Neler yeni

Duyuru unc0ver-Chimera & Cydia Impactor Yükleme Hataları

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Üstadım saygılar reprovision ile yükleme nasıl yapılıyor aşama aşama gösterir bir video var mı ya da forumda buna dair açılan bir başlık var mı, teşekkürler.
Sitede jailbreak kısmında konu başlığı var bakabilirsin. Anlatımı da var fotoğraflarla..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Resime baktım, neleri doldurmam gerekir?
iOS App Signer'da sadece şunları yapmanız yeterli:
  1. "Browse" diyerek yüklemek istediğiniz IPA dosyasını seçin.
  2. "Signing Certificate" içinse kendi Apple hesabınızı seçin.
  3. "Provisioning Profile" kısmındaysa daha önce Xcode ile oluşturduğunuz bir Team ID'yi seçmeniz yeterli.
  4. Bütün bunları yaptıktan sonra sadece "Start" diyerek uygulamayı imzalamaya başlayabilirsiniz. Önce size yeni, imzalı IPA'yı nereye kaydetmek istediğinizi soracaktır, bir konum seçtikten sonra devam edin.
Uygulama kısa bir sürede IPA dosyanızı sizin Apple ID'nizle imzalayacaktır. Ardından resimlerde gösterildiği gibi Xcode ile de bu yeni IPA dosyasını yükleyebilirsiniz. Yalnız Xcode'da Devices kısmına gelmeden önce cihazınızı bilgisayara bağlamanız gerekir. Kısa bir hazırlama sürecinden sonra Xcode'da da görebilir olacaksınız cihazınızı.
Elbette, hesabınız bir Developer hesabı olmadığı sürece normalde olduğu gibi bu imzalı IPA dosyasının da 7 günlük bir süresi olacaktır.

nebisenol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
AltStore güncelleme aldı. AltStore ile ücretsiz developer hesabınızla birlikte 3. parti uygulamaları yükleyebilirsiniz.

Site:

Daha detaylı bilgilere YouTube üzerinden AltStore ile ilgili araştırma yaparak ulaşabilirsiniz.

CiZViT

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaşlar cydia impactor la yüklenemiyor hiç bir iosninja olsun silzee olsun tweakbox olsun ignation olsun olsun kesinlikle indirmiyor ne yapacağız böyle 3utools ta indir diyorum electra indiriyor kalakaldık

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Selam ben iPhone XS Max çift hattlı İos 12.4 jb li uncover 3.7.0 b3 kullanıyorum sıkıntı veriyorum b4 tlf bi türlü yükleyemedim bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Bir gelişme var mı sanırım cydia impactor da kaldı sadece sorun. iosdelisi tweakbox tarzı direkt cebe indirilen uygulama imzalamalarında sıkıntı yok gibi gözüküyor. Ben 4 gün önce imzalattım. Sorun yaşayan yoktur umarım ?

Otc1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Cihazımda Jailbreak yok İphone Xs max kullanıyorum ipa dosyasını nasıl atarım yardımcı olurmusunuz

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bende uğraştım ama olmuyor
Mesajı yazdığım zaman silzee üzerinden chimera kurulup imzalanıyordu. Şuan bilemiyorum. O zamandan beri jailbreak aktif bende şuan telefonu kapatmadım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

selametsamli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Çok canımı sıkmaya başladı bu iş mac cihaz var elimde bir türlü yapamadım

nebisenol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
AltStore güncelleme aldı. AltStore ile ücretsiz developer hesabınızla birlikte 3. parti uygulamaları yükleyebilirsiniz.

Site:

Daha detaylı bilgilere YouTube üzerinden AltStore ile ilgili araştırma yaparak ulaşabilirsiniz.
Arkadaşlar burayı bir deneyin, ben denedim sorunsuz çalışıyor. Impactor tarzı bir uygulama tek fark mobil üzerinden ipa dosyası yükleniyor. Programın kurulu olduğu bilgisayar ile telefonun aynı internet üzerinde olması gerekiyor. Wifi yolu ile telefondaki ipa dosyasını bilgisayardaki programla imzalayıp telefona yüklüyor. İşinizi görebilir. Araştırmanızı tavsiye ederim.

Otc1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Bende jailbreak yok denedim xcode7.3 hatasını verdi buda çalışmıyor
Arkadaşlar burayı bir deneyin, ben denedim sorunsuz çalışıyor. Impactor tarzı bir uygulama tek fark mobil üzerinden ipa dosyası yükleniyor. Programın kurulu olduğu bilgisayar ile telefonun aynı internet üzerinde olması gerekiyor. Wifi yolu ile telefondaki ipa dosyasını bilgisayardaki programla imzalayıp telefona yüklüyor. İşinizi görebilir. Araştırmanızı tavsiye ederim.

ilkay34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
bu uygulamayı yükledim fakat telefon üzerinden apple ıd ile login olmaya çalışınca uygulamadan atıyor. apple ıd üzerinden uygulamaya özgü parola oluşturup giriş yapmaya çalıştığımda ise parola yanlış hatası alıyorum. bu sorunu nasıl aşarım?

macbookum ve iphone aynı wifi ağı üzerinde bağlı.

Son düzenleme:

mehmetcankurall

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
jailbreak atıcam telefona 3utools programını denedim fakat sürümümün 12.4.1 olmasına rağmen sürüm hatası vermekte. Yardımlarınızı bekliyorum

nebisenol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Aynı hatayı bende alıyorum, çözümünü bilen yok mu?
Bende jailbreak yok denedim xcode7.3 hatasını verdi buda çalışmıyor
Windows kullanıyorsunuz sanırım. Güncelleme yayınlandı fakat site içerisine eklenmedi.

Twitter adresinde en başta sabitlenen tweet var. Yeni sürüm indirme dosyası burada mevcut. Windows kullanıcıları bunu kullansın.

Ek olarak programın kurulumunu yaptıktan sonra telefonunuza ipa dosyasını yükleyin. Daha sonra bilgisayarı yeniden başlatın ve AltServer uygulamasını açın. Apple id ile uygulama içerisinde login olun. Yüklemek istediğiniz ipa dosyasını telefonunuza indirin (Safari üzerinden de olur) Daha sonra paylaşma yolu ile AltStore uygulamasıyla paylaşın, kurulum başlayacaktır. 7 gün dolduğunda tekrar uygulamayı imzalayabilirsiniz, uygulama içindeki verileriniz kaybolmaz.
Mesaj düzenlendi:

bu uygulamayı yükledim fakat telefon üzerinden apple ıd ile login olmaya çalışınca uygulamadan atıyor. apple ıd üzerinden uygulamaya özgü parola oluşturup giriş yapmaya çalıştığımda ise parola yanlış hatası alıyorum. bu sorunu nasıl aşarım?

macbookum ve iphone aynı wifi ağı üzerinde bağlı.
Tam olarak çözümü bilmiyorum. Ben kullanıyorum bende sorunsuz çalışıyor. Uygulamaya özgü şifre eskidendi, artık bunu yapmayın. Yeni bir Apple id hesabı alıp tekrar deneyin.

Son düzenleme:

Nocnoc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
11.1.1 ipad e 3utools ile otomatik electra yükleniyor. uncover yükleme şansım var mı?

oozhnt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Site:

Paralı olduğunu söyleseydin kaç saattir boşuna uğraşmazdım

oozhnt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Uygulama ücretlimiymiş deneyecektim tam
Youtube'da videoları izledim "patron" diye bi ücretli üyelik sistemiyle giriş yapıyordu videodaki eleman. Benim yapamama sebebim zannedersem windows 10 olmamasıydı.
8.1 kurulu iken framework 4.6.1 ve VC_redist yazılımları istedi hepsini yükledim ama dediğim gibi sitedeki uyarıya göre windows 10 olması lazım. Bir de öyle deneyecem

nebisenol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar AltStore programı ücretli falan değil bunuda nerden çıkardınız? Ücretli olsaydı Github üzerinden açık kaynak kodları yayınlanmazdı değil mi?

Otc1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Arkadaşlar AltStore programı ücretli falan değil bunuda nerden çıkardınız? Ücretli olsaydı Github üzerinden açık kaynak kodları yayınlanmazdı değil mi?
kardeşim allah seni inandırsın oturdum yapmaya çalışıyorum ilk önce dediki itunesi appstoredan indir microsoft olmasın dedi onu yaptım sonrada icould olmadı dedi onuda yaptım. şimdi de şifreyi flan giriyorum iki faktörlü doğrulama diyor doğrulamayıda kapatamıyorum bana yardımcı olurmusun

ilkay34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Windows kullanıyorsunuz sanırım. Güncelleme yayınlandı fakat site içerisine eklenmedi.

Twitter adresinde en başta sabitlenen tweet var. Yeni sürüm indirme dosyası burada mevcut. Windows kullanıcıları bunu kullansın.

Ek olarak programın kurulumunu yaptıktan sonra telefonunuza ipa dosyasını yükleyin. Daha sonra bilgisayarı yeniden başlatın ve AltServer uygulamasını açın. Apple id ile uygulama içerisinde login olun. Yüklemek istediğiniz ipa dosyasını telefonunuza indirin (Safari üzerinden de olur) Daha sonra paylaşma yolu ile AltStore uygulamasıyla paylaşın, kurulum başlayacaktır. 7 gün dolduğunda tekrar uygulamayı imzalayabilirsiniz, uygulama içindeki verileriniz kaybolmaz.
Mesaj düzenlendi:

Tam olarak çözümü bilmiyorum. Ben kullanıyorum bende sorunsuz çalışıyor. Uygulamaya özgü şifre eskidendi, artık bunu yapmayın. Yeni bir Apple id hesabı alıp tekrar deneyin.
Yeni ID ile de denedim yine aynı sorunu veriyor uygulamadan atıyor. Vazgeçtim artık cydia bekleyeceğim.

Tips
Tips
Üst Alt