Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

bySuSE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
20 gün oldu a12 ler için halen fix cıkarmadı. Ne zaman çıkaracak bilgisi olan var mı?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

disastercn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
yanlış yerdeyim biliyorum ama konu açamadım yapamadım yani belki burda sorunumu çöxebilirim extender kullanımı konusunda denilenleri yaptım fakat telefon bir kaç günde bir donuyor reset atıp tekrar jb yapmak zorunda kalıyorum ve telefonu açtığımda extender dan bir bildirim görüyorum ‘hata : auto sign’ nasıl düzeltebilirim. yardımcı olursanıx sevinirim .

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
yanlış yerdeyim biliyorum ama konu açamadım yapamadım yani belki burda sorunumu çöxebilirim extender kullanımı konusunda denilenleri yaptım fakat telefon bir kaç günde bir donuyor reset atıp tekrar jb yapmak zorunda kalıyorum ve telefonu açtığımda extender dan bir bildirim görüyorum ‘hata : auto sign’ nasıl düzeltebilirim. yardımcı olursanıx sevinirim .
Extender otomatik imzalama yapmadığı için hata uyarısı veriyor. İmzalamayı siz kendiniz yapın.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
unc0ver 3.7.0 beta 3 yayınlandı. A12'ler için bildirilen tüm hataların düzeltilmiş olması gerekiyor.

brynos

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Uncover i nasıl güncelliyeceğiz 3.7.0 beta 3 acaba
buraya girip jailbreak butonunun alındaki download ipa'ya bas. kendi unc0ver'ını kaldır telefondan yenisini fliza' reprovision ile falan kur. daha sonra bi reboot atman iyi olur reboottan sonra jailbreake basarsın unc0ver'dan.

erkanquscu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
merhaba ios 12.3.1 surumdeyim sizce bu surume gelme ihtimali varmi yoksa ios 13 gecis yapimmi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

baby22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ben de 12.3.2 deyim. Kararsız kaldim 13 e geçip gecmemekte. Bi bunlar kaldi jailbreaksiz

erkanquscu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
evet ya sanirm cikarmazlar gibi geliyo

ibrababa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
iphone 8 plus 12.3.2 sürümüm desteklermi acaba

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Teşkler.. ozaman ios 13 geçeyimmi?

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Acele etmeyin bootrom açığı ile ilgili gelişmeleri bekleyin.

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar. Cydia ya ilk girdiğimde ilk fotoğraftaki hatayı(sonrasında bi hata olmuyor) ve DLEasy tweakini yüklerken de ikinci Fotoğraftaki hatayınalıyorum sebebi nedir?
İlk fotoğraftakinde sıkıntı olmaz ama yine de çıkmasın diyorsanız nepeta reposunu kaldırın zaten kapandı

İkinci fotoğrafta tweaki satın almadığınızı söylüyor

asmdncer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İlk fotoğraftakinde sıkıntı olmaz ama yine de çıkmasın diyorsanız nepeta reposunu kaldırın zaten kapandı

İkinci fotoğrafta tweaki satın almadığınızı söylüyor

Yardımın için teşekkür ederim :)

Seymes

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar iphone x jailbreakli tlfon satıyorum yani sattım arkadaşada unc içinde nasıl sıfırlanıyordu arkadaşda jbyi kulanacak

Tips
Tips
Üst Alt