Neler yeni

tuttuapp uygulama güncelleme sorunu

eduppp

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
tuttuappdan last day one survival adlı oyunun hileli versiyonunu indirdim şimdi ise appstoredeki orjinal oyuna güncelleme gelmiş ve oyuna girmeye çalışırekn update hatası alıyorum app storeden güncellemyi denedim ama olmadı yardımcı olurmusunuz

Lexgino

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
tuttuappdan last day one survival adlı oyunun hileli versiyonunu indirdim şimdi ise appstoredeki orjinal oyuna güncelleme gelmiş ve oyuna girmeye çalışırekn update hatası alıyorum app storeden güncellemyi denedim ama olmadı yardımcı olurmusunuz
1 hileli oynamak hiç bi zevk vermez
2 emek hırsızlığına girer
3 app storedan indirmediğin birşeyi ordan güncelliyemezsin tutuappin güncellemesini bekliceksin onun içinde ios godsun yeni bir hile yapmasını beklemen gerek ordan alırsın ipa olarak yüklersin ama hileyle bi yere varamazsın

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Appstoredan satın alınmayan uygulama güncellemez. @Lexgino arkadaşın dediklerine sonuna kadar katılıyorum.

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İosgodstan indir daha mantıklı çünkü tutuapp da hileli oyunları ordan alıyor. İosgodsa gir oyunu bul takip et ve hilenin güncellenmesini bekle, yoksa iosgodstan üyelik almayı da unutma boş şans. Hileli oyunları sonuna kadar destekliyorum :)))

Engincolakas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
tuttuap ve tweakbox iphone4 için bitti diğer modelleri bilmiyorum

eduppp

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İosgodstan indir daha mantıklı çünkü tutuapp da hileli oyunları ordan alıyor. İosgodsa gir oyunu bul takip et ve hilenin güncellenmesini bekle, yoksa iosgodstan üyelik almayı da unutma boş şans. Hileli oyunları sonuna kadar destekliyorum :)))
İOS GODSU NERDEN İNDİRECEM ACABA

Tips
Tips
Üst Alt