Neler yeni

Duyuru unc0ver-Chimera & Cydia Impactor Yükleme Hataları

Milky

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Apple tek hamlede bitirdi işi ya demek ki biraz daha kararlı olsa bu site falan komple işsiz kalacak :d çöp olacak.

celalbaran

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
@takarcan adlı arkadaşın çözümüyle alakalı,

hocam emeğiniz için çok teşekkür ederim fakat sormak istediğim şey şu: 5. Adımda Bilgisayar kullanmak gerekmiş, ben zaten bilgisayar kullanarak yapsam cydia impactor ile uncover ı imzalarım tek aşamada. Sürekli bilgisayara bağlı olmamak için bir yol yok mu peki? reprovision, extender çalışmıyor. Uncover da expired oldu telefonda da yeniden baslatılınca jailbreaksiz kaldık böyle .

Atorex

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@takarcan adlı arkadaşın çözümüyle alakalı,

hocam emeğiniz için çok teşekkür ederim fakat sormak istediğim şey şu: 5. Adımda Bilgisayar kullanmak gerekmiş, ben zaten bilgisayar kullanarak yapsam cydia impactor ile uncover ı imzalarım tek aşamada. Sürekli bilgisayara bağlı olmamak için bir yol yok mu peki? reprovision, extender çalışmıyor. Uncover da expired oldu telefonda da yeniden baslatılınca jailbreaksiz kaldık böyle .
Şöyle bir çözüm var. Uncover sertifika bitince gücenilir olmayan uygulama hatası alınca yeni uncover yükleme çabası içine girmeyeceksin. Yapman gereken safari geçmişi silmek telefonu uçak moduna alıp wifi yi açmak sonra uncover açılacak. Jailbrek yapabileceksin. Eğer hali hazırda uncover yoksa 3utools ile yükle 7 gün sonra sertifika süresi bitince yukarıdaki söylenenleri yap.

celalbaran

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
@Atorex hocam teşekkür ederim yorumunuz için fakat şöyle bir durum var benim telefon kapanıp açıldığı için uncover açıldığında direk kapanıyor hata bile vermiyorki. Anlattıklarınızı yaptım sonuç yine aynı. Pc ayarlayabilsem 3utools deneyecem

Atorex

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@Atorex hocam teşekkür ederim yorumunuz için fakat şöyle bir durum var benim telefon kapanıp açıldığı için uncover açıldığında direk kapanıyor hata bile vermiyorki. Anlattıklarınızı yaptım sonuç yine aynı. Pc ayarlayabilsem 3utools deneyecem
Tamam işte sen uncover i yeniden indirmeye çalışmışsın. 3utools ile yükle 7 gün sertifika süresi bitince uncover yüklemeye çalışma bir daha dediğim şekilde işlem yap.

celalbaran

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Tamam işte sen uncover i yeniden indirmeye çalışmışsın. 3utools ile yükle 7 gün sertifika süresi bitince uncover yüklemeye çalışma bir daha dediğim şekilde işlem yap.
Hocam 3utools ile yeniden yaptım jb. 7 gün süresi dolunca anlattığınız yöntemi uygulayacam, teşekkürler.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Tekrar selam arkadaşlar, Konu ile ilgili durum hala devam ediyor. Saurik henüz Cydia Impactor aracını güncellemedi. Şu anda unc0ver ve Chimera jailbreak araçları sadece 3uTools üzerinden kurulabiliyor. Zaman zaman apple tarafından sertifikalar imzalandığında 3. parti sitelerden yüklenebiliyor fakat buda çok uzun sürmüyor. Uzun süre unc0ver veya Chimera kullanacağını düşünen üyelerimiz katılmak isterlerse Developer hesabımıza katılabilir.

Otc1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Arkadaşlar cihazım xs max ve jb yok cydia impactor harici ipa yüklemem mümkün mü alt storeyi denedim fakat 1.9 gb lık bir dosya ve yüklenmiyor alt store ile benim bu dosyayı yükleme şansım yok mu cydia impactor ne zaman güncellenir

Brcx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Cydia Impactor ile alakalı hala bir gelişme yok mu arkadaşlar?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
İPhone 5s
Mesaj düzenlendi:

Bu cihazı araçta kullanıyorum carplayda
Bu cihazdaki sürümde Jailbreak yapmak için İPA gerekli değil... forumda bir göz gezdirin...

ahenkmuh

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bu cihazdaki sürümde Jailbreak yapmak için İPA gerekli değil... forumda bir göz gezdirin...
[/QUOTE
Yardım için teşekkürler Forumda hangi konuya bakmam gerekir .
Mesaj düzenlendi:

Daha önce cydia ve iPa dosyası ile yapıyordum

efsane

Administrator
Cihaz
Mesaj düzenlendi:

Daha önce cydia ve iPa dosyası ile yapıyordum

cihanaggoz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
şarjımın bitmesiyle jb'siz kaldım. umarım hemen çözüm bulunur yoksa jb'siz iphone inanılmaz boş

starss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
3utools ile şu hatayı alıyorum, cihaz 6s+ 12.4CB770AA8-AA87-4933-911C-B0F49FD53C63.jpeg

---link sağlıklı değil---
Mesaj düzenlendi:

evet güvenli değilmiş, jeilbreak yaptıktan sonra kayıtlı parmak izlerini kaldırıyor bir daha ekleyemiyordum, hemen kaldırdım bu aracı.

Son düzenleme:

efsane

Administrator
Cihaz
3utools ile şu hatayı alıyorum, cihaz 6s+ 12.4Ekli dosyayı görüntüle 15868

---link sağlıklı değil---
Mesaj düzenlendi:

evet güvenli değilmiş, jeilbreak yaptıktan sonra kayıtlı parmak izlerini kaldırıyor bir daha ekleyemiyordum, hemen kaldırdım bu aracı.
İşte şimdi anladınızmı neden bu tür "linkleri" Tavsiye etmediğimizi...

Bu hatalar yüzünden...

batuhanavcx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
3utools uncover atamıyor Due to the adjustment of the apple server, the jailbreak feature is temporarily unavailable hatası veriyor :(

Furkan_ata

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Agabbu sorunu çözmenin başka bir yolu yokmu çıvdıvıcam jb atamıyorum. Apple kaybaklı sorunsal varsa niye düzeltmiyor kaç aydır ? Sizce de sorun mu yoksa bilerek yapılmış bir hamlemi ?

ahmet91

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Agabbu sorunu çözmenin başka bir yolu yokmu çıvdıvıcam jb atamıyorum. Apple kaybaklı sorunsal varsa niye düzeltmiyor kaç aydır ? Sizce de sorun mu yoksa bilerek yapılmış bir hamlemi ?
Sürümünüz ve cihazınız nedir? 12.3 üstü ise iphone x e kadar checkra1n ile jailbreak yapılabiliyor.

Milky

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
çok az kaldı unc0ver cıkacak iphone 11lere

Tips
Tips
Üst Alt