Neler yeni

Tweaklerin Ram Kullanımı

illegalgun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ram kullanımını görmek istiyorum bunun için tweak var mı? Telefon çok ısınmaya başladı. Sorun olan tweaki kaldırmak istiyorum. Isınmadan dolayı flaş çalışmıyor respering atınca düzeliyor.

Cihaz
ip6
Sürüm
11.1

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
CocoaTop var ama tweaklerin RAM yediğini göstermiyor. Belki de gösteriyordur da detaylıca incelemek lazım, ben bilmiyorum detayını.

13221

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Ram kullanımını görmek istiyorum bunun için tweak var mı? Telefon çok ısınmaya başladı. Sorun olan tweaki kaldırmak istiyorum. Isınmadan dolayı flaş çalışmıyor respering atınca düzeliyor.
Tweak ve repoların sakat... ısınma demek, çakışan Tweak demektir...

illegalgun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tweak ve repoların sakat... ısınma demek, çakışan Tweak demektir...
HomeGesture kullanıyorum onun çok etkisi olduğunu düşünüyorum ama kaldırınca tweak tam temizlenmiyor iCleaner da kullandım yine aynı

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
HomeGesture kullanıyorum onun çok etkisi olduğunu düşünüyorum ama kaldırınca tweak tam temizlenmiyor iCleaner da kullandım yine aynı
HomeGesture iPhone 6 da kasma yapar..

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Tweakler ram tüketmez zaten hocam tweaklerin üzerinde çalıştığı servisler ram tüketir. Misal arayüz tweaklerinin tamamı springboardd ve backboard servisleri üzerinde çalışır eğer bir sorun varsa da bu servislerin cocoatop üzerinden fazlaca kaynak tükettiğini görebilirsin.

Tips
Tips
Üst Alt