Neler yeni

Tutuapp Vip paylaşım

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Forumda "Aktif Üye" ünvanı almış arkadaşlar özelden ulaşsın tutuapp vip hesabımı paylaşacağım. Diğer sitelerde paylaşılmasını istemediğim için aktif üyelere vermeye karar verdim.
IMG_3984.PNG

//mesaj atmadan önce beğenmeyi unutmayın :)
//15:00'dan önce yazamayabilirim

Rcpgrcn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ne işe yaradığını az önce google dan öğrendim :)

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Ne işe yaradığını az önce google dan öğrendim :)
özellikle jailbreaksız cihazlar uygulama mağazası. kırılmış uygulamalar var. mesela video pro uygulamasını hiçbiryerde ipa olarak bulamadım paralı video indirme programı tutuapp viplere özel var kullanıyorum. bilgisayara gerek yok uygulama kurmak için.

Son düzenleme:

Flyhigh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Jailbreaksiz arkadaşlar için güzel paylaşım

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
@efsane6 Abi sürümüm 12.0.1 jailbreak bekliyorum.Alternatif olarak bu uygulamayı kullansam sorun olur mu ?

Hakan5206

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Forumda "Aktif Üye" ünvanı almış arkadaşlar özelden ulaşsın tutuapp vip hesabımı paylaşacağım. Diğer sitelerde paylaşılmasını istemediğim için aktif üyelere vermeye karar verdim.
Ekli dosyayı görüntüle 8247

//mesaj atmadan önce beğenmeyi unutmayın :)
//15:00'dan önce yazamayabilirim
Keşke bizleride düşünseydin be dostum

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Dostum öncelikle güzel düşüncen için teşekkürler .) foruma böyle güzel Katkıların yapıldığını görünce mutlu oluyorum umarım hep birlikte daha iyi yerlere geliriz bu forumda aileyiz :)

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Dostum öncelikle güzel düşüncen için teşekkürler .) foruma böyle güzel Katkıların yapıldığını görünce mutlu oluyorum umarım hep birlikte daha iyi yerlere geliriz bu forumda aileyiz :)
Aile mi 🏃🏻‍♂️

alsha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
arkadaslar tutuvip uygulamasi 2 ayri wifide denememe ragmen calismadi hucreselde calisdi bu neden ola bilir?

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
arkadaslar tutuvip uygulamasi 2 ayri wifide denememe ragmen calismadi hucreselde calisdi bu neden ola bilir?
bilmiyorum ama çalışıyorsa boşver bence mobilveri kullan. zaten bir kere indirip çıkıyoruz uygulamadan. tutuapp'da birşey indirmeden önce yorumlara bak don't work yazıyorsa indirme hiç

alsha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
bilmiyorum ama çalışıyorsa boşver bence mobilveri kullan. zaten bir kere indirip çıkıyoruz uygulamadan. tutuapp'da birşey indirmeden önce yorumlara bak don't work yazıyorsa indirme hiç
tamam hocam tesekkur ederim

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt