Neler yeni

Çözüldü Tweak Güncellemeleri

emrebaskoylu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaskar ios11 Electra JB de tweakleri kurduktan sonra, tweaklerin güncel haline nasıl ulaşıyoruz. Normalde cydia üzerinden bildirim alırdık.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Geliştiricisini takip etmeniz lazım. Ya da Redditten.

Biz burada paylaştığımız tweaklerin güncellemeleri geldiği zaman bilgilendirme yapıyoruz. Tweak konularını takip edebilirsiniz.

ctekin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaskar ios11 Electra JB de tweakleri kurduktan sonra, tweaklerin güncel haline nasıl ulaşıyoruz. Normalde cydia üzerinden bildirim alırdık.
yakında alıcaz bildirimleri -_-

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
İnstagram++ güncelleme istiyor
Tekrar Burdaki kodlarla kursam güncellenmis olurmu

filinta

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@yusuf.ozgul hocam touchr güncelleme aldığına dair forumda bi yazı gördüm ama şimdi bulamıyorum o yazıyı, touchr'u hem big bossdan hem hackyouriphone repolarından indirdim ama ayarlardan aktifleştirmek isteyince satın almamı istiyor bişey yapılabilir mi buna

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
@yusuf.ozgul hocam touchr güncelleme aldığına dair forumda bi yazı gördüm ama şimdi bulamıyorum o yazıyı, touchr'u hem big bossdan hem hackyouriphone repolarından indirdim ama ayarlardan aktifleştirmek isteyince satın almamı istiyor bişey yapılabilir mi buna
Hocam touchr betada şuan ama Fingertouch tweakı stabil çalışıyor. Konusu mevcut dilerseniz onu kullanın.

filinta

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam touchr betada şuan ama Fingertouch tweakı stabil çalışıyor. Konusu mevcut dilerseniz onu kullanın.
Hocam fingertouch konusunu okudum ve touchr'dan önce ilk onu indirdim, fingertouch bütün özellikleri çalışıyor ama uygulama değiştirici switcher özelliği çalışmadı bende, sürümüm 10.3.2

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Hocam fingertouch konusunu okudum ve touchr'dan önce ilk onu indirdim, fingertouch bütün özellikleri çalışıyor ama uygulama değiştirici switcher özelliği çalışmadı bende, sürümüm 10.3.2
Eski sürümü kullanmışsındır. Yeni sürümde tüm fonksiyonlar çalışmakta. repo.jailbreaktr.com

filinta

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Hocam cydia'da tweak indirmek için arama yaptığımda bende jailbreaktr reposundan hiçbi tweak çıkmıyor, yenile desemde yine çıkmıyor, repoyu sildim tekrar yükledim ama yine sonuç aynı ve her cydiayı açtığımda böyle bi hata veriyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'

Hocam cydia'da tweak indirmek için arama yaptığımda bende jailbreaktr reposundan hiçbi tweak çıkmıyor, yenile desemde yine çıkmıyor, repoyu sildim tekrar yükledim ama yine sonuç aynı ve her cydiayı açtığımda böyle bi hata veriyor

Repoyu kaldırıp http olarak ekleyin. Siz https olarak eklemişsiniz.

filinta

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@yusuf.ozgul Üstadım kusura bakma boşuna meşgul ettim seni de lüzumsuz yere, gözümden kaçmış benim

Tips
Tips
Üst Alt