Neler yeni

Unc0ver 13.5 Re-Jailbreak

anticrazy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Önceklikle merhaba herkese. jailbreakli şekilde kullanırken telefonu bianda hiçbir uygulamayı açmaz oldu uygulamaya girdiğimde atmaya başladı. Resrping yaptım. telefon açıldığında hiçbir cydia aktif değil sanki jailbreak yapılmamış şekilde başladı. Ardından kendiliğinden telefon yeniden başlattı tekrardan unc0ver ile jailbreak yapmaya çalıştığımda 30/31 olup jailbreak yapılmış olarak yeniden başlatıyor fakat telefon açılmadan safe mod olan batarya tarih sinyal'in EXİT modunda başlıyor restart attığımda ekranda dönmeye başlayıp belli bir sure sonra Appple logosu ile yeniden başlatıyor ve saf ios'a dönüyor bu işlemleri her yaptığımda aynı sonuca ulaşıyorum. Çözümü bilen yardımcı olabilecek varmı ?

YagciOnur2003

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad
Durum kısaca şu. Yüksek ihtimalle cihazına uyumlu olmayan bir tweak kurdun. Cihazın safe modddayken cydia ya gir. Ordan problemli olma ihtimali olan tweak i kaldır. Animasyon ile ilgili bir tweak olabilir kaldırman gereken tweak

anticrazy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Durum kısaca şu. Yüksek ihtimalle cihazına uyumlu olmayan bir tweak kurdun. Cihazın safe modddayken cydia ya gir. Ordan problemli olma ihtimali olan tweak i kaldır. Animasyon ile ilgili bir tweak olabilir kaldırman gereken tweak
Dediğiniz yönetimi safe mode Cydia açıp son yüklenen tweak leri silmeye çalıştım fakat df ile başlayan tam hatirmadigim hata verdi springboard yeniden başlatınca sorunum çözüldü. Tekrar cydia girip tweakleri sildim sorunsuz kullanıyorum teşekkür ederim

YagciOnur2003

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad
Dediğiniz yönetimi safe mode Cydia açıp son yüklenen tweak leri silmeye çalıştım fakat df ile başlayan tam hatirmadigim hata verdi springboard yeniden başlatınca sorunum çözüldü. Tekrar cydia girip tweakleri sildim sorunsuz kullanıyorum teşekkür ederim
Dediğim işe yaradı yani değil mi?

Tips
Tips
Üst Alt