Neler yeni

Çözüldü unc0ver aracına giremiyorum

kayamurat05

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

tweakbox calisiyor. İndir jb yap sonra saurik vs vs vs cozum uretecektir. Ama developer hesabi almak kesin cozum zaten defalarca yazilmis. Ama tweakbox gecici cozum bilginize.
Tweakbox guvenli mi?
Sorulmus yoneticileri sadece reklamdan kazaniyoruz demis. Ben kurdum bankacilik uygulamalarina da giriyorum bir sorun yasamadim. Secim sizin.
Maalesef çalışmıyor

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaşlar 3utools programını yükleyin cihazı bağlayın jb &flash kısmına girin sağ altta ios 11.0 12.4 jailbreak yazısına tıklayın ipa indirip cihaza yüklücek sonra güven deyip uncover giriş yapın açılıcak

erturrk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar ben kendimce şöyle bir çözüm ürettim: Eğer cihaz reboot olmadıysa yani jb pasif hale gelmediyse unc0ver uygulaması da açılmıyorsa unc0ver'ı silin appcake'e girin arama yerine unc0ver yazıp safari üzerinden indirin. Daha sonra filza üzerinden indirdiğiniz ipayı yükleyin. Bu şekilde açılıyor tekrar ama profillerde nedense çıkmıyor reprovision üzerinden de çıkmıyor normal bir appmış gibi görünüyor. Fakat sorun yaşamadım açılıyor şu an normal biçimde.

kayamurat05

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Akşam tweak yüklerken hata aldım. Tweak ı kaldırdım ama JB bozuldu tekrar yapmaya uğraşırken telefon tekrar açılıp kapanınca uncover çalışmadı. Kaldırıp tweakbox üzerinden tekrar yüklemek istediğim de ya yüklenmedi yada siyah işlevsiz hale geldi. Cihazı sıfırladım tekrar denediğimde de yine yüklenmedi bilgisayar üzerinden de denedim bu seferde şifre hatası aldım. Aynı sorunu 4-5 gün önce de yaşadım bu sefer kendiliğinden düzeldi. Bekleyelim bakalım

Burzumali

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Akşam tweak yüklerken hata aldım. Tweak ı kaldırdım ama JB bozuldu tekrar yapmaya uğraşırken telefon tekrar açılıp kapanınca uncover çalışmadı. Kaldırıp tweakbox üzerinden tekrar yüklemek istediğim de ya yüklenmedi yada siyah işlevsiz hale geldi. Cihazı sıfırladım tekrar denediğimde de yine yüklenmedi bilgisayar üzerinden de denedim bu seferde şifre hatası aldım. Aynı sorunu 4-5 gün önce de yaşadım bu sefer kendiliğinden düzeldi. Bekleyelim bakalım
hocam tweakbox a güvenme derim ilk jb yaptığımda elmada kalmıştı cydia impactor ile kurmak daha güvenli nedense suan hiç bir yerden inmiyor unc0ver

kayamurat05

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
hocam tweakbox a güvenme derim ilk jb yaptığımda elmada kalmıştı cydia impactor ile kurmak daha güvenli nedense suan hiç bir yerden inmiyor unc0ver
İmpactor da Icloud şifre hatası alıyorum

acgahmet42

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar Aynı Sorun Bende de Devam Etmekte , Developer Hesabı Alınca Düzeliceği Söyleniyor.Ben o Hesabı Aldığım zaman Telefonum Sıfırlanıcak mı Fotoğraflar Mesajlar , Rehber Gibi Sıfırlanmıycaksa Alıyım Onu kurayım

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar Aynı Sorun Bende de Devam Etmekte , Developer Hesabı Alınca Düzeliceği Söyleniyor.Ben o Hesabı Aldığım zaman Telefonum Sıfırlanıcak mı Fotoğraflar Mesajlar , Rehber Gibi Sıfırlanmıycaksa Alıyım Onu kurayım
Developer hesabı aldığınız zaman cihazınız sıfırlanmaz. bu gibi durumlarda kafanız rahat olur. Daha hızlı ve güvenilir olduğu için önceliğim developer. Diğer konuyu da inceleyebilirsiniz, Developer için size ufak bir bilgi paylaşımında bulundum sadece.

Burzumali

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
İmpactor da Icloud şifre hatası alıyorum
apple id den uygulmaya özgü parola oluştur oraya(app) yaz kopyala(i tunes,impactor,son sürüm olduğundan emin ol) impactor de en baştaki yere git( tlf ismi üstü) impactor e tıkla orada ınsecure ssl var ona tıklıyıp dene bir de

kayamurat05

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tweakbox düzeldi şimdi indirdim be JB yaptım

jaimeboy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
arkadaşlar 3utools programını yükleyin cihazı bağlayın jb &flash kısmına girin sağ altta ios 11.0 12.4 jailbreak yazısına tıklayın ipa indirip cihaza yüklücek sonra güven deyip uncover giriş yapın açılıcak
arkadaşlar ben bu şekilde yaptım sorunsuz çalışıyor.
jailbreak deaktif olduğunda hem iphonemu bul kapatın hem de uçak moduna alın
birkaç deneme sonrası jailbreak oluyor.

Furkan_ata

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ben anlamadım düzeldi diyenler var nesi düzeldi ? Ben hala cydia impactor ile yüklediğimdd uygulama açılmıyor + reprovision da imzaladığımda birdaha açıl az hale geliyor extender da aynı durumda ? Zaten tweakbox gibi işe ysramayan sitelerden unc0ver indirip duruyorum şu sıralar , düzelen bumuydu zTen bunu yapıyorum :)

acgahmet42

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben anlamadım düzeldi diyenler var nesi düzeldi ? Ben hala cydia impactor ile yüklediğimdd uygulama açılmıyor + reprovision da imzaladığımda birdaha açıl az hale geliyor extender da aynı durumda ? Zaten tweakbox gibi işe ysramayan sitelerden unc0ver indirip duruyorum şu sıralar , düzelen bumuydu zTen bunu yapıyorum :)
Dostum 3utools programı ile yükledim ben başarılı bir şekilde kullanıyorum şuan da seninle aynı durumdan muzdariptim tavsiye ederim.

ALCATRAZ

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
silzeden yüklemeyi denediniz mi un0coveri

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Furkan_ata

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Dostum 3utools programı ile yükledim ben başarılı bir şekilde kullanıyorum şuan da seninle aynı durumdan muzdariptim tavsiye ederim.
Evet Bugun Bende tweakbox un imzası bitmiş elimin altındayken pc den yaptım :)

silzeden yüklemeyi denediniz mi un0coveri

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Silze dediğin nedir ?

ALCATRAZ

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
silzee bir site jailbreak uygulamalarını yüklemeye yarıyor silzee.com yazarsanız siteye girebilirsiniz.5E45ACA6-E5C1-45D2-876E-7F43C0411965.png

Tips
Tips
Üst Alt