Neler yeni

Ücretsiz satın alınmış oyunlar ve uygulamalar

byxcnl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Öncelikle discord sunucusuna katılın. ardından kimlikler bölümüne tıklayın. Kilidi açılmış bir elma kimliği varsa, orada göreceksiniz. Kimlikler kilitliyse beklemeniz gerekir. Gün içinde yine yeni bir apple kimliği paylaşıyorlar. Ve ayarlar bölümünde hesaba giriş yapmayın. Sadece appstore üzerinden giriş yapın, istediğiniz oyunları indirin ve çıkış yapın.
DEDİĞİM GİBİ SAKIN AYARLAR ÜZERİNDEN (İCLOUD) GİRİŞ YAPMAYIN. APPSTORE TIKLAYIN HESAP BÖLÜMÜNDEN GİRİŞ YAPIN
aksi takdirde hesap kilitlendiğinde çıkış yapamazsınız.
Discord:
Sunucu ingilizce konuşuyor sizde ingilizce konuşun sorunuz olursa

Son düzenleme:

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
tehlikeli appleid olarak girilirse hesap kilitlenirse cihaz sıfırlanamaz bile sorun oluşur.

byxcnl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
tehlikeli appleid olarak girilirse hesap kilitlenirse cihaz sıfırlanamaz bile sorun oluşur.
Evet. O yüzden sadece appstore üzerinden giriş yapmaları lazım ayarlar/icloud üzerinden giriş yapılırsa hesap kilitlendiğinde sorun olucaktır.
Tekrar tekrar söylüyorum sakın ayarlar kısmından giriş yapmayın appstore üzerinden giriş yapın arkadaşlar.

Dogancan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Reis Discord linki bende açılmıyor sana ulaşa biliceğim bi yer varmı

typersin25

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Kardeş appstoreden kendi hesabımızdan çıkış yapıp adamların verdiği id ile mi giriş yapacaz

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Öncelikle discord sunucusuna katılın. ardından kimlikler bölümüne tıklayın. Kilidi açılmış bir elma kimliği varsa, orada göreceksiniz. Kimlikler kilitliyse beklemeniz gerekir. Gün içinde yine yeni bir apple kimliği paylaşıyorlar. Ve ayarlar bölümünde hesaba giriş yapmayın. Sadece appstore üzerinden giriş yapın, istediğiniz oyunları indirin ve çıkış yapın.
DEDİĞİM GİBİ SAKIN AYARLAR ÜZERİNDEN (İCLOUD) GİRİŞ YAPMAYIN. APPSTORE TIKLAYIN HESAP BÖLÜMÜNDEN GİRİŞ YAPIN
aksi takdirde hesap kilitlendiğinde çıkış yapamazsınız.
Discord:
Sunucu ingilizce konuşuyor sizde ingilizce konuşun sorunuz olursa
Kimlikler bölümünü bulamıyorum

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

byxcnl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Reis Discord linki bende açılmıyor sana ulaşa biliceğim bi yer varmı
Linki yeniledim
Mesaj düzenlendi:

Kimlikler bölümünü bulamıyorum

Turkish chatta kurucu ile iletişime geçin
Mesaj düzenlendi:

Kardeş appstoreden kendi hesabımızdan çıkış yapıp adamların verdiği id ile mi giriş yapacaz
Aynen öyle işin bitinceye çıkış yapıp kendi hesabınla tekrar girebilirsin

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Evet. O yüzden sadece appstore üzerinden giriş yapmaları lazım ayarlar/icloud üzerinden giriş yapılırsa hesap kilitlendiğinde sorun olucaktır.
Tekrar tekrar söylüyorum sakın ayarlar kısmından giriş yapmayın appstore üzerinden giriş yapın arkadaşlar.
Kral Daha Açıklayıcı Anlatsan Nerden Nasıl Yapacağımızı Ben Bir Türlü Yapamıyom Video Anlatım Ysparmısın Herkes Anlar En Azından

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hesaplar hemen kitleniyo boş ve zaman kaybı arkadaşlar bütün gün bekledim hiç bir hesaba giremedim yapılacak iş değil paylaşan arkadaş hesapları burdan paylaşsın görelim

Tips
Tips
Üst Alt