Neler yeni

Kilitlendi Tweak Ayalarda görünmüyor

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

mehmet-284

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar arkadaşlar.
İphone 7+ plus kullanıcısıyım. ios 14.2 sürümünde bataryadan aşırı sorun yaşadığım için ios 14.3 çıktığı ilk gün geçiş yaptım şuanda sürümden gayet memnunum. Sorunum şu şekilde biliyorsunuz cihazım ve sürüm konusundaki checkra1n desteği henüz bir iki gün önce geldi. Şuanda jailbreak aktif Cydia geldi ancak yüklediğim tweak’lere ait ayarlar Ayarlar menüsünde görünmüyor. cydia da tweak yüklü görünüyor fakat ayarlar da tweak yok. Filza yükledim menüye geldi jailbreak çalışıyor ama ne hikmetse ayarlara erişemiyorum

Cihaz
İphone 7 plus
Sürüm
İos 14.3

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhabalar arkadaşlar.
İphone 7+ plus kullanıcısıyım. ios 14.2 sürümünde bataryadan aşırı sorun yaşadığım için ios 14.3 çıktığı ilk gün geçiş yaptım şuanda sürümden gayet memnunum. Sorunum şu şekilde biliyorsunuz cihazım ve sürüm konusundaki checkra1n desteği henüz bir iki gün önce geldi. Şuanda jailbreak aktif Cydia geldi ancak yüklediğim tweak’lere ait ayarlar Ayarlar menüsünde görünmüyor. cydia da tweak yüklü görünüyor fakat ayarlar da tweak yok. Filza yükledim menüye geldi jailbreak çalışıyor ama ne hikmetse ayarlara erişemiyorum
rpetrich reposunu kurun ve ordan preferenceloader tweak ini kurun.orda yoksa bigboss reposundan deneyin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

mehmet-284

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
rpetrich reposunu kurun ve ordan preferenceloader tweak ini kurun.orda yoksa bigboss reposundan deneyin.

Yok hocam durum hala aynı
Hatta restoring işlemi yapıp sıfırda cydia ve tweak kurdum ama hala durum aynı
Örnek olarak 14.3 destekli tweakler yükledim ama ayarlar bölümünde hala görünmüyor.
Deficient tweak youtube ile alakalı bir tweak uygulamaya giridğimde aktif olduğuna dair uyarı veriyor ama ayarlarda ayar ekleri yok

9BD70779-3241-45CB-963E-3ABB7B5AAF36.jpeg3C8FBF0A-87D0-4C7B-8D95-C812039E0542.pngE193590B-821D-40A8-8D6F-1BDA7A92B120.png

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Örnek olarak 14.3 destekli tweakler yükledim ama ayarlar bölümünde hala görünmüyor.
Deficient tweak youtube ile alakalı bir tweak uygulamaya giridğimde aktif olduğuna dair uyarı veriyor ama ayarlarda ayar ekleri yok

Ekli dosyayı görüntüle 18321Ekli dosyayı görüntüle 18322Ekli dosyayı görüntüle 18323
Kardeş bir kere crack repo ve tweak kullanıyorsunuz.bu forumda çok sıcak bakılmıyor bu olaya.bence tekrar düzgün bir restore yapın.dfu mod da 14.3 ü tekrar yükleyip sıfırdan bir kurulum yapın telefona.sonra Jb yapın ve crack repo ve tweak kurmayın.

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Ekli dosyayı görüntüle 18321Ekli dosyayı görüntüle 18322Ekli dosyayı görüntüle 18323
hocam sistem tweakleri (tweakler calışması için gerekli olan) bile crackli yapmayın boyle şeyler lütfen telefona zarar boşuna her türlü hata başına gelir .. iyi forumlar

mehmet-284

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
hocam sistem tweakleri (tweakler calışması için gerekli olan) bile crackli yapmayın boyle şeyler lütfen telefona zarar boşuna her türlü hata başına gelir .. iyi forumlar
Bir zararını görmedim şimdiye kadar. hatta doğrusunu söylemek gerekirse crackli olduğunun bile farkında değilim ama sırf sizin hatrınıza gittim orjinal repolarından indirdiğim tweaklerde de durum aynı ona çözüm nedir ?

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bir zararını görmedim şimdiye kadar. hatta doğrusunu söylemek gerekirse crackli olduğunun bile farkında değilim ama sırf sizin hatrınıza gittim orjinal repolarından indirdiğim tweaklerde de durum aynı ona çözüm nedir ?
hocam sanıyorsun ki galiba tweak kaldırınca kalkıyor her şeyi .plist dosyalarını vb silmen gerekiyor. O yüzden restore edip temiz kurulum yapmanızını öneririm (yeni iphone olarak ayarla) daha sonra jb

mehmet-284

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
hocam sanıyorsun ki galiba tweak kaldırınca kalkıyor her şeyi .plist dosyalarını vb silmen gerekiyor. O yüzden restore edip temiz kurulum yapmanızını öneririm (yeni iphone olarak ayarla) daha sonra jb
Yapmadık mı acaba ? Dün gece şu üstteki arkadaşın önerisine binaen gittim temiz restore kurum yaptım sabaha kadar iclouddan 50 gb download ettim telefon daha yeni kendine geldi eski haline geldi yeniden checkra1n kurulumu yaptım durum hala aynı.
orjinal değil diyosun gidip cercube tweak’ini kurdum adamın kendi reposuna gidip indirdim uyumluluk tamam temiz restore tamam ama durum hala aynı hala aynı sıkıntıyı yaşayan tek ben değilim benzer sorunu yaşayan başka bir arkadaş daha var forumda lütfen “tweaklariniz cracklı” hazır cevaplarını vermekten ziyade çözüm önerisi sununuz tabi durumun nedenini ve kaynağını biliyorsanız.
Mesaj düzenlendi:

Dünkü 15 yaşında ki çocuk değilim. 26 yaşındayım ve 12-13 yıldır bilgisayar kullanıyorum ve 4-5 yıl öncesine kadar da o korktuğunuz hack sektörünün bizahiti aktif olarak içindeydim. Bugüne kadar 1 defa hack yedim onunda nedeni bana kalsın.

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yapmadık mı acaba ? Dün gece şu üstteki arkadaşın önerisine binaen gittim temiz restore kurum yaptım sabaha kadar iclouddan 50 gb download ettim telefon daha yeni kendine geldi eski haline geldi yeniden checkra1n kurulumu yaptım durum hala aynı.
orjinal değil diyosun gidip cercube tweak’ini kurdum adamın kendi reposuna gidip indirdim uyumluluk tamam temiz restore tamam ama durum hala aynı hala aynı sıkıntıyı yaşayan tek ben değilim benzer sorunu yaşayan başka bir arkadaş daha var forumda lütfen “tweaklariniz cracklı” hazır cevaplarını vermekten ziyade çözüm önerisi sununuz tabi durumun nedenini ve kaynağını biliyorsanız.
Mesaj düzenlendi:

Dünkü 15 yaşında ki çocuk değilim. 12-14 yıldır bilgisayar kullanıyorum ve 4-5 yıl öncesine kadar da o korktuğunuz hack sektörünün bizahiti aktif olarak içindeydim. Bugüne kadar 1 defa hack yedim onunda nedeni bana kalsın.
bana üsteki arkadaşın dediğini dün yaptım demediniz ki ben nerden bilebilirim restore yaptıgınızı, cercube da uyumsuzluk olabilir ama crackli görünce herkesin ilk dediği o olacaktır ilk yanlış olanı düzeltmek gerekir sonra tweak de uyumsuzluk var mı bakılır iyi forumlar

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Merhabalar. Crackli kullandığınız repo ve tweak kalıntıları şu andan itibaren bütün zararlı içerikleri icloud dosyalarınızda saklanmaya başladı. Sizin yapacağınız işlem şu şekilde. dfu modunda ipsw yükleyin. sıfır bir iphone olarak kurun. sonrasında elle manual repo ve tweakleri orjinal reposundan kurun. Siz restore yapınca eski tweak ve repo ayarlarını da icloud ya da pc den çekiyor kısacası.
14.3 kullanan bir tek siz değilsiniz. Crackli tweak ve repo kullanmayın diye böyle sorunlar yaşamayın diye yırtınıyoruz. Herkes sorunsuz kullanırken sizin sorun yaşamanızda sizce ne sebep olmuş olabilir? 26 yaş ya da 40 yaşla alakası yok bu işlerin. Ben de 39 yaşındayım ve crackli tweak repo kullanmadan şu anda sorunsuz bir biçinde telefonu kullanmaktayım.

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt