Neler yeni

Tweak ne işe yarıyor

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ya arkadaşlar bu tweak birşekilde kurulmuş ama repo hangisi belli değil.bu tweak ne işe yarıyor.kaldırsam bir sorunludur m.sistemle alakalı bir tweak midir acaba...?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ya arkadaşlar bu tweak birşekilde kurulmuş ama repo hangisi belli değil.bu tweak ne işe yarıyor.kaldırsam bir sorunludur m.sistemle alakalı bir tweak midir acaba...?

Bak gönderdiğin resimde dosya sistemi içeriği var ona tıkla neyle nelerle bağlantılı olduğunu gör

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bak gönderdiğin resimde dosya sistemi içeriği var ona tıkla neyle nelerle bağlantılı olduğunu gör

Yani bunlarla alakalı.ama bu kadar derinlemesine bilgim olmadığı için ne işe yaradığını anlamıyorum tabi....silsem bir sorun olurmu...?

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Açıklamada mDNSResponder'ın /etc/hosts/ dizinini dikkate almasından bahsediyor.Büyük ihtimalle hosts üzerinde değişiklik yapan bir şey kurmuşsun reklamları engelleme amaçlı.

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Varsayılan olarak geliyor silmeyin. Mobilesubstrate ile bağlantılı gözüküyor. Ne gibi bir sorun yaratıyor cihazda.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz

Bu Tweak yeni ipa ile geldi , dursun zararı Yok
Detaylar: poomSmart’ın bazı tweakleri için bir bağlantı dosyası diyebiliriz...

JailbreakTR

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Varsayılan olarak geliyor silmeyin. Mobilesubstrate ile bağlantılı gözüküyor. Ne gibi bir sorun yaratıyor cihazda.
valla bir sorun yok gibi su an ama .hanı kafama takıldı nedir ne degildir diye.birde ben daha hiç uncover ile bir kerede normalş jb yapamadım.sürekli load tweak sekmesini kapatıp jb yapıp ı cleanerdan tweakleri kapatıp sonra tekrar jb yapıp tekrar ı clenardan tweakleri aktıf yapıp öyle jb yapıyorum.su an uncover da b 39 dayım.ben acaba bununla bir alakası olur mu diye düşündüm o yüzden bir sorayım dedim....
Mesaj düzenlendi:

valla bir sorun yok gibi su an ama .hanı kafama takıldı nedir ne degildir diye.birde ben daha hiç uncover ile bir kerede normalş jb yapamadım.sürekli load tweak sekmesini kapatıp jb yapıp ı cleanerdan tweakleri kapatıp sonra tekrar jb yapıp tekrar ı clenardan tweakleri aktıf yapıp öyle jb yapıyorum.su an uncover da b 39 dayım.ben acaba bununla bir alakası olur mu diye düşündüm o yüzden bir sorayım dedim....

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar bu tweak e güncelleme vermiş geliştirici..ilk güncellemeden sonra cihazı yeniden başlatmanız gerekiyor diyor.sonrasında ise birşey yapmanıza gerek yok demiş...ama ben beşincidir bu tweaki güncelliyorum ve sürekli cihazı yeniden başlatıyor..nedir bu acaba.silsek birşey olur mu acaba....

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar bu tweak e güncelleme vermiş geliştirici..ilk güncellemeden sonra cihazı yeniden başlatmanız gerekiyor diyor.sonrasında ise birşey yapmanıza gerek yok demiş...ama ben beşincidir bu tweaki güncelliyorum ve sürekli cihazı yeniden başlatıyor..nedir bu acaba.silsek birşey olur mu acaba....

Sil tekrar yükle eğer öyle yapıyorsa

Tips
Tips
Üst Alt