Neler yeni

Tweak'leriniz Ayarlarda Görünmüyorsa

WfCooper

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Semirestore un ios11 için güncel hali yok galiba su an. Var mi Başka çözümü bu sorunun ?

puspus

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bende aynı sorunu yaşıyorum. her şey yüklü ama hiç bir tweak çalışmıyor. ayarlarda görünmüyor. 4 gündür çözemedim.
Mesaj düzenlendi:

@rramazannd 4 gündür aynı problemi yaşıyorum ve çözemedim.yardımcı olur musun.

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6S
bende aynı sorunu yaşıyorum. her şey yüklü ama hiç bir tweak çalışmıyor. ayarlarda görünmüyor. 4 gündür çözemedim.
Mesaj düzenlendi:

@rramazannd 4 gündür aynı problemi yaşıyorum ve çözemedim.yardımcı olur musun.
Cihazda Jailbreak aktif mi kontrol edebilir misiniz?

ugur010

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ios 11.2.2 semi restore yok başka nasıl bir yol izleye biliriz.
Mesaj düzenlendi:

@ramazandemiral bizede yardımcı olurmusunuz bu konuda ?

Son düzenleme:

hknkzn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Arkadaşlar birde rarli temalar paylasiliyor twitterdan, bunlar nasil yükleniyor?

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
ios 11.2.2 semi restore yok başka nasıl bir yol izleye biliriz.
Mesaj düzenlendi:

@ramazandemiral bizede yardımcı olurmusunuz bu konuda ?
cydia den Substrate Compatibility layer ve PreferenceLoader sil telefonu hard reset at sonra bu ikisini yükle uyumlu bir tweak yükle birde öyle de ben öyle haletmiştim

ByMeTe

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
SemiRestore-11 Lite yaptım fabrika ayarlarına döndüm Electra jb yaptım substrate compatibility layer repo içi boş esas sorunun tweaklar ayarlardan görünmüyor bootstrapt/Library/SBInject dosyası bulamıyorum sanırım o da yok yardım için şimdiden tşkler.

Ekli dosyalar

ByMeTe

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yardımcı olacak biri var mı forumda tşkler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
SemiRestore-11 Lite yaptım fabrika ayarlarına döndüm Electra jb yaptım substrate compatibility layer repo içi boş esas sorunun tweaklar ayarlardan görünmüyor bootstrapt/Library/SBInject dosyası bulamıyorum sanırım o da yok yardım için şimdiden tşkler.
Hocam zaten herkes te o repo içi boş bendede boş senin sorunun onla alakalı değil Şu verdğim repo eklermisin

cydia den Substrate Compatibility layer ve PreferenceLoader sil telefonu hard reset at sonra bu ikisini yeniden yükle

ByMeTe

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam zaten herkes te o repo içi boş bendede boş senin sorunun onla alakalı değil Şu verdğim repo eklermisin

cydia den Substrate Compatibility layer ve PreferenceLoader sil telefonu hard reset at sonra bu ikisini yeniden yükle
Onu denedim daha önce şimdi yine denedim sonuç aynı hocam ayarlardan tweakler gözükmüyor sorunum bu ilgin için tşkler

ilyasemin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
cevap icin teşekkürler.
telefonumda donma olup restart atiyordu.
rollectra ile sifirladim. sonrasinda electranin ilk sürümü yüklemişim, tekrar sıfırlayıp 1.02 sürüme gecince düzeldi.

simdi ise sarj tuketimi cok fazla eskiden kullandigimdan daha az tweak olmasina ragmen. cocoatop yukledim ama hangi program cok pil harciyor anlamiyorum.

pil konusunda yardimci olabilecek var mi?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
cevap icin teşekkürler.
telefonumda donma olup restart atiyordu.
rollectra ile sifirladim. sonrasinda electranin ilk sürümü yüklemişim, tekrar sıfırlayıp 1.02 sürüme gecince düzeldi.

simdi ise sarj tuketimi cok fazla eskiden kullandigimdan daha az tweak olmasina ragmen. cocoatop yukledim ama hangi program cok pil harciyor anlamiyorum.

pil konusunda yardimci olabilecek var mi?
Yüzde olarak ne kadar tüketiyor

ilyasemin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yüzde olarak ne kadar tüketiyor
Yuzde olarak bisey diyemem ama cok cabuk eriyor batarya. Hissedilir sekilde. Cunku daha oncede ayni sekil kullaniyordum. Atiyorum youtube veya insta dan bisey izlerken 15dk da yuzde 7-8 düşüyor

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Yuzde olarak bisey diyemem ama cok cabuk eriyor batarya. Hissedilir sekilde. Cunku daha oncede ayni sekil kullaniyordum. Atiyorum youtube veya insta dan bisey izlerken 15dk da yuzde 7-8 düşüyor
Birde Electranın son sürümünü deneyin etki edecek mi?

ilyasemin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
en son rollectra ile sifirlayip, electra 1131 MPTCP 1.0.2 kurdum.
Son sürüm hangisi oluyor? bide bu 1 yillik sertifika diye kurmustum. Igniition sayfasindan internet üzeri kurdum..

bir üst sürüm varsa, tekrar sifirlayip mi kurmam gerekiyor?

tes
Birde Electranın son sürümünü deneyin etki edecek mi?

ilyasemin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
en son rollectra ile sifirlayip, electra 1131 MPTCP 1.0.2 kurdum.
Son sürüm hangisi oluyor? bide bu 1 yillik sertifika diye kurmustum. Igniition sayfasindan internet üzeri kurdum..

bir üst sürüm varsa, tekrar sifirlayip mi kurmam gerekiyor?

tes
Henüz cevap gelmedi kusura bakmayin kasiyorsam.

Buarada herkese hayirli bayramlar

uamuzzi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Bende az daha batarya patlayacaktı. Önce çok şarj yemeye başladı. Sonra yüzde 95lerde kapanmaya başladı. Sonra sabah bi kalktım telefon bataryası şişmiş ekranı kaldırmış. O korkuyla batarya değişip 11.4.1 e geçtim

ilyasemin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sükür bende öyle bi durum yok! Yusuf.ozgul ün bahsettigi son sürüm hangisi bilginiz var mi? Coolstarin sitesinde mptcp olaral en son 1.0.2 var.
1yillik sertifikasi olan daha yuksek sürüm mevcut mu?

uamuzzi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Ne yazıık ki bilgim yok

Tips
Tips
Üst Alt