Neler yeni

Tweakler Çalışmıyor

Vcd789

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba,

Uzun zamandır online (internet üzeri) unc0ver kurulumu yaparak jailbreak yapıyorum. 2 gün önce telefonumun şarjı bittiği için doğal olarak jailbreak düştü. şarj dolumundan sonra tekrar jailbreak yaptım 5.3.1 sürümünden ancak tweakler çalışmıyor. Cydia,Filza v.b uygulamalar hepsi sorunsuz çalışıyor güncellemeler yapılıyor ancak tweakler bir türlü çalışmıyor. Ayarlarda tweakler de gözükmüyor. ne yapmam gerekli?

Teşekkürler

Cihaz
iPhone 7
Sürüm
11.2.6

mlh61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
su an aynı durumdayım 5s io sürümü 11.2.1

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
iCleaner yükleyip cihazı bi temizletin bakalım.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
bu yüzden ordan burdan ipa yüklemeyin diyoruz. çözüm bizde.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
hocam crackli repolar tweakler senin o telefon tabiki çalışmaz. bi sıfırlama ve sonrasında temiz bir telefona temiz bir kurulum yapın. mamak çöplüğüne dönmüş o telefon..!

mlh61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
hocam crackli repolar tweakler senin o telefon tabiki çalışmaz. bi sıfırlama ve sonrasında temiz bir telefona temiz bir kurulum yapın. mamak çöplüğüne dönmüş o telefon..!
haha valla ne yapayım 1-1.5 yıl önce ilk yaptım ondan beri böyle zaten 6-7 aydır da jbsiz duruyordu.
Aslında daha önce de böyle bir şey olmustu fakat cydia gerekli güncellemerlin hepsini yaptıgımda düzelmisti simdi düzelmedi ona anlam veremiyorum yani.
Bir de bunu sıfırlayınca yine iOS sürümü ne olacak 11.2.1 değişir mi?
Amacım sıfırlama yapmadan bu sorunu çözmek çünkü tweak kurabiliyorum silebiliyorum sadece çalışmıyor acaba bir şey mi engelliyor onu

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
aynı sürümde kalmanın yöntemlerini forumda aratabilirsiniz. (succession)
Eğer kararsız kalırsanız restore rootfs kısmından tweak ve ayarlarını silerek de deneyebilirsiniz.

mlh61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
aynı sürümde kalmanın yöntemlerini forumda aratabilirsiniz. (succession)
Eğer kararsız kalırsanız restore rootfs kısmından tweak ve ayarlarını silerek de deneyebilirsiniz.
En iyisi restore rootfs deneyeyim bakalım ne olacak.
Onu yapınca bütün tweaklar sıfırlanıyor demi sonrasında tekrar JB yapmama gerek var mı peki?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
jailbreak yapıp yapmamak size kalmış ona birşey diyemem. succession daha iyi sıfırlama aracı onu söyleyim.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
restore rootfs ve reinstall cydia secin yapın

mlh61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
restore rootfs ve reinstall cydia secin yapın
Yaptım hocam ama 27/31 de kalıyor onda da hata verdi sanırım kaldım sıkıntıya bir JB yapıyorum sırf carplay için yapıyorum şunu yoksa hiç uğraşmam.
Dediğin gibi seçtim 2 seçeneği ama değişiklik olmuyor böyle hata veriyor normalde olması lazım OK basınca restart da atmıyor ana menüye dönüyor öyle duruyor cydia falan da gelmiyor. Sorun ne acaba

Ekli dosyalar

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
uncover ipayı nerden ve nasıl yüklüyorsunuz? abuk subuk siteler ise yüklediğinzi onlar da bozuk olabiliyor. pc den yükleyin.

Tips
Tips
Üst Alt