Neler yeni

Duyuru unc0ver / Chimera Arası Pratik Geçiş

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Konu ile alakalı bir şey merak ettim. Şimdi, biz 2 jailbreak uygulamasının yedeklerini ayrı ayrı aldık diyelim. Ama ben uncover yedeğimi aldıktan sonra uncover'a yeni tweakler yükledim ve sonra Chimera'ya geçiş yaptım. Daha sonra uncover'a geri geçiş yaparken ben ilk uncover yedeği aldığım haline mi dönüyorum yoksa snapback, uncover yedeği aldıktan sonra yeni tweakler yüklediğim uncover'ı ilk yedeği ile değiştiriyor da ben yeni tweakli haline mi dönüyorum? Lütfen sadece bilgisi olan arkadaşlar cevap versin!
Snapback geri yükleme noktası oluşturur sadece.. Dolayısıyla telefondaki yedek nasıl alındıysa o şekilde geri yükler. Yedek sonrası yüklenenleride ilerde geçişte istiyorsanız chimeraya geçmeden önce uncover hazırdaki yedeği silip yeniden son halinin yedeğini alın..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

SapphirEngineer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Snapback geri yükleme noktası oluşturur sadece.. Dolayısıyla telefondaki yedek nasıl alındıysa o şekilde geri yükler. Yedek sonrası yüklenenleride ilerde geçişte istiyorsanız chimeraya geçmeden önce uncover hazırdaki yedeği silip yeniden son halinin yedeğini alın..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
teşekkürler

Tips
Tips
Üst Alt