Neler yeni

Tweak yüklerken yüleniyorda kalıyor

ozaykoymali123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar merhaba jailbreak yaptım 2 gün falan sorunsuz kullandım daha sonra appcake yükledim ondan sonra telefon bozuldu. Cydia’dan tweak yüklerken yükleniyor yazısında kalıyor ve reset atmam gerekiyor anca öyle düzeliyordu biraz öyle uğraştım olmadı en sonunda jailbreak de olmamaya başladı enable jailbreak yazısını tıklıyorum 2/3 den sonra telefon kapanıyor tekrar açılıyor Restart SpringBoard ekranı geliyor üzgün surat var. Telefondan normal uygulama falanda silemiyorum bide öyle problemlerde oldu ayarlardan saklama alanı bölümüde açılmıyor. Yardımlarınızı bekliyorum lütfen
Mesaj düzenlendi:

Ekli dosyalar

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6S
Cydia’ya girip son yüklediğiniz sorunlu tweak’leri silmeye çalışın. Bir ya da birkaç tweak sizi Safe Mode’a atıyor. Tweak’leri kaldırarak sorunu halledebilirsiniz.

ozaykoymali123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cydia’ya girip son yüklediğiniz sorunlu tweak’leri silmeye çalışın. Bir ya da birkaç tweak sizi Safe Mode’a atıyor. Tweak’leri kaldırarak sorunu halledebilirsiniz.
Malesef şuan jailbreak de yapamıyorum cydia da giremiyorum başka bi yolu varmı acaba

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merhaba jailbreak yaptım 2 gün falan sorunsuz kullandım daha sonra appcake yükledim ondan sonra telefon bozuldu. Cydia’dan tweak yüklerken yükleniyor yazısında kalıyor ve reset atmam gerekiyor anca öyle düzeliyordu biraz öyle uğraştım olmadı en sonunda jailbreak de olmamaya başladı enable jailbreak yazısını tıklıyorum 2/3 den sonra telefon kapanıyor tekrar açılıyor Restart SpringBoard ekranı geliyor üzgün surat var. Telefondan normal uygulama falanda silemiyorum bide öyle problemlerde oldu ayarlardan saklama alanı bölümüde açılmıyor. Yardımlarınızı bekliyorum lütfen
Mesaj düzenlendi:
kardeş bu ekran geldiginde restart springboard ta basma home tuşuna bas sonra cydia ya gir ve yükledigin son tweakleri sil...

akova61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
dostum üzülerek söylüyorum ki aynı sorunlar bendede vardı en son semi restore yüklemeye çalışırken yükleniyorda kaldı, reset attım elmada kaldı.gerisi malum

Tips
Tips
Üst Alt