Neler yeni

Çözüldü unc0ver 11.4 unsupported

C

clkgkmn

Guest
hayırlı geceler olsun deneme-yanılma amaçlı tweak sonrası başlıkta belirttiğim sorunu yaşadım cihazı kapatıp açtım sıkıntı yok ama jailbreak olmuyor unc0ver unsupported hatası veriyor unc0ver içinden restore-tweak vs yaptım ama banamısın demedi hep aynı hatayı veriyor impactor üzerinden yapılması gereken kendimce herşeyi yaptım ama soru devam ediyor çözüm varmıdır

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
ios kaç ve uncover hangisi sürümü kullanıyorsun ?

C

clkgkmn

Guest
başlıkta belirttim kardeşim 11.4
son sürüm ama hepsini denedim hata aynı

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Sana tavsiye en başarlı sürümler benim denedim 11.3.1 üzerinde denedim beta 28 ve beta 43 ben %99 başarılı olumlu sonuç alıyorum.

C

clkgkmn

Guest
@omeraksoy
tweakbox üzerinden son sürüm yükledim unc0ver üzerinden ayarlar kısmından load tweaks kısmını deaktif ederek jb yaptım uyumsuz tweak kaldırdım sorun ortadan kalktı uyumsuz tweak yükleyenler bu şekilde sıkıntıdan kurtulabilirler ( tethered jb olsa jb gitmişti untethered çözüm yolu çok )
Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
@omeraksoy
tweakbox üzerinden son sürüm yükledim unc0ver üzerinden ayarlar kısmından load tweaks kısmını deaktif ederek jb yaptım uyumsuz tweak kaldırdım sorun ortadan kalktı uyumsuz tweak yükleyenler bu şekilde sıkıntıdan kurtulabilirler ( tethered jb olsa jb gitmişti untethered çözüm yolu çok )
Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:
Tweakbox kullanımını önermiyoruz!!! İgnition kullanmanızı tavsiye ederim yada en sağlıklısı cydia impactor düzeldiğinde impactor ile yükleyiniz.

C

clkgkmn

Guest
@osY
ignition üzerinden yüklediğim unc0ver hata vermişti ama tweakbox üzerinden yüklediğimde çalıştı sonuç olarak işimi gördü şuan ikiside yüklü değil :) kendi id kullanıyorum

R0S

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Unc0ver unsupported veriyor 12.4 sürüm İPhone 7 yardım pls.

R0S

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
anlıyorum teşekkürler 12.4 sürüm nezaman gelebilir JB
Mesaj düzenlendi:

12.4 den sürüm düşüremezsiniz.
Chimera 12.4 desteğini veriyormu jailbreak

Son düzenleme:

YusufOrun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben de şu an 12.3.1 6s ile unc0verdan unsupported alıyorum yardımcı olabilecek bir yiğit var mıdır?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ben de şu an 12.3.1 6s ile unc0verdan unsupported alıyorum yardımcı olabilecek bir yiğit var mıdır?
Jailbreak 12.4 sürümüne yayınlandı
Cihaz sürümünüzü 12.4 sürmüne güncelleyin ve jb yapın.
Linkden cihazınıza ait 12.4 sürümünü indirebilirsin.

scheria

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhaba, cydia impactor'u bilgisayarımı indirerek oradan 3.6.3 sürümüyle unc0ver'i telefonuma yükledim aygıtın güvenlediğini de onayladım, uygulamayı açtığımda UNSUPPORTED yazıyor yardımcı olur musunuz? yanlış bir işlem mi yaptım? yardımcı olabilir misiniz acaba?
Mesaj düzenlendi:

Jailbreak 12.4 sürümüne yayınlandı
Cihaz sürümünüzü 12.4 sürmüne güncelleyin ve jb yapın.
Linkden cihazınıza ait 12.4 sürümünü indirebilirsin.
merhaba, cydia impactor'u bilgisayarımı indirerek oradan 3.6.3 sürümüyle unc0ver'i telefonuma yükledim aygıtın güvenlediğini de onayladım, uygulamayı açtığımda UNSUPPORTED yazıyor yardımcı olur musunuz? yanlış bir işlem mi yaptım? yardımcı olabilir misiniz acaba?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Mesaj düzenlendi:

Cihaz modeli ve sürümün nedir.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İphone 6S hocam

Mesaj düzenlendi:

3.6.0 i indirdim yine aynı hatayı verdi. Ben bir işlemi yanlış mı yaptım aacaba? Özelden yardımcı olursanız çok mutmain olurum.
Cihaz sürümün nedir.

scheria

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
tamamdır, çok teşekkür ederim ilginiz için.
Bulunduğun sürüme henüz jb yayınlanmadı.
Sürümünde kal ve yayınlanacak olan jb bekle.
Mesaj düzenlendi:

Bulunduğun sürüme henüz jb yayınlanmadı.
Sürümünde kal ve yayınlanacak olan jb bekle.
sormayı unuttum, acaba sürüm düşebilir miyim? mesela 12.4 sürümüne inme imkanım var mı?
Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

sormayı unuttum, acaba sürüm düşebilir miyim? mesela 12.4 sürümüne inme imkanım var mı?
ya da daha düşük bir sürümüne 12.0 ya da 12.2 ye

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

ya da daha düşük bir sürümüne 12.0 ya da 12.2 ye
Sürüm düşüremezsin. Sürüm düşürebilmek için bulunduğun sürüme jb yapılmış olması, shsh kayıtları ve nonce ayarlaman gerekli.

scheria

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sürüm düşüremezsin. Sürüm düşürebilmek için bulunduğun sürüme jb yapılmış olması, shsh kayıtları ve nonce ayarlaman gerekli.
tamamdır, tekrardan teşekkürler :) son olarak, 12.4.1 sürümü için jb çıkıp çıkmadığını nasıl öğrenebilirim

Tips
Tips
Üst Alt