Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

Srokanca

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Jailbreak tuşuna bastıktan sonra yeniden başlıyor fakat tekrar girdiğimizde uygulamadan atıyor.

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
beta 3ü kurdum bu cihaz desteklenmiyor diyor şaka gibi :D
12.2 için baya sorunlar var deneyip sürümden olmamak lazım en iyisi beklemek ben beta 3 u hiç kurmadim bile de dün electra nin da 12.2 için test yaptığı twet atıldı ondan haberi olan varmı?

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
12.2 için baya sorunlar var deneyip sürümden olmamak lazım en iyisi beklemek ben beta 3 u hiç kurmadim bile de dün electra nin da 12.2 için test yaptığı twet atıldı ondan haberi olan varmı?
12.1.4 de denedim desteklenmiyor hatasını veriyor

Cannados

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
beta 3ü kurdum bu cihaz desteklenmiyor diyor şaka gibi :D
Evet ne yazık ki genel olarak herkeste aynı sorun var b3 ile iyice bulaştırdılar şu an b4 çıkması an meselesi sanırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Testleri yapıyorlar şu anda 1-2 güne electra yayınlayacak. unc0ver bir an önce yayınlamak için yayınladı testler ve kontroller yapılmadı.

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
iphone 5s 12.1.4 beta 2 de exploit hatası veriyordu beta 3 de unsupported desteklenmiyor hatası veriyor :D
Kullanılan exploit 4K cihazlarda çalışmadığından düzeltilene kadar 5s, 6 ve 6+'ta bu exploit devre dışı bırakılmış. Bu nedenle "Unsupported" hatası alıyorsunuz.

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kullanılan exploit 4K cihazlarda çalışmadığından düzeltilene kadar 5s, 6 ve 6+'ta bu exploit devre dışı bırakılmış. Bu nedenle "Unsupported" hatası alıyorsunuz.
olayı anladım zaten :)

furkanozm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Affınıza sığınarak yazıyorum.İlk kez JB yapacağım fakat okuduğum kadarıyla kararsız bir şekilde çalışan bi JB sunulmuş durumda.Güncellemeler devam ediyor bunu da biliyorum.Fakat ilk kez yapacak olmanın heyecanı var ve yapmak da istiyorum.Şuanda unc0ver b3 yapsam daha sonrasında çıkan güncellemeleri telefonuma nasıl uygulayacağım? Ve olası bir garanti durumunda bu sürüm için JB kaldırma yöntemi mevcut mudur ? Telefonum iphone 7 plus. Sürüm:12.2
Şimdiden teşekkürler.

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Beyler bekleyin bekleyin. Unutmayin SU AN HEPİNİZİN CİHAZİ TEST CİHAZİ. bunu goze almayin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
Electra yayınladı hadi hayirlisi , ayrıca collstar test etmiş bazı cihazlarda

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt