Neler yeni

Çözüldü Tweak Nasıl Etkinleştirilir? 3 Günlük Kullanım Süresi Sunuyor.

CankatToprak97

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Do'stlar sadece bilenlerin bilgi aktarımı yapmasını istiyorum. Ben 1 yıl önce iOS 10 jailbreak yaptığım zamanlar bu bahsettiğim olay ''CYDİA ENABLE'' adlı tweak ile halloluyordu. Bazı tweakler Cydia'dan indirildikten sonra ''3 GÜN KULLANIM SÜRESİ'' tanıyor ve daha sonra satın al seçeneği çıkıyor ve aktivasyon kodu tarzı bir durumla karşılıyoruz. ÖRNEK olarak ''TAGE'' adlı tweak'i gösterebilirim. 3 gün kullanım hakkından sonra tweak kendini pasifleştiriyor ve sunduğu özellikleri çalıştırtmıyor. Bu Tweak Aktifleştirme olayını başarabilen var mı? Cydia Enable kuran varsa Repoyu falan söylerse o tweak ile de halledilir. Teşekkürler şimdiden...

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Do'stlar sadece bilenlerin bilgi aktarımı yapmasını istiyorum. Ben 1 yıl önce iOS 10 jailbreak yaptığım zamanlar bu bahsettiğim olay ''CYDİA ENABLE'' adlı tweak ile halloluyordu. Bazı tweakler Cydia'dan indirildikten sonra ''3 GÜN KULLANIM SÜRESİ'' tanıyor ve daha sonra satın al seçeneği çıkıyor ve aktivasyon kodu tarzı bir durumla karşılıyoruz. ÖRNEK olarak ''TAGE'' adlı tweak'i gösterebilirim. 3 gün kullanım hakkından sonra tweak kendini pasifleştiriyor ve sunduğu özellikleri çalıştırtmıyor. Bu Tweak Aktifleştirme olayını başarabilen var mı? Cydia Enable kuran varsa Repoyu falan söylerse o tweak ile de halledilir. Teşekkürler şimdiden...
Sürümünüz nedir şuan ? Ücretli tweakler ayrıca cydown ile de indirebilirsiniz

temden

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
CyDown ile indir.cracktool ile aktif et...Bu sekil de tage tweaki falan kullaniyorum ben...

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
CrackTool 2 yüklendimi ,birinci uygulama cracklemesinden sonra bir daha Cihazdan silinmiyor haberiniz olsun..

CydiaEraser bile takılıyor burda..

tek çare DFÜ modu..

JailbreakTR

CankatToprak97

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sürümünüz nedir şuan ? Ücretli tweakler ayrıca cydown ile de indirebilirsiniz
CyDown olayı farklı hocam, iOS 9.3.5 Phoenix jb kullanıyorum.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

temden

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
CrackTool 2 yüklendimi ,birinci uygulama cracklemesinden sonra bir daha Cihazdan silinmiyor haberiniz olsun..

tek çare DFÜ modu..

JailbreakTR
Su anda kullaniyorum,peki nasil sileyim..Bir oneriniz varsa

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz

tek çare DFÜ modu..

JailbreakTR
Su anda kullaniyorum,peki nasil sileyim..Bir oneriniz varsa
32-Bit olan bir Cihazda kullanıyorsan (İphone 4,4s,5,5c--ipad 1,2,3,4/mini)

DFÜ moduna alıp ve sıfırdan kurulum yapman gerekiyor (son sürümler 9.3.5 ve 10.3.3)

64-Bit bir Cihaz kullanıyorsan kaldırma artık öyle kullan...

JailbreakTR

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Valla bende de vardı crack tool şimdi bu mesajı görünce hemen sildim cihqzımdan ve silindi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

H

Hbasdereli

Guest
@efsane6 burası neresi hocam filzada türkçe yazsana

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
@serif61 senin aklın başına gelmemiş anlaşılan :)
Adam sildim diyor niye aklı başına gelmemiş olsun anlamadım

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Valla hocam birşey cracklmedim sadece yüklemişim öyle kenarda duruyordu ama siz diyince hemen sildim en fazla bir 5000 lik daha oluruz

H

Hbasdereli

Guest

Filzayı diyorsan satın almadım

4 sn pencere için için ihtiyaç duymadım yoksa alırdım tabiki. Cracktool yok bende hocam crackli tweak de sadece kdlte4 pro var

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
@efsane6 burası neresi hocam filzada türkçe yazsana

Filza aç , sağ alttaki tekere tıkla sonra en aşağıya gel. oranın SS'ini gönder

JailbreakTR
Valla bende filza lisansız ifile çıkmıycak daha sanırım ifile lisanslı vardı hesabımda

Tips
Tips
Üst Alt