Neler yeni

Çözüldü Tv+

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Turkcell kayıt yapmayı engellemek için böyle bir yola başvurdu.

Bende aynı durumdan muzdarip olunca bir tweak yapıp sorunu çözdüm. bu repoyu ekleyip içinde TV+ tweakını kurarsanız sorun çözülecektir.

Mhmmd34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN SÜPER OLDU ÇOOK İŞİME YARADI ŞU TWEAK İŞİNİ BENDE ÇÖZSEM GRUP İÇİN BİRŞEYLER YAPARIM İNŞALLAH TEKRAR SAĞOL

near74

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

Bende aynı durumdan muzdarip olunca bir tweak yapıp sorunu çözdüm. bu repoyu ekleyip içinde TV+ tweakını kurarsanız sorun çözülecektir.
Reis bu uygulamanın Jailbreak denetimini devre dışı bırakacak bi tweak yapabilirmisin? Teşekkürler

near74

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Liberty, unSub gibi tweakler işe yaramıyor mu?
Hepsini denedim. Platinum üyelik aldım, çoğu kanal jailbreakten dolayı açılmıyor. Müşteri hizmetleriyle görüştüm jb’den dolayı açılmadığını dolayısıyla jb’yi kaldırmam gerektiğini söylediler. İşin özü bu uygulamaya özel jailbreak bypass gerekiyor maalesef.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Hepsini denedim. Platinum üyelik aldım, çoğu kanal jailbreakten dolayı açılmıyor. Müşteri hizmetleriyle görüştüm jb’den dolayı açılmadığını dolayısıyla jb’yi kaldırmam gerektiğini söylediler. İşin özü bu uygulamaya özel jailbreak bypass gerekiyor maalesef.
Premium üyeliğim olmadığı için test edemiyorum maalesef, bir şekilde engellenebilir illaki.

nihat1515

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Jb olayı tivibu da da oluyor, ne yaptıysam tivibu çalışmıyor. Unsub, liberty, shadow hepsini denedim. Tivibu için çözüm ve öneri varsa deneyebilirim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Jb olayı tivibu da da oluyor, ne yaptıysam tivibu çalışmıyor. Unsub, liberty, shadow hepsini denedim. Tivibu için çözüm ve öneri varsa deneyebilirim.

Jailbreaksiz modda da aynı mı?

nihat1515

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Jailbreaksiz modda da aynı mı?
Jailbreaksiz uyarı çıkıyor ve açmıyor. Jb aktif ve tweak yüklü iken giriş ekranında kalıyor. Bunun için açılmış bir konu da var bakabilirsen;

Diğer sorunlu uygulama da mc donalds uygulaması,

bizon1071

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

kardeş bravo. tv+ ta işe yarıyor. hemde iphonu kablo ile tv ye bağladığımızda görüntünün aktarılmasına izin vermiyordu.
bu tweak sayesinde o da bypas oldu. tebrik ederim.
aynı şeyi digiturk playda yapabilmek için bayağı araştırma yapmıştım ama bulamamıştım.
daha önce display out varmış ama ios 9 dan beri güncellenmediği için kullanılmıyormuş.
yani kablo ile bağlıyken digiturkplay uygulaması görüntüyü tv ye aktarmaya izin vermiyor.
tv plusu hallettiysen buna da çözüm üretebilirsin bence

bizon1071

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

bu tweak güncelliğini yitirdi mi. bende kurulu ama TV+ kayıt yapmıyor

Tips
Tips
Üst Alt