Neler yeni

Tweak silme

kazanova7488

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selam
Cydia dan bir tweak indirdim cihaz kapanıp acıldı haliyle jb gitti usb ile tekrar jb yapıyorum cihaz jb olunca açılamıyor elma logo da bekleyip kapanıp acılıyor ve jb yine gidiyor. Yani bir türlü cydia ya giremiyorum giremediğim için son yüklediğimi silemiyorum. Pc ile son yüklediğim tweak’i silmemi saglayacak bir program var mı? İtols falan baktım bir şey bulamadım
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Cihaz
İphone x
Sürüm
13.4.1

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Safe mode seçeneğini açarak jailbreak yapın.

kazanova7488

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Safe mode seçeneğini açarak jailbreak yapın.
Çihaz zaten jb oluyor jb olduktan sonra açılmıyor 5 dakka kadar elma logo da kalıp kapanıyor kapanınça dogal olarak yaptıgım jb gidiyor ve o hatalı tweak’ı silemiyorum

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hocam checkrain jailbreak kullanmıyor musun?

kazanova7488

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
tamam işte cihazı safemode seçeneginde jb yapın.sonra cydia ya girip son yüklediginiz tweaki silin.sonra normal jb yapın.
Bunu nasıl yapacagımı kısaca tarif edermisiniz? Safe mod jb hiç yapmadım

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bunu nasıl yapacagımı kısaca tarif edermisiniz? Safe mod jb hiç yapmadım
jb yi windowsla mı mac ile mi yapıyorsunuz .gerçi fark etmez.checkra1n menüsünde options secenegi var.ordan safemode olanı işaretleyip.sonra jb yapın.telefon normal açılacak.cydiya ya girip tweaki silin.sonra tekrar options bölümünden tekrar safemode u devre dışı bırakıp normal jb yapın.bu kadar.

kazanova7488

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
jb yi windowsla mı mac ile mi yapıyorsunuz .gerçi fark etmez.checkra1n menüsünde options secenegi var.ordan safemode olanı işaretleyip.sonra jb yapın.telefon normal açılacak.cydiya ya girip tweaki silin.sonra tekrar options bölümünden tekrar safemode u devre dışı bırakıp normal jb yapın.bu kadar.
Teşekkür ederim tarif ettiginiz gibi yaptım düzeldi. Jb yi kaybetmek istemiyorum sadece carbring programı için

necip0002

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben yapmama rağmen açılmıyor ben ne yapacağım

Tips
Tips
Üst Alt