Neler yeni

Duyuru unc0ver-Chimera & Cydia Impactor Yükleme Hataları

Gkhan93

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
iphone 5 jb sarjın bitmesi sebebiyle iptal oldu. Var mı bir çözüm şuanda? 3utools hata veriyor.

CankatToprak97

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
3uTools hata veriyor Apple sunucularından dolayı. Bu başlığı takip edeceğim eğer jaili aktif edebildiğimiz başka bir yol olursa lütfen haberdar edin arkadaşlar☺

ToYBaRS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
yav bi kişi de deseki yok kardeşim şu an başka bir yöntem yok boşuna uğraşma

ahenkmuh

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Telefon 5s 10.3.3. sürüm 64 bit impactor olmadan jailbreak yaptım NgxPlay i yükledim araç carplayda diğer appleri (youtube,tvplus,iptv,yandex navigasyon vb.) gösterdi,ancak sadece ıptv appsi çalıştı , diğerlerini açtığım zaman siyah bir ekranda kalıyor yansıtmıyor araç ekranına , yandex bile gözükmüyor, neden olabilir acaba ? daha önce cydia impactor ile kurduğumda tüm uygulamalar çalışıyordu carplayde . yardım için bilgisi olan arkadaş varsa memnun kalırım .Not: carbridge free kurup sildim repo dahil temizledim icleaner ilede hafızayı temizledim . hala olmadı .

starss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
3utools ve diğer güvenli olmayan araçlardan sonra reditte şöyle bi konuyu buldum, cokernutx diye bi site var güvenlimi değilmi bilmiyorum burdan uncover aracını uçak modunda kurup jeilbreak yaptım, uçak modunu kapatmadan bu aracı hemen kaldırıp icleaner ile temizlik yapıp ardından filza ile resmi uncover ipasını yükledim ve bu araçla yeniden jeilbreak yaptım. 4-5 gündür kullanıyorum herhangi bir sıkıntı olmadı. Başka bi yol bilen varsa yazsın onu yapalım . Cihazım 6s+ ios 12.4

hkn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
3utools'da artık çalışmıyor. ios ninja ile tekrardan jb yapabildim.

Alperen61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ios nınjadan tekrar jailbreak yapabılırsınız

celalbaran

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
3utools ve diğer güvenli olmayan araçlardan sonra reditte şöyle bi konuyu buldum, cokernutx diye bi site var güvenlimi değilmi bilmiyorum burdan uncover aracını uçak modunda kurup jeilbreak yaptım, uçak modunu kapatmadan bu aracı hemen kaldırıp icleaner ile temizlik yapıp ardından filza ile resmi uncover ipasını yükledim ve bu araçla yeniden jeilbreak yaptım. 4-5 gündür kullanıyorum herhangi bir sıkıntı olmadı. Başka bi yol bilen varsa yazsın onu yapalım . Cihazım 6s+ ios 12.4
Hocam ben de 3utools çalışmayınca redditten yorumlarda gördüğüm üzere cokernutx indirip jailbreak yapmıştım fakat çok içime sinmedi. Sizin yaptığınız yöntemi okuyunca çok mantıklı geldi, yapıtığınızın aynısını yaptım, çalıştı da fakat merak ettiğim şey neden uçak moduna aldığımız. Ve ayrıca silmeden önce profillerde Cokernutx ve uncover e ait trusted developer vardı, sildikten sonra bunların hepsi kendiliğinden kalktı. (iphone 8+ 12.4)

atilramazan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam ben de 3utools çalışmayınca redditten yorumlarda gördüğüm üzere cokernutx indirip jailbreak yapmıştım fakat çok içime sinmedi. Sizin yaptığınız yöntemi okuyunca çok mantıklı geldi, yapıtığınızın aynısını yaptım, çalıştı da fakat merak ettiğim şey neden uçak moduna aldığımız. Ve ayrıca silmeden önce profillerde Cokernutx ve uncover e ait trusted developer vardı, sildikten sonra bunların hepsi kendiliğinden kalktı. (iphone 8+ 12.4)
Eğer uygulamayı kurduysan telefonu bozucak uygulama bile olsa onu çalıştırmadan bile telefon bozulur yani senin uygulamayı silmen bile olanı engellemez

celalbaran

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Eğer uygulamayı kurduysan telefonu bozucak uygulama bile olsa onu çalıştırmadan bile telefon bozulur yani senin uygulamayı silmen bile olanı engellemez
Benim endişelendiğim telefonu bozması değil ki, o uygulamanın arkaplanda sürekli güvenli olarak durması ve bu şekilde banka vs uygulamalarımı kullanırken o uygulamanın cihazıma tam erişim sağlıyor olması.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Benim endişelendiğim telefonu bozması değil ki, o uygulamanın arkaplanda sürekli güvenli olarak durması ve bu şekilde banka vs uygulamalarımı kullanırken o uygulamanın cihazıma tam erişim sağlıyor olması.
Banka işlemlerin varsa O tür sitelere yaklaşma derim...

Kim ne derse desin...O linkler kurulduğu zaman Güvenlik "SıFıR"

celalbaran

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Banka işlemlerin varsa O tür sitelere yaklaşma derim...

Kim ne derse desin...O linkler kurulduğu zaman Güvenlik "SıFıR"
Hocam 7 banka uygulaması ve çoğunu aktif kullanıyorum fakat terminal şifresini vs değiştirdim, uzun süredir jb li kullanıyorum. Güvenlik konusunda çok haklısınız. Her banka uygulamasından transfer, internet ve posta ödeme limitini 1₺ yapıyorum, ihtiyaç halinde güncelliyorum. Tabi şimdiye kadar bir şey olmadı ama bu siteler dışında alternatif de yok ki şu an. Saygılar

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Hocam 7 banka uygulaması ve çoğunu aktif kullanıyorum fakat terminal şifresini vs değiştirdim, uzun süredir jb li kullanıyorum. Güvenlik konusunda çok haklısınız. Her banka uygulamasından transfer, internet ve posta ödeme limitini 1₺ yapıyorum, ihtiyaç halinde güncelliyorum. Tabi şimdiye kadar bir şey olmadı ama bu siteler dışında alternatif de yok ki şu an. Saygılar
Son kullanıcı sensin...karar senin tabiki kullanıp kullanmayacağını...

Altstore konusuna bak forumda... daha güvenlidir...

Not: senin ayarladığın 1 Tl limitinin yanına sıfırlar rahatlıkla eklenir

celalbaran

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Son kullanıcı sensin...karar senin tabiki kullanıp kullanmayacağını...

Altstore konusuna bak forumda... daha güvenlidir...

Not: senin ayarladığın 1 Tl limitinin yanına sıfırlar rahatlıkla eklenir
Olur, o yönteme de bakarım şimdi , teşekkürler :okay:

atilramazan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Telefonu bozmasından kastım o zaten :)

ahenkmuh

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Telefon 5s 10.3.3. sürüm 64 bit impactor olmadan jailbreak yaptım NgxPlay i yükledim araç carplayda diğer appleri (youtube,tvplus,iptv,yandex navigasyon vb.) gösterdi,ancak sadece ıptv appsi çalıştı , diğerlerini açtığım zaman siyah bir ekranda kalıyor yansıtmıyor araç ekranına , yandex bile gözükmüyor, neden olabilir acaba ? daha önce cydia impactor ile kurduğumda tüm uygulamalar çalışıyordu carplayde . yardım için bilgisi olan arkadaş varsa memnun kalırım .Not: carbridge free kurup sildim repo dahil temizledim icleaner ilede hafızayı temizledim . hala olmadı .
Mesaj düzenlendi:

Yardım lütfen

starss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
ReProvision da çalışıyor, bununla imzaladım 3.0.8 b1’i.4.00 ve 4.0.2 uncover sürümü sıkıntı yaptı benim cihazda, yüklü tweakler gözükmüyordu geri 3.0.8 b1 e döndüm bende. 6s+ ios 12.4

Brcx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Jb siz telefonum ama bende Cydia Impactor de hala sorun alıyorum.

Tips
Tips
Üst Alt