Neler yeni

Unc0ver güncel sorunu

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba dostlar. Unc0ver lisans süresi dolmuştu. Tekrar indirip jb yapayım dedim. Hiçbir yerden indiremedim uygulamayı. Uygulama güncelleniyor şu an indirilemez vs tarzı yazılar çıkıyor. Güncel olarak indirebilen kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi rica etsem. Çok yardımcı olurlar bana.
iPhone 8 +
iOS 12.1
Mesaj düzenlendi:

Konu olarak açtım. Çünkü bu forumdan başka bir yere güvenemiyorum. Jb kaybetme ihtimalini düşünmek istemiyorum bile. Anlayış göstereceğinize inanıyorum. Teşekkür ederim

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@sorsorustur

Cihazına profil yükleyen çeşitli sitelerden uygulama indirmeni tavsiye etmiyorum.

Çoğu değiştirilmiş ve oynanmış uygulamalar.

Elma da kalmaya varan sorunlarla karşılaşabilirsin.

En temizi ihtiyacın olan tüm uygulamaları geliştiricinin kendi sitesinden indirip Cydia İmpactor ile kurmak.

Kenan___

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
@Kenan___ hocam elimden geldiğince yönetici arkadaşların tavsiyelerini uygulamaya çalışıyorum. Senden ricam güvendiğin bir link varsa buradan veya özel paylaşırsan sevinirim. Aciliyeti olmasa yazmazdım. Teşekkür ederim 🙏🏻

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben kullanmıyorum dostum, o yüzden hiç bir bilgim yok. Sorunsuz indirme yapan üyelerimiz varsa yazacaklardır.

Kenan___

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Adam zaten github’dan paylaşıyor, sitesi yok ki. Araştırırsanız bulabilirsiniz orijinalini github sitesinden.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bakın bu aralar bu problemden uğraşanların sayısı çoğaldı JB çıktı çıkacak derken son anda gol yemeyin.

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bakın bu aralar bu problemden uğraşanların sayısı çoğaldı JB çıktı çıkacak derken son anda gol yemeyin.
Anlamadın galiba hocam. Uygulama da sıkıntı var diyorum. Ben düzenli olarak kullanıyordum zaten.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Anlamadın galiba hocam. Uygulama da sıkıntı var diyorum. Ben düzenli olarak kullanıyordum zaten.
Anladım hocam anladım ben de sadece seni örnek göstermiyorum son zamanlarda seninle aynı sıkıntıyı yaşayan birçok arkadaş gördüğüm için bunları yazıyorum. Bunu olası bir sorun olarak düşünme düzenli kullanımla bir ilgisi yok dış kaynaklardan içerik yüklemek her zaman için risklidir. Bu sebeple dikkatli olmanız gerektiğini söylüyorum.

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
buradan, son çıkan ipa dosyasını indirip Cydia Impactor ile kurabilirsiniz.

Salihates69

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
silzee.com inidrebilirsin ben sorunsuzca kullanıyorum

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
bunu nasıl yaparım bilen var mı cydia impactor hatası line 81 hatası