Neler yeni

Çözüldü Tweak Güncelleme Sonrası Elmada Kalma

xfactory9025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar sürüm ios 9.3.5 onlinenotfiy'e güncelleme gelmişti yapınca telefon reset attı daha da jailbreak aktif olmuyor. Tam aktif ediyorum reset atıyor elmada kalıyor. Kapatıp açıyorum yine aktif ediyorum yine elmada kalıyor. Cydia'a giremediğim için son tweaki silemiyorum. Nasıl silebilirim son tweaki?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar sürüm ios 9.3.5 onlinenotfiy'e güncelleme gelmişti yapınca telefon reset attı daha da jailbreak aktif olmuyor. Tam aktif ediyorum reset atıyor elmada kalıyor. Kapatıp açıyorum yine aktif ediyorum yine elmada kalıyor. Cydia'a giremediğim için son tweaki silemiyorum. Nasıl silebilirim son tweaki?
Hangi jb aracı vardı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yani bununla ilgili pek bir bilgim yok ama eger uncoverdaki gibi tweakleri iptal edip jb yapma şansınız varsa birde öyle jb yapmayı deneyin

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cydia açılmıyor ki nasıl iptal edicem
Yok sunu demek istiyorum telefonu kapatınca jb iptal oluyor ya tekrar jb yapmak için phoenix e girdiğinizde tweakleri iptal ederek jb yapmanızı sağlayan bir seçenek var mı

xfactory9025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Olmuyor ya da ben beceremiyorum tam jailbreak işlemi başlıyo reset atacağı sırada safe mode işlemini yapıyorum açılıyo telefon sonra cydia yine kapalı
Mesaj düzenlendi:

İfunbox ile silicem ama cydia aktif olmadığı için dosyaları görmüyor.
Mesaj düzenlendi:

5-6 deneme sonunda oldu nihayet eski sürümü kurdum düzeldi. İos 11 de problem çıkarmayan tweak ios 9 da çıkarıyo

Son düzenleme:

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
5-6 deneme sonunda oldu nihayet eski sürümü kurdum düzeldi. İos 11 de problem çıkarmayan tweak ios 9 da çıkarıyo
Asıl sebep bu zaten :)

Eski iOS'a yeni tweak yüklemek, yeni iOS'a eski tweak yüklemekten daha tehlikelidir. Bunu unutma..

xfactory9025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bir önceki versiyonu sorunsuz çalışıyordu yeni güncelleme geldi. Daha önce de birçok kez güncelledim sorun çıkmamıştı ama 3.05 versiyonunda sorun çıktı.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bir önceki versiyonu sorunsuz çalışıyordu yeni güncelleme geldi. Daha önce de birçok kez güncelledim sorun çıkmamıştı ama 3.05 versiyonunda sorun çıktı.
Anladım dostum genelleme yaparak söyledim zaten, ayrıca konu ile alakalı tweak geliştiricisine mail veya twitter üzerinden ulaşırsan destek sağlayacağından eminim.

Muti

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
cihazımda uygulama yükleyemiyor ve silemiyordum jailbreak yenileyeyim dedim şimdi elmada kalıyor yardım edebilir misiniz?

pelins

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad
Aynı şey bende de oldu günlerdir uğraşıyorum düzeltemedim.Cihazım ipad mini 1 sürümüm de 9.3.5 cydiadan tweak yüklemiştim adı appcake büyük ihtimalle ondan dolayı sürekli açılıp kapanıyor elmada kalıyor cydia açılmıyor tweaki silemiyorum aynı şekilde phoenix de açılmıyor phoenixi siliyorum tekrar yüklemek için kapanıyor açılıyor tekrar yüklenmiş oluyor Lütfen yardım edin

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@pelins

Son sürüm yükle (9.3.6) ve tekrar phönix ile JB yap

pelins

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad
ipad mini1 ler en fazla 9.3.5 destekliyor apple güncellemeleri çekti

efsane

Administrator
Cihaz
ipad mini1 ler en fazla 9.3.5 destekliyor apple güncellemeleri çekti
Farketmez 9.3.5 ve 9.3.6 imzası her zaman açık olur... sıfır bir kurulum yapın ve tekrar Jailbreak yap

pelins

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad
Cihazı sıfırlamaktan başka çözüm yok mu bir sürü şeyim var içinde

acalitos

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
merhaba arkadaşlar ipad 2 de altsinger ile phonix5 i cihaza gönderip gerekli izni veriyorum program yükleniyor
ama programa girmeye çalıştıgımda açılıyor ve hemen ardından kapanıyor jb yi yapamadan nedeni ne olabilir yardımcı olabilirmisiniz

efsane

Administrator
Cihaz
merhaba arkadaşlar ipad 2 de altsinger ile phonix5 i cihaza gönderip gerekli izni veriyorum program yükleniyor
ama programa girmeye çalıştıgımda açılıyor ve hemen ardından kapanıyor jb yi yapamadan nedeni ne olabilir yardımcı olabilirmisiniz
3Utools ile Jailbreak yapabilirsin

acalitos

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
teşekkürler deneyeceğim şimdi

EDİT : Teşekkürler 3utools ile oldu

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt