Neler yeni

Uber'i denemek isteyenlere fırsat! UberXL ilk yolculuk 30 Liraya kadar 1 TL.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Genel olarak boş zamanlarımda fırsatları takip ediyorum. Bugün FırsatBuFırsat'tan mail geldi, sizinle paylaşmak istiyorum.
Sadece yeni kullanıcıların İstanbul, Bodrum veya Çeşme'deki ilk uberXL yolculukları için geçerlidir. Kodu daha önce yolculuk yapmış olduğunuz hesaba girmeye çalışırsanız, büyük ihtimal geçersiz diyecektir.

Promosyon kodunu sonra, FırsatBuFırsat hesabınızda görüntüleyebilirsiniz.
Kodu kullanmak için; Uber uygulamasını indirdikten sonra, ilk UberXL yolculuğunuzda kodunuzu sol üst kısımda açılan "Ödeme" sekmesi üzerinden "Promosyonlar" kısmından ekleyebilirsiniz. Sonrasında yapmanız gereken tek şey ise varış noktanızı belirlemek ve kapasitesi 8 kişi olan konforlu araçların tadını çıkarmak olacak. (Alıntı)

Satın alınan promosyon kodu 30 TL indirim sağlar. 30 TL ve altı yolculuklar ücretsiz sayılacaktır.

Uber'i ihtiyacım oldukça kullanıyorum. Araca bindiğimde Hoşgeldiniz diyerek karşılanmak, adımla hitap edilmesi bana göre küçük fakat önemli detaylar. Sayın Cumhurbaşkanımız, Uber'e vurmasına rağmen, Uber hala devam etmektedir. Araştırmalarıma göre Uber Taşımacılığı yaptığı tespit edilen araçların Yolcu Taşıma belgesi iptal ediliyormuş. Bu tip hizmetlerden olan Scotty'i de kullanıyorum. Şu ana kadar Sarı Taksi'de gördüğüm muameleyi görmedim çok şükür.

Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Haziran 2018

Kampanya Linki:

Son düzenleme:

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Scotty de polis çevirmesine yakalanan oldumu?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Scotty de polis çevirmesine yakalanan oldumu?
3 kere bindim. Hiç polis çevirmesine takılmadım. Kredi kartı (veya Sanal Kart) ekleyince ilk 3 yolculukta 10'ar Lira indirim yapıyor bilginize.

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
3 kere bindim. Hiç polis çevirmesine takılmadım. Kredi kartı (veya Sanal Kart) ekleyince ilk 3 yolculukta 10'ar Lira indirim yapıyor bilginize.
Şu ana kadar toplasam 100 lira indirim kullanmışımdır 😂 Bayağı kullandım kullanışlı bir hizmet.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Şu ana kadar toplasam 100 lira indirim kullanmışımdır 😂 Bayağı kullandım kullanışlı bir hizmet.
Arkadaşını davet et sisteminden mi kullandın bu kadar? Adamlar ne kazanıyor da ne ödüyor sürücülere anlamış değilim.

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşını davet et sisteminden mi kullandın bu kadar? Adamlar ne kazanıyor da ne ödüyor sürücülere anlamış değilim.
Bütün okula yaydım uygulamayı 😂 Ara sıra 20 tl bedava geliyor. İlk indirmede 20 tl geliyordu eskiden, başka telefonlardan hesap kurdum. Kullancak indirim kalmadı 😅

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İndirim ve kampanyalarda sürücüler alması gerektiği ücretin tamamını alıyor.Reklam tanıtım vb. indirimleri uber karşılıyor

Tips
Tips
Üst Alt