Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
hepsi 12.3 ile gelcek kısa ve net :D
12.3 için daha çok şey yapmaları gerekiyor şu an 5S’te 12.2’de jb yapabilen oldu çok yakın zamanda desteği çıkarırlar. Zaten jb yapabiliyorlar da daha stabil olsun chimera gibi sorun yaşanmasın diye sorunu tam olarak çözüp işi bitirmek istiyorlar herhalde

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cydia’ya giriyorum cikiyorum bi degisiklik yok guncellemeler kisminda hep ayni seyler. Showallchanges eklentisi yuklu. Herkestemi boyle yoksa hareket yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşlar 12.3 için bi 1 ay daha bekler miyiz?
En geç 1 haftaya 12.2 için tüm telefonlara destek yayınlanırsa 3 haftaya bile çıkabilir bence yatmıyolar uyumuyolar geliştiriyorlar :)
Benim için 1 hafta bile uzun o yüzden hep daha çok var derim

Reinschrift

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar, ilk kez jb yapacağım. unc0ver'ı yükledim ve i6 cihazımın desteklediğini gördüm. Jailbreak butonuna basınca, bazen 1'de yeniden başlıyor, bazen 2'ye kadar çıkıyor ve yeniden başlıyor. Fakat yeniden başlayınca uygulamayı açtığımda işlem baştan başlıyor. Bu yüzden jb yapamıyorum. Çözümü var mı?

iOS Sürüm: 12.1.4

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar, ilk kez jb yapacağım. unc0ver'ı yükledim ve i6 cihazımın desteklediğini gördüm. Jailbreak butonuna basınca, bazen 1'de yeniden başlıyor, bazen 2'ye kadar çıkıyor ve yeniden başlıyor. Fakat yeniden başlayınca uygulamayı açtığımda işlem baştan başlıyor. Bu yüzden jb yapamıyorum. Çözümü var mı?

iOS Sürüm: 12.1.4
Destek gelmedi diye biliyorum. Bir sorun var diye belirtmişti sanki geliştiricisi. Yanlış hatırlıyor olabilirim.

azads

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İPhone 6 desteklemiyor mu? Komik. Desteklese zaten iOS 13 yapardık nedir bu iPhone 6 düşmanlığı anlamış değilim şimdi de Jailbreak de başladı düşmanlık...

Sanırsam yanlışsam düzeltin, artık jailbreak de gelmez değil mi iOS 13 gibi?

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
İPhone 6 desteklemiyor mu? Komik. Desteklese zaten iOS 13 yapardık nedir bu iPhone 6 düşmanlığı anlamış değilim şimdi de Jailbreak de başladı düşmanlık...

Sanırsam yanlışsam düzeltin, artık jailbreak de gelmez değil mi iOS 13 gibi?
5S/6/6+’a gelecek birkaç gün içinde kesin olarak. Chimera destekliyor ama başarı oranı çok kötü 20 reboot’ta bir anca jb yapıyor. Uncover’a az kaldı bugün olur yarın olur birkaç güne yayınlanır

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
IMG_1706.jpg hayırlı olsun tüm cihazlara destek sağlayabildiler 4k iphone dahil. Bugün yayınlanır gibi duruyor
Edit: A12’ler hariç

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
IMG_1707.jpg
Hayırlı olsun A12 dışında tüm cihazlara 12.2 için destek geldi. Beklediğimiz an geldi

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Şimdi 12.3 için mi çalışırlar yoksa a12 için mi çalışırlar?
A12 için çalışırlar diye düşünüyorum çünkü ios 12.2 ye desteği tam vereceğim diye a12 çalışmalarını 2 haftadır yapamamış. Muhtemelen devam edecek ama belli de olmaz. 12.3 için ios 12’nin son sürümünü de bekleyebilirler birkaç güne belli eder

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Telefona res atıyor unc0ver en başta snapshot tarzı bi hata verdi sonra daha adım 2 de resliyor telefonu yardımcı olabilecek anlık?
Unc0ver ipa yı cydia impactor ile yükleyin cihazınıza uçak modu açık parola kilit kapalı icloud dan çıkış yapın.

azads

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Unc0ver ipa yı cydia impactor ile yükleyin cihazınıza uçak modu açık parola kilit kapalı icloud dan çıkış yapın.
JB completed oldu ve Cydia yüklendi dediklerinizi yapmadan garip bir şekilde ancak Cydia içinde nereye dokunsam ilk gelen ekranda mesela "Temalar" a dokunuyorum ki hepsinde böyle basılı kalıyor yani açılmıyor tıkladığım yer çözümü olan varsa sevinirim :)

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
JB completed oldu ve Cydia yüklendi dediklerinizi yapmadan garip bir şekilde ancak Cydia içinde nereye dokunsam ilk gelen ekranda mesela "Temalar" a dokunuyorum ki hepsinde böyle basılı kalıyor yani açılmıyor tıkladığım yer çözümü olan varsa sevinirim :)
Uncover ayarlardan restorerootfs sekmesini açın ve restore yapın. Tekrar jb yapın.

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Cydia içinde nereye dokunsam (İlk gelen ekranda mesela Temalar'a dokunuyorum ki hepsinde böyle) basılı kalıyor, yani açılmıyor tıkladığım yer. Çözümü olan varsa sevinirim :)
Sekmeleri açmak için sağdan sola doğru hafif kaydırır gibi yaparak açmayı deneyin.
unc0ver'ı bayağı hızlandırmış pwn20wnd, 12.2'ye geçsem mi diye düşünmüyor değilim 🙂

azads

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Kesin çözüm diyemem denemenizde fayda var.
Dediğinizi yaptım restorerootfs yapıp yeniden JB yaptım fakat Cydia gitmiş bu sefer Cydia yok? Yeniden mi jb yapacağım şimdi gelene kadar?
Mesaj düzenlendi:

Sekmeleri açmak için sağdan sola doğru hafif kaydırır gibi yaparak açmayı deneyin.
unc0ver'ı bayağı hızlandırmış pwn20wnd, 12.2'ye geçsem mi diye düşünmüyor değilim 🙂
Cydia'yı tekrar yükleyebildim ve dediğiniz yöntem de işe yaradı teşekkürler. Önerebileceğiniz ücretsiz güzel tweakler varsa PM'den yazabilir misiniz acaba? Özellikle Voice Hud küçültme...

Son düzenleme:

enesergun9595

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
GitHub'da We track these errors automatically, but if the problem persists feel free to contact us. In the meantime, try refreshing. böyle bir hata alıyorum .Rica etsem biri link verebilir mi ?

Tips
Tips
Üst Alt