Neler yeni

Tweak yapımı hakkında

Hebbe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Öncelikle hayırlı ramazanlar
Uzun uğraşlar sonucu hazır Live wallpaper’i
Kilit ekranında büyümeden orijinal bir şekilde baskı hassasiyetine uygun hareket ettirmeyi başardım ama bunu tweak haline getirip ölümsüzleştirmek istiyorum bana yardım edebilecek biri lazım
Yani uzatmadan şöyle izah edeyim normalde live fotoğraf çekip duvar kağıdı yaptığınızda sadece dokunma hassasiyeti olur ama benim yaptığım duvar kağıdı ne kadar bastırırsanız o kadar hareket ediyor buda FPS kaybını önlüyor ve daha güzel bir görünüm sağlıyor

EKRAN KAYDINI UPLOAD EDEMEDİĞİM İÇİN TWİTTERA ATIP ORADAN KALİTESİ DÜŞÜK OLARAK İNDİRDİM ONU KOYACAĞIM SİTEYE
Edit: ekteki video açılmıyor bende Twitter linki koyuyorum;
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.1.1b3

Ekli dosyalar

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yardımcı olmayacak ama Çok hoş olmuş.. eline sağlık. Videoda kullandığın duvar kağıdı harika. Umarim tweaki çıkarabilirsin

Hebbe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yardımcı olmayacak ama Çok hoş olmuş.. eline sağlık. Videoda kullandığın duvar kağıdı harika. Umarim tweaki çıkarabilirsin
Teşekkür ederim gözüme hoş gelen bir çok duvar kağıdını yapmaya çalışacağım tweake dökebilirsem eğer

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Oo atauni li arkadaşım :)) bende atauni deyim kullandığın live fotoğraf çok güzel nerden bulabilirim veya atabilirmisin bana bi de bu bahsettiğin olayı nasıl yaptın :) Twitterda yorum yapıyorum video altına :)

Hebbe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Oo atauni li arkadaşım :)) bende atauni deyim kullandığın live fotoğraf çok güzel nerden bulabilirim veya atabilirmisin bana bi de bu bahsettiğin olayı nasıl yaptın :) Twitterda yorum yapıyorum video altına :)
Dostum cihazında jail varsa yardımcı olabilirim :)

Turgay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Umarım başarırsın kardeşim yaptığında haberdar etmeyi unutma bizi

Hebbe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Jailbreak var dostum cihazda :)
Tamam Twitter’dan seri yanıt verirsen adım adım anlatayım
Mesaj düzenlendi:

Gün içinde veya yarına deb dosyasını paylaşacağım

Son düzenleme:

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Tamam Twitter’dan seri yanıt verirsen adım adım anlatayım
Mesaj düzenlendi:

Gün içinde veya yarına deb dosyasını paylaşacağım
Deb paketlemeyi yapabilirsen memnuniyetle site repomuzda yayınlayabiliriz. İznin olursa tabi :)

Hebbe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Deb paketlemeyi yapabilirsen memnuniyetle site repomuzda yayınlayabiliriz. İznin olursa tabi :)
Estağfirullah Abdulkadir Keleş arkadaşımız el attı sağolsun paketleme konusuna banada öğretecek yeni wallpaperlar gelicek umarım :) yayınlayabiliriz

Moderatör tarafından düzenlendi:
Tips
Tips
Üst Alt