Bu versiyonu 12.4 versiyona yukseltmek anladığım kadarıyla mümkün değil. Peki sizce ilerleyen zamanlarda jailbreak yapabilme ihtimalini düşünürsek şu an güncelleyebileceğim 13.3 yazılımına geçmem mi mantıklı olur yoksa 12.3.1’de kalmam mı mantıklı olur? Yani aslında jailbreak olmazsa telefonu kullanamayacağım. Acaba ne yapmam gerekir?

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
checkra1n le olmuyo mu 12.3.1

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Telefonumun versiyonu 12.3.1
Bu versiyonu 12.4 versiyona yukseltmek anladığım kadarıyla mümkün değil. Peki sizce ilerleyen zamanlarda jailbreak yapabilme ihtimalini düşünürsek şu an güncelleyebileceğim 13.3 yazılımına geçmem mi mantıklı olur yoksa 12.3.1’de kalmam mı mantıklı olur? Yani aslında jailbreak olmazsa telefonu kullanamayacağım. Acaba ne yapmam gerekir?
13.3 için kesin olmasa da bir takım gelişmeler mevcut. Netlik kazanana kadar 12.3.1 sürümünüz de kalın.
(13.3 son sürüm olduğu için imzaları şimdilik kapanmaz.) gelişmelere göre karar verirsiniz.

Tips
Tips
Üst Alt