Neler yeni

Duyuru unc0ver-Chimera & Cydia Impactor Yükleme Hataları

naimkaratas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bende uncover yüklüydü. Fakat çalışmıyor. Herhangi bir şekilde yeniden de yükleyemiyorum. 3utools electra yüklüyor. Ne yapacağımı tam olarak bilmiyorum. Sanırım electra ve unc0ver expolit olarak çakışıyor. Electra jb aktif etmiyor.

kayagold

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
12.4 sürümü kulananlar icin ninjadan indirip yükliyebilirler az önce yükledim oldu.

Brcx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Merhaba arkadaşlar,
Jailbreaksiz telefon için, Cydia Impactor yenilenmesine ilişkin bir bilgi var mı?

4lidgn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar,
Jailbreaksiz telefon için, Cydia Impactor yenilenmesine ilişkin bir bilgi var mı?
apple'ın amacı ne gerçekten anlayamıyorum insanları mağdur etmekten başka bişey yapmıyorlar şu şeyi ne zaman düzeltecekler bilmiyorum ama nerdeyse 1 ay oluyor...

senkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
yokmudur halen chimera indirilebilecek bir yer

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

navemin034

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Chimera ua da 12.4 için hail tapabiliceğim baska uygulama varmı

senkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6

buradaki ilk linkden indirdim kuruldu

navemin034

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Dostum denedim ama uygulamayı indirmiyor. Sabit kalıyor başında indirme çubuğu

senkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
hocam bende indi inanın belki ara ara tekrar denemelisiniz

senkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
hocam bende indi inanın belki ara ara tekrar denemelisiniz

ahenkmuh

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
10.3.3 e hala jailbreak yapamıyormuyuz arkadaşlar ,cydia yı beklemek zorundamı kaldık

navemin034

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Teşekür ederim hocam pandahelper vip i ücretsiz bir şekilde kurdum bikaç yöntemle oradan uncover edinip jb yaptım sağolasın

_ByOquz_

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Pc ye 3uTools programını indirip telefonuda pc ye bağlayarak çok basit bir şekilde 12.4 için unc0ver jb yapılıyor şuan için dklar önce denedim sonuç başarılı iosninja da patladıktan sonra son kale bu kaldı galiba :)

aseyhmus

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
apple'ın amacı ne gerçekten anlayamıyorum insanları mağdur etmekten başka bişey yapmıyorlar şu şeyi ne zaman düzeltecekler bilmiyorum ama nerdeyse 1 ay oluyor...
Arkadaşım Apple’ın amaçı tamamen güvenli bir işletim sistemi mağdur edilmiyorsun biz jailbreak yaparak zaten apple mağdur ediyoruz ama senin bu mesajına çok güldüm İnan 😂😂

BerkanRy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Nasıl yaptığını anlatırsan sevinirim ihtiyacım var benim de.

takarcan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Bende uncover yüklüydü. Fakat çalışmıyor. Herhangi bir şekilde yeniden de yükleyemiyorum. 3utools electra yüklüyor. Ne yapacağımı tam olarak bilmiyorum. Sanırım electra ve unc0ver expolit olarak çakışıyor. Electra jb aktif etmiyor.

Bu mesaja rez yapıyorum aynı durumdayım. 3U Tools'a custom şekilde unc0ver yükletmem lazım. ios 11.4'e otomatikman electra yüklüyor zamanında unc0ver kurduğumuz için çakışma oluyor.

EDIT VE ÇÖZÜM
@naimkaratas ve tüm bu problemleri yaşayanlar, bir çözüm buldum ancak hali hazırda cihazınızda Filza benzeri bir uygulama yüklüyse çalışıyor.

1- 3utools ile Electra JB yüklüyor ve (tweaks kısmı kapalı şekilde) çalıştırıyorsunuz. Bu sayede yüklü tweakler aktif olmuyor ama JB'li uygulamalar açılır hale geliyor.
2- unc0ver'ın .ipa'sını safariden ediniyorsunuz ( ) ve open with Filza yapıp .ipa dosyasını extract ediyorsunuz.
3- Bu linkteki ( ) adımları uygulayarak unc0ver'ı Filza yardımıyla kuruyorsunuz.
4- 3utools ile open SSH tunnel yapıyorsunuz.
5- putty vb. terminal uygulamasıyla bilgisayarınızdan telefona bağlanıp ve login olup (username: root - password: alpine) sadece şunu yazıp entera basıyorsunuz: uicache
6- unc0ver ekranda beliriyor. TA-DA!!

Son düzenleme:

4lidgn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşım Apple’ın amaçı tamamen güvenli bir işletim sistemi mağdur edilmiyorsun biz jailbreak yaparak zaten apple mağdur ediyoruz ama senin bu mesajına çok güldüm İnan 😂😂
haha baya komik kardeşim

Tips
Tips
Üst Alt