Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

Yomarion61

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Dostum her yere sordun soruyu flood yapmayalım. İkiside Jailbreak yapılabilir. Saklama alanı çok önemli değilse sizin için 64 olanı alın hem fiyatta tasarruf edersiniz hemde diğerine göre güncel sürüm. Fakat aradaki sakalama alanı farkına baktığımızda fiyat oldukça iyi görünüyor 256’nın. Tabi yinede garanti durumu pil sağlığı çizik hasar gibi durumları göz önünde bulundurun.

Kısacası sürüm konusuna değilde Fiyat, Sakalama alanı ve cihaz sağlığına göre karar vermeniz daha iyi olur. Benim görüşlerim bu yönde
hocam swap cihazın 256 gb lik pil durumu %100 , diğeri %87 64 gb. ikisindede cizik ezik yok
Mesaj düzenlendi:

yurtdışı cihazmı 2 side
türkiye cihazı

qratox

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar cihazına yapan yardımcı olabilecek birisi varmı her jailbreak bastığımda ya yukarıda attığım hatayı veriyo yada cihazın resetleniyo telefonu birden fazla kes kapatım açtım en az 20 kez denedim ama hala aynı.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
arkadaşlar cihazına yapan yardımcı olabilecek birisi varmı her jailbreak bastığımda ya yukarıda attığım hatayı veriyo yada cihazın resetleniyo telefonu birden fazla kes kapatım açtım en az 20 kez denedim ama hala aynı.
iphone bul
Touch ID
Sim Kilit
Siri

Bunları kapattın mı?

YusufPala

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Jailbreak ararıcı tepefona direk nasıl yükleyebilirim?

mertbaba5988

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
uçak modundada dene

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
hayır kapatmadım eğer sorun bunla alakalıysa sen kralsın deneyim geliyorum hemen
2 kez yönetici önerilerini okumanı istemiştim. Ama sanırım hiç oralı bile olmamışsın. Öneriler Jailbreak işlemini kolaylaştırıyor. kesin olacak diye bişey yok. Ayrıca dostum soruyosun yönlendiriyorum uygulamadan geri geliyosun. Yardım istiyosun ama yardımı reddediyosun. Bu şekilde yardım alamazsın

qratox

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
2 kez yönetici önerilerini okumanı istemiştim. Ama sanırım hiç oralı bile olmamışsın. Öneriler Jailbreak işlemini kolaylaştırıyor. kesin olacak diye bişey yok. Ayrıca dostum soruyosun yönlendiriyorum uygulamadan geri geliyosun. Yardım istiyosun ama yardımı reddediyosun. Bu şekilde yardım alamazsın
inan yönetici önerilerinin nereden okunacağını bilmiyorum baktım ama bulamadım

Yomarion61

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Dostum her yere sordun soruyu flood yapmayalım. İkiside Jailbreak yapılabilir. Saklama alanı çok önemli değilse sizin için 64 olanı alın hem fiyatta tasarruf edersiniz hemde diğerine göre güncel sürüm. Fakat aradaki sakalama alanı farkına baktığımızda fiyat oldukça iyi görünüyor 256’nın. Tabi yinede garanti durumu pil sağlığı çizik hasar gibi durumları göz önünde bulundurun.

Kısacası sürüm konusuna değilde Fiyat, Sakalama alanı ve cihaz sağlığına göre karar vermeniz daha iyi olur. Benim görüşlerim bu yönde
hocam swap cihazın 256 gb lik pil durumu %100 , diğeri %87 64 gb. ikisindede cizik ezik yok
sizce hangisi hıcam

Cannados

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Acayip bir heyecanla geldim sonunda kavuşacağım herhalde :) fakat jb yaptıktan sonra sürümü korumam için hangi tweak önerirsiniz abilerim kardeşlerim yardımcı olur musunuz..

Naltun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5S
İyi geceler
Jb yaptık yapmasına da peki uyumlu tweekleri nerde bulacağız

memurchan34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bendeki İp 7 plus 11.2.6 unc0ver 3.2.1 yeni çıkan daha mı stabil acaba ??

Tips
Tips
Üst Alt