Neler yeni

Duyuru unc0ver-Chimera & Cydia Impactor Yükleme Hataları

nebisenol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar AltStore ile ilgili yardımcı olmak isterim ama vaktim yok, sadece geceleri foruma girebiliyorum. Yapmanız gerekenleri kısaca anlattım. Windows kullananlar Twitter adresindeki bağlantıdan yeni sürüm AltStore’u kursunlar. Windows kullananlar için bilgisayarınızda iCloud yüklü olması gerekiyor. Mac kullananlar için Mail pluginin kurulu olması gerekiyor. Twitter adresindeki tweetleri kontrol edin, birkaç ipucu bulabilirsiniz. YouTube üzerinde de konuları mevcut. “AltStore install ipa” gibi arama yapabilirsiniz. Malesef türkçe kaynak mevcut değil, ingilizce olarak aratmanız gerekiyor. Aldığınız hataları AltStore veya geliştiricisinin Twitter hesabına atabilirsiniz, destek verecektir.

İyi geceler, kolay gelsin herkese.
Mesaj düzenlendi:

kardeşim allah seni inandırsın oturdum yapmaya çalışıyorum ilk önce dediki itunesi appstoredan indir microsoft olmasın dedi onu yaptım sonrada icould olmadı dedi onuda yaptım. şimdi de şifreyi flan giriyorum iki faktörlü doğrulama diyor doğrulamayıda kapatamıyorum bana yardımcı olurmusun
İki faktörlü doğrulama derken telefonunuza kurarken mi bu hatayı alıyorsunuz? Eski Apple id’nizi deniyorsanız yeni oluşturmayı deneyin. Bir süredir kullanıyorum hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım.

caneryc34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ben yüklüyorum ama siyah gösteriyor tıklıyorum açılmıyor ?
hocam 12.4 için mecvut 12.4.1 için yayınlanan sürüm halen imzalı yok. çok aradım bulamadım. site adminleri de bu konuda bi paylaşımı yok nedense... site canlanmalı aslında güzel bi haber bu yayın.

Otc1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Beyler Jailbreaksiz Telefona Cydia impactor harici ipa dosyası atma şansımız var mı

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
var lisans lama yapılması gerek ipa dosyasının yanı developer hasabin varsa tamam

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Apple geliştirici hesabi oluyor
Yanı Xcode üzerinde geliştirilen bir iPhone projesini simulatörde çalıştırmak için her hangi bir kısıtlama bulunmaması gibi uygulamalar
Mesaj düzenlendi:

Oluşturulan ipa veya uygulama iphonede uyumlu olması yanı çalışması gerek
Mesaj düzenlendi:

İmpactor lisanslama yapıyordu bunu Apple engelledi birde appstore cracklı hack programları yapan sitelerinde lisanslarını iptal mı etti yasakladımı bi muanma mesela tweakbox - ignition fun sitelerden yükleme yapılamıyor

Son düzenleme:

Otc1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Apple geliştirici hesabi oluyor
Yanı Xcode üzerinde geliştirilen bir iPhone projesini simulatörde çalıştırmak için her hangi bir kısıtlama bulunmaması gibi uygulamalar
Mesaj düzenlendi:

Oluşturulan ipa veya uygulama iphonede uyumlu olması yanı çalışması gerek
Mesaj düzenlendi:

İmpactor lisanslama yapıyordu bunu Apple engelledi birde appstore cracklı hack programları yapan sitelerinde lisanslarını iptal mı etti yasakladımı bi muanma mesela tweakbox - ignition fun sitelerden yükleme yapılamıyor
Peki şuanda cydia olmadan ipa dosyası atmam imzalatmam mümkün değil mi

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Mümkünde hesap olması gerek veya site yöneticilerine başvur mesela efsane tamam

ahenkmuh

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
saurik tarafından güncelleme yapıldımı arkadaşlar bekliyoruz
Mesaj düzenlendi:

iphone 5s 10.3.3 için hata düzeltmesi bekliyoruz , cydia impactor ile nasıl çözülebileceği veya başka yol varmı ?
benim jb yapmaktaki kastım sadece apple car play ile ekrana ngxplay ile youtube,tv plus vb. programları aktarmak

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Mesaj düzenlendi:

iphone 5s 10.3.3 için hata düzeltmesi bekliyoruz , cydia impactor ile nasıl çözülebileceği veya başka yol varmı ?
benim jb yapmaktaki kastım sadece apple car play ile ekrana ngxplay ile youtube,tv plus vb. programları aktarmak
Saurikten hala ses yok bekliyoruz

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Mesaj düzenlendi:

Bu linki :

Safariden aç , çıkan bildirimde “doubleH3lix” seç ve Jailbreak aktif et... ipa ihtiyacın yok O sürümde

Otc1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
bu cydia impactor ne zaman güncellenecek aralık ortaları dendi hala ses yok.

Brcx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Merhaba arkadaşlar,
Jailbreaksiz telefon için, Cydia Impactor yenilenmesine ilişkin bir bilgi var mı?
Aralık ortası güncelleme olacaktı ama hala yok

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Merhaba arkadaşlar,
Jailbreaksiz telefon için, Cydia Impactor yenilenmesine ilişkin bir bilgi var mı?
Aralık ortası güncelleme olacaktı ama hala yok
Herhangi bir gelişme yok. olduğunda bilgilendirme yapılacak zaten.

rekli6

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
selam arkadaslar.bende 12.0.1 yüklü chimera jb var.reprovision yükledim ama apple-id 3 imza oldugu icin imzalayamadim programi.biraz ugrastiktan sonra silemedim.artik ne birsey yükleyebiliyorum ne de silebiliyorum.hep su hatayi veriyor:IMG_7255.png

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

atilramazan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Geçen ay yanlışlıkla kapanandan beri jailbreaksizim.Untether gelme olasılığı yokmu ileriki sürümlere?

Kaptanderya63Test123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba, U3tools programı sayesinde jailbreak cydia 11.0.3 programını tekrardan indirebildim

ardayuce

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
durum nedir acaba impactor düzeltilmedi mi :) şansıma bir ipad 2 aldım en kötü ios 10 yapayım dedim oda sıkıntı :D

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
durum nedir acaba impactor düzeltilmedi mi :) şansıma bir ipad 2 aldım en kötü ios 10 yapayım dedim oda sıkıntı :D
Cydia impactor çalışmıyor... 3UTools ile uyumlu Jailbreak aracını kurun

atilramazan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Güncellemeyi beklemeyip sileo dan Cydia ya geçmek isteyen varsa 3utools ile unc0ver yükleyip restore yapın sonrasında jb yapın

kayagold

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Güncellemeyi beklemeyip sileo dan Cydia ya geçmek isteyen varsa 3utools ile unc0ver yükleyip restore yapın sonrasında jb yapın
ben 12.4 kulanıyorum 3utools unc0ver yüklüyemedm hata veriyor varmı bilgin bu konuda?

Tips
Tips
Üst Alt